bugün

Wordpress beni hep yoruyor ya. Katlanamıyorum.
canım ciğerimdir, sıfır kod bilerek bile inanılmaz web siteleri yaratabilirsiniz. hele biraz da phpden anlıyorsanız takla attırabilirsiniz. interneti demokratlaştıran bir araçtır
açık kaynak kodlu ,kullanımı ve kurulumu kolay olan hazır web tabanı.Özellikle bloggerlar için çok kullanışlı bir platformdur. site kurulumu ve dizaynı konusunda içeriği en zengin web tabanıdır.
Sayısız eklentisiyle biraz da paranız varsa bir websitesi için ne yapmak istiyorsanız yapma imkanı veren blog scripti.
iki websitemin oldugu blog-altyapisi (dogru bir ifadedir herhalde)

tamamiyle ucretsiz. ama suan ucretli uyeliklere taninan ayricaliklarin buyuk bir cogunlugu (eklenti ekleme gibi) ucretsiz hesaptan kaldirilmis. ayni zamanda acilan websitenin butun buyuklugu max. 3gb olmali. bu doldugu an ucretli hesap zorunlulugu doguyor.

en buyuk handikap ise reklamlar diyebilirim. sitenin icinde dogrudan gonderiyi engelleyecek buyuklukte yerlesik olarak geliyor. tabii kaldirmak icin de ucretli hesap gerekiyor.

benim yararima dokunan ozelligi tahmin edemeyecegim ulkelerden insanlarla iletisim kurabilmem oldu. gonderilerimin hedef kitlesi epeyce buyudu boylece.
kullanımı ne kadar basit ise o kadar da sinir edicidir. çok çabuk bozulabilir ve aynı hızla onarılabilir. eklentisi ayrı bir dert, teması apayrı bir dert. ama her şeye rağmen on beş yıldır severek kullanıyoruz.
(bkz: uludağ forum)
Dünyanın en popüler CMS'sidir. (içerik yönetim sistemi). Hakkında dersleri, ipuçlarını ve paylaşımları https://www.webtisyen.com sitesinde bulabilirsiniz.
wordpress cms sistemlerinde içerik derdi bitmiyor wbots diye bir
Kendiniz yazın.
wix kullanıyorum.
deneyin.
hepsini denedim.
Hiç güzel değil hatta iğrenç bir platform. 1 sene katlandım ama gelin de bana sorun.çok yavaş ve temaları da oldukça düz ve sıkıcı tavsiye etmiyorum. Blogger kullanın daha iyi.
interneti büyük bir çöplük haline getirmeye başlamış cms sistemdir. hele botlarla daha da bok ediyorlar işi.
yapımı uğraştırıcı olmasına karşın acayip kolay web sitesi yapım aracı. elinizde tema varsa kodlara girmeden mükemmel siteler yapabiliyorsunuz. Ancak yine de özgür değilsiniz kodlara girmiyorsanız. pluginlerin(eklentilerin) sizi taşıyabildiği kadar gidersiniz. sonrası rastgele.
Yanlis olmasin 2005 falandi kendisiyle tanismistim. O zamanki admin paneli falan aklimda. Msn spaces livedan gecmistim. Liseliler bilmez.
Bir aralar blogumsu bir şeyimin olduğu platformdu. Hâlâ duruyor sanırım. Diğer blog araç ve sitelerine nazaran daha başarılı. Üşenmesem devam ederdim.
Oldukça kullanışlı ve basit içerik yönetim sistemi.
iyi, hoş bir şey. Hızlıca web sitesi oluşturabiliyorum fakat kendim bir tane <br> atana kadar canım çıkıyor.
Sitemde kullanırım.
Birtakım php tabanlı hazır cms dir.

(bkz: ulu donanım haber)

Mesaj yazmaya acayip eriniyorum ve uzun bir şey değilse yanıtlarım heh sor.
Son sürümü 4.9.4'tür. Kullandığım en iyi cms'dir. Dünya çapında sitelerin %20-30'u Wordpress kullanır.
Can’dir.
bir zamanlar kullandığım ama şu an mail adresine giremedigimden şifresini degistiremedigim sitedir.

veritabaninda site bilgileri yok.
notepad'ten şifreyi ve mail adresini değiştirmeye çalıştım olmadi.
filezilla''dan erişim olmuyor zaten.

bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşların yardımına ihtiyacım var.

geçmişimi kaybetmiş gibi uzulmeme sebebiyet vermiştir.

siteyi görüp de içine girememek nedir sen bilir misin sebastiyan?
guvenlik cok onemli degilse, kisa zamanda kucuk projeler ortaya cikarmak icin uygun teknolojidir.
dosya kalabalığından dolayı yok ram yiyen, eklentileri çoğu zaman sorun çıkaran,takip gerektiren açık kaynak kodlu blog tabanlı içerik yönetim sistemidir.