bugün

spyder denen hayvan eti yemişi kovan yüce kişi.
şakirt tipli devrimci aslanlar gibi imtiyaz sahibi.
dinci-kürt soykırımı yapmışsa tebrik ettiğim itü sözlük mod.u. sözlüğünün kalitesini kurtarmıştır.
itü nün şovalyesidir.
pembe şovalye.
iki üç tane trollün elinde oyuncak olmuş bir zavallı. itü sözlükte hesabı olup da uçmayı isteyenlere kimlere laf söylediğin anda uçurulacağını söyleyebilirim.

sen itü yü bitir, memleketin en popüler sitelerinden birini oluştur, lakin iki buruşuk meme sıkacam diye millete rezil ol.

zor bunu başarmak cidden.
itü sözlüğün kurucusu ilk entry girmiş admin.
hayattaki tek otoritesini faşistçe kullanan kıskanç itü sözlük moderatörü. silmeden bir gerekçe gösterseydin bari.
beyaz tavşan'a yaptıkları dolayısıyle güç delisi olduğuna inandığım moderatör. ha zall wondrous'un tırnağı olamaz o ayrı.

evet. doğru okudunuz. zall, wondrous'un tırnağı bile olamaz.
zall kadar adı sık geçmeyen...
son yaptığı bildiri ile güldürmüştür:

"saygıdeğer izleyenler,

microsoft internet explorer 6 çıkalı 10 yıl,
microsoft internet explorer 7 çıkalı 5 yıl,
mozilla firefox 3 çıkalı 3 yıl oluyor.

lütfen emektar tarayıcılarınızı mümkün mertebe son versiyonlarına güncelleyip internete hesap makinasıyla girmeyi bırakınız. bu sadece itü sözlük'te değil, diğer birçok sitede daha sorunsuz bir deneyim yaşamanızı sağlayacaktır."
popüler yazarları ile tartışmayı göze alabilen cin insan, ehe.

http://galeri.uludagsozlu...t%c3%bc-s%c3%b6zl%c3%bck/
birbirlerinin arkasından seri eksi oy veren ibnelik yapan, ama dışardan bakılınca birbirlerinin kankası(!) olan yazarların oluşturduğu sözlüğün modu.
bir zall değil.
kıl herifin teki...aldığınız artı eksi oylar beni zerre ilgilendirmiyor diyebilecek kadar züppe...

senin sikimsonik sözlüğün de milletin çok üreme organında...bi ince ayar vermiştim özelden...sonuç:

(bkz: böyle bir yazar aslında yok)
(bkz: faşo ağa)

yılmaz özdil kadar zaman kaybıdır. ismail nacar gevşekliğinde ve fatih altaylı zevzekliğindedir. 5 dakika muhabbetine tahammül edebilmeniz için yavşaklık mode unun sistem gereksinimi high-end olmalıdır.
monarşi hayranı itü sözlük admini ama işleri eline yüzüne bulaştıran admini.

(bkz: zall bi el at)
(bkz: aslanlar gibi itü sözlük imtiyaz sahibi)
embesillerin yazdığı bir sözlüğün sahibi. yazarında hayır yok ki adminin de hayır olsun.

(bkz: çağatay ın çiftliğindeki tavuklar)
yayınladığı bir deklarasyonla "almış olduğunuz artı ve eksi oylar beni zerre kadar ilgilendirmiyor" diyerek sözlüğü umursamadığını ve para derdinde olduğunu açıkça ilan etmiş kişi.
bugün öğle saatlerinde habertürk'te canlı yayın konuğu olan itü sözlük kurucusu.
bu kafayla arısı daha çooook sıçacak kişidir. programlama, veritabanı bilgisindeki yetersizliğini geçtim, adam gibi adam değil kendisi. aynı kafada adamları toplasın bakalım, ne zamana kadar...
ne biçim bir insan (?) olduğunu anlayamadığım kişi. ulan hem diyorsun hesabı silinenler girilerini silebilecek, bunun için sözlüğe girilebilecek.. peh.

sırf bu adamdan tiksindiğim için sözlüklerde pek yazmıyorum. insandan tiksindirdi herif resmen. adamın biri ana avrat sözdü, karşılık verdim; çaylak tamam. ama birilerinin zoruna gittiğimden 20 gune yakın çaylak kaldım (benimle aynı gün çaylak olanların hesabı 3 güne açıldı, aynı gün 10 girimi tekrar girmiştim hemde) sonra birileri çaylaklığımı farketti, hay allah, ve hesabım kapatıldı.

diyeceğim odur ki; sağol tüm girilerim silindiği için..
zall ın eline dökemez, su bile. * * *
yerli malı, yurdun malı. herkes ondan kıllanmalı.
itüsözlük'ün admin'idir. milleti uyarısız ve sebepsiz uçurur, 'giri'leri nedensiz siler. pm atarsın cevap vermez.

ingilizce'ye düşman olmasına rağmen sözlüğünün yarısı hala ingilizce'dir. dengesiz bir kişiliktir.

kendini en büyük sanır, kontrol manyağıdır. sözlüğünü baskılı-oligarşi ile yönetir (o ne lan). gerçek hayatta bir kenara çekilesi insandır.

ayrıca, "zall" gibi mülayim biriyle karşılaştırılırsa, zall'ın kıymetini ne kadar bilmemiz gerektiği anlaşılacaktır.