bugün

entry'ler (52)

wordpress

Dünyanın en popüler CMS'sidir. (içerik yönetim sistemi). Hakkında dersleri, ipuçlarını ve paylaşımları https://www.webtisyen.com sitesinde bulabilirsiniz.

bilgisayar oyunlarını bırakma yaşı

K.o oynuyorsanız 40 ı bulur. Hatta 45’te bir daha başlanadabilir. Hazır para bulmuşum çekeyim itemleri kafası

istanbul un en güzel ilçesi

Sarıyerden daha güzel bir yer varda kuzguncuktur. Ama orasıda ilçe değil.

sözlük kızlarının da sıçtığı gerçeği

Ben pembe sıçıorlar diye düşünüyordum. Sıçtıkça bir gül kokusu.

antoine griezmann

An itibariyle Barcelona’ya transferi gerçekleşmiş futbolcudur.

0000

3-4 tane daha sıfır eklerseniz asas oynayasınız gelir.

sözlük yazarlarının yaşadığı en büyük fiziksel acı

Futbol oynarken sol diz kapağımı zedelemiştim. Şimdi her kış 1-2 hafta vuran bir ödemle uğraşıyorum. Ağrının tuttuğu 15 saniyelik periyodlarda gözümden yaş geliyor. Böyle bir acıyı size kelimelerle ifade etmem mümkün değil. Allah kimseye göstermesin.

en sevdiğiniz reçel

Küçük küçük dağ çilekleri ile yapılan reçel.

ereğli çilek festivali

Türkiye’nin en büyük ilçelerinden birisi olma özelliğini taşıyan Kdz ereğli’de düzenlenen festivaldir. Chpli belediye başkanı Halilciğimize teşekkürler.

ereğli

Kdz ereğli Türkiye’nin en büyük sayılı ilçelerinden birisidir. Erdemir sayesinde oldukça kalkınmış bir topluma sahiptir. Çoğu batı ve doğu karadeniz il-ilçelerine göre eğitim seviyeside oldukça yüksektir. An itibariyle (bkz: ereğli çilek festivali) düzenlenmektedir. Katılım 200 300 bini bulacağı gözlemleniyor.

kdz ereğli sevgi barış dostluk festivali

posbıyık dede geri döndü, ilçe yine canlandı. teşekkürler halilciğim.

cumaya gitmeyen yazarlar yazarlıktan çıkartılsın

Akp’nin son 5-6 yılında cumaya gitmeyi bırakanlar bunu beğenmedi.

aleyna tilki nin türkiye nin en güzel kızı olması

Yüzü götüme benziyor bence. Götümü beğenenler var demekki sözlükte. Aman aman kaçayım.

mini etek giyen kız

Birde şey var (bkz: kışın mini etek giyen kız)

sarıyer gazozu

Sarıyerde yaşayıp bu gazozu içmemiş olan var mı? Evet cevap veriyorum ben.

izmirden adam çıkmamasının nedenleri

Eh tepecik falan fena değil sanki de çok gevşek bu izmirin uşakları, böyle bi rahat falan.

berberde sakal tıraşı olan tip

Traş olurken o sabun kokusu insanı açar. Ustura ile traş olmak ayrı bir terapi gibidir. Heleki sırf sakal traşı için, benim gibi hafif yaşlı veya yaşlı bir berber bulduysanız daha güzel terapi yoktur. Bu tarz berberler Masajını yapar, kolonyanı sürer, sırtını ovalar öyle gönderir.

bitti diyen kıza tamam siktir git diyen erkek

Haksız bir sebepten, başka biri yüzünden veya kızların ete tüye dokunmayacak sebepleri yüzünden ayrılınıyorsa bence denebilir. Yok ilişki yürümüyordur veya sen adam değilsindir ozaman bence deme. Ama adam değilsen zaten dersin.

seninle seks yapmak istiyorumun kibarı

gel ya sana yemek yaparım. (ocak bile yakılmadı)

türkiye bölünürse isimler ne olur sorunsalı

öyle bir sorunuda sorunsalıda olmayacağı için en iyisi türkiye’ye ve devlete biat etsinler. (her kimse artık) ‭

Haddini bilen merttir, vatan bölünmez tektir.
cumhuriyet içinde cumhuriyet kuran namerttir.
Koray k.