bugün

internetteki sitelerin büyük kısmının kullandığı yazılım.
her kurduğumda tema derdine düşünüyrum. bu yüzden gıcık kapıyorum smf seni seviyorum bitanem, laki sende eskiden be.

tema olan varsa virsin..
Hiç haz etmediğim php web programlama dilini kullanan web arayüzüdür. Hazır tasarımlardan ne anlarsınız anlamış değilim. Eklentiler hazır, tasarımlar hazır. internet te bütün blog siteleri küçük çaplı haber siteleri hep aynı tasarım ve aynı özelliklere sahip. internet wordpress çöplüğü oldu resmen. işi bilen bilmeyen herkes bu sayede site açabiliyor.
11 ocak 2017'de 4.7.1. versiyonu yayınlanmıştır. Tam tamına 62 adet güvenlik açığı kapatılmış. Wordpress altyapısını kullanan website sahipleri varsa eğer mutlaka güncellesinler.
Dünyanın en popüler CMS'sidir. (içerik yönetim sistemi). Hakkında dersleri, ipuçlarını ve paylaşımları https://www.webtisyen.com sitesinde bulabilirsiniz.
Kesinlikle guzel ve tasarim acisindan cafcafli blog sitesi. diger blog sitelerinden daha cok goze hitap ediyor.
sade ama çok kullanışlı bir sistem. üstüne tema yapması da zevklidir.
en hızlı indekslenen blog scripti. sebebi ise ota boka ping atmasıdır. ayrıca sitemap eklentisi de kurarsanız otomatik sitemap oluşturur ve yine ota boka sitemap güncelleyip google'a tanıtır. sonuç olarak jet hızıyla indeks oluşturur. aynı şeyleri bir başka script yapsa idi google spam yüzünden banlayabilirdi, ama wordpress bu konuda torpile sahiptir.
yine bir günümü ayırdığım, kullanımı en basit ama en katil edici kişisel yayın sistemi. Kafayı yemek üzereyim. kalkıp çay demleyeyim bari. bugünlük yeter.
Can’dir.
Siz pek çok angaryadan kurtaran müthiş platform.
bir zamanlar kullandığım ama şu an mail adresine giremedigimden şifresini degistiremedigim sitedir.

veritabaninda site bilgileri yok.
notepad'ten şifreyi ve mail adresini değiştirmeye çalıştım olmadi.
filezilla''dan erişim olmuyor zaten.

bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşların yardımına ihtiyacım var.

geçmişimi kaybetmiş gibi uzulmeme sebebiyet vermiştir.

siteyi görüp de içine girememek nedir sen bilir misin sebastiyan?
yapılan temalar ile eklentilerin uyumsuzluğunun nedeni eksik css tablolarından süregelir. zilyon tane eklenti var, hangi birini düşünüp eklentiye boş yer yapacaksınız ki?

öyle temalar oluşturuluyor ki sırf resim. hal böyle olunca bir yerine dokunursanız temanın ağzı yüzü yamuluyor. esnek css'de haliyle uzaktan yakından geçmiyor. wordpress tam bir newbie sistemidir. bir bok bilmeden site sahibi olabilir, hatta bu siteyi google'a rahatlıkla sevdirebilirsiniz. kalıcı bağlantıları ayarlamanız için bile her şey kolaylaştırılmış.

wordpress, en iyi cms sistemidir. çok fazla destekçisi vardır. çok fazla geliştiricisi de oluşmuştur. bu nedenle joomla' ya her ortamda fark atar. lakin kompleks sistemler için hala joomla seçenler mevcut.
temadan anlayan yazarlarla iletişime geçmek gereken sistem.

klasik bir tema arıyorum.
Su siteyi kullanan birisi yardim edebilir mi? Taslak olarak kaydedip taslak secenegini bulamayan tek mal benim sanirsam.