1. 1.
  uludağ sozlüğün yeni yazarı, kişisel bir itüsözlük wondrousu klonu
  4 -1 ... wondrouss
 2. 2.
  en yeni sözlük yazarı
  1 ... nemesis
 3. 3.
  gurur duyulası yan sanayi ürünü ,ki çin malı olduğuna dair söylentiler mevcuttur, klon ötesi ancak gayet özgün uludağ sözlüğü yazarı.
  2 ... megantarum
 4. 4.
  an itibariyle, en yeni çaylak..
  1 ... trablus
 5. 5.
  buraya itisozluk ile karsılastırma yapmaya geldiyse geldiği gibi gitsin dediğim yazar.

  (bkz: burada gıybete yer yoktur)
  5 -2 ... martyns
 6. 6.
  kendine hayvan boyutlarda diktatör bir moderasyon kurmuş harbiden de astığım astık kestiğim kestik kişi.
  4 -1 ... eskisevgili
 7. 7.
  konseptinden esprilerine, ıvırından zıvırına, otundan bokuna kadar tam anlamıyla komple bir sözlük klonu sahibi olmasına rağmen neden bu kadar el üstünde tutulduğunu anlayamadığım şahıs. azcık takıldığım sözlüğünde girdiği "giri"leri** okuma, değerlendirme fırsatım oldu. şahsen ne öyle abartı bir zeka ne de öyle ahım şahım bir mizah yeteneği gördüm. tahmin ettiğim kadarıyla çevresindeki bol miktar şakşakçının gazıyla kendini gerçekten yüce bir insan sanıyor. hatta (buna çok gülmüştüm) gazı öyle bir almış ki özel mesajlara cevap vermediği bile oluyormuş*. şunu söyleyeyim kesinlikle bok atmak için girmiyorum bu entry'i. sadece takıldığım birkaç nokta var dökeyim dedim şuraya. yoksa banane, adam kurmuş sistemini giren çıkan bana temas etmediği sürece neyimi ilgilendirir.
  4 -3 ... arjen robben
 8. 8.
  (bkz: itü sözlük/@oh bebek)
  4 -1 ... oh bebek
 9. 9.
  itu sozluk ismindeki kopyala/yapı$tır sozlugun -sözde- imtiyaz sahibi..sozluk yazarlarının $ikayetlerini ciddiye almaması ile ünlüdür.
  4 -5 ... mrtince
 10. 10.
  marjinal olmaya calı$an ve bunun da sanırım sozlukten kafasına gore adam ucurarak yapılacagını zanneden bir kullanıcı..
  öyle zannediyorum ki,birileri "sen kafana göre adam uçur,$ikayette bulunanı uçur..sana mesaj atanı uçur.kız arkada$ının sevmedigini uçur,nickini sevmedigini uçur" gibisinden bir öğüt veriyor..bu ogutleri vereni en kısa zamanda yerinde ziyaret etmek,aynı ogutlerden dinlemek isterim.
  7 ... mrtince