bugün

avusturalyalı hard rock grubudur.
woman
the white unicorn
collossal dinlenmesi gereken sarkılarından bazılarıdır.
doğru dürüst ve sadece deli gibi coldbpaly gibi akor manyağı olmadan güzel melodilerle düzgün müzik yapan indie rock grubu. ilk kez live earth'te duydum izledim epe etkilendim.
yeni albümlerindeki new moon rising parçası güzeldir.
joker and the thief şarkısıyla yaran, kopartan, çıldırtan grup. harika sesli solisti andrew stockdale slash e solo albümünde by the sword isimli güzel şarkıda eşlik etmiştir. ayrıca new moon rising, woman, witchcraft şarkıları da pek güzeldir. dinlenesi bir grup.
black sabbath ve led zeppelin'in ateşli ilişkilerinden doğan çocuğun adı. dinleyin ve nasıl olduğunu görün derim.
led zeppelin den communication breakdown parçasını coverlamıştır.
http://www.youtube.com/watch?v=zyWsDJJKy2s
yıllar önce live8 muhabbetinde avusturalya ayağında çıkmışlar ve bendeniz de bu sayede tanımışımdır bu güzide grubu. kendilerinin hiç albüm kayıtlarını dinlemedim ama canlı performansı oldukça iyi olan grup.
love train şarkısı oldukça güzel olan grup. şarkı hangover 2 soundtrackinde yer almıştır, bu durumun popülerliklerini arttıracağını söylesek yanlış olmaz sanırım.
riffleri black sabbath şarkı sözlerini ise led zeppelin' den almış ve ortaya güzel bir sound çıkarabilmiş gruptur. hele dimension adlı parçası buram buram sabbath kokar. *
vagabond şarkısının unutulmaması gerektiği grup.

--spoiler--
Yes, I can see you girl, can you see me?
--spoiler--
aşırı black sabbath kokan grup. tabi ki bu onları kötüden ziyade harika yapmış.
güncel Önemli Başlıklar