bugün

entry'ler (151)

sözlük yazarlarına göre aşk nedir

Bir haftadir evliyim. Evli dedigime de bakmayin imzayi attik hatun memleketine gitti dugun onumuzdeki gunlerde.
Bir haftadan cikardigim sonuc. Cikarlar uymadi mi? Sikerler aski meski gerek yok.

neden uyumuyorsunuz sayın yazarlar

aldigim sakinlestirici ilaca ragmen benim de sordugum sorudur.
Yas oldu 25 hala ana baba kavga etmesin diye evden disari cikamiyoruz sinir stresten ölüp öldürmek arasinda git gel.
(bkz: bu su hic durmaz)
(bkz: bulent ortacgil)
(bkz: sigara)

27 temmuz 2016 hakkari saldirisi

Sehrin 7-10 km otesindeki polis kontrol noktasina bombali saldiriyla baslayip sehirde de farkli noktalarda kardesimin de girdigi catismalarla son bulmus, saldiri.
Sehitler, yaralilar var gene. Hayatimin en uzun bir saatiydi galiba. Catisma esnasinda arayip da kendine iyi bak deyip kapatmasi dusman basina bile gelmesin.
Tabi kimin umrunda? Ates dustugu yeri yakiyomus.

pokemon go

S3 mini ile acma sansim var mi yahu bir bilen eden yazsin. Heveslendik o kadar

allah ın sözlükte küçük harfle yazılması

osmanlıcada büyük harf mi vardı dedirten başlıktır.
arapça küfür yazsa öpüp alnımıza koyacağız el insaf.

sözlük yazarlarının whatsapp durumları

"günler uzun, yıllar kısa." yalan mı?

girişi güzel olan şarkılar

https://www.youtube.com/watch?v=84zVbHX7lVw

hoştur.

kitap okurken ağlamak

yok artık daha neler demeye heveslendiren ama hakikaten yaşanabilen bir durumdur.

(bkz: çiçek senfonisi) (bkz: alfa)

sözlük yazarlarının en son dinlediği şarkı

Lost Frequencies feat. Janieck Devy - Reality

https://www.youtube.com/watch?v=ilw-qmqZ5zY

hırvatların aslında kürt olması

bir arkadaş deyimini akla getiren başlıktır. (bkz: abi allah da kürt diyorlar doğru mu)

öğretmen

hep yatıyoruz doğrudur.
köy okullarında çalışan öğretmenlere selam olsun.
suyu bulabilirsek tuvalet temizlemediğimiz mi kaldı?
var olan kalorifer çalışmazken soba deliği açmadığınız mı kaldı?
terör belasının hüküm sürdüğü yerlerde devletin bayrağın ete kemiğe bürünmüş hali olmadığınız mı kaldı?

yatıyoruz yatıyoruz süper. soliteri oynayan memur bizden çok çalışıyor doğru.

istanbul un en güzel yerleri

açık adres: ağa kapısı-beyazıt

herkes nickine yakışanı yapsın

"neredesin ulan tehlike!" desek kim anlar.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

melancholy man. the moody blues

viranşehir

ilk görev yerimdir. ikinci senemde beni okul müdürlüğüyle müşerref etmiş memlekettir. bakmayın hiç fiyakalı değil. neyse efendim. varsa burada görev yapan yazar arkadaş falan toplanıp vitamin kafe'de veya pasaport'ta veya dilan'da veya kazım ekinci'de çay, çekirdek yapabiliriz.

gicirbey10

bana "o nasıl nick birader" demek isteyen, hoş gelesi on birinci nesil yazar. ayrıca nickaltını yediğiminindir kendisi.

nicksizm

üniversitemden mezun olan yazardır. mezunluğunun ilk zamanlarında dımtıs dımtıs'larla beni geren sevgili meslektaşımdır aynı zamanda kendileri.

galatasaray taraftarı

son 10 dakikada büyük bir çoğunluğu bize "bugün günlerden galatasaray" demenin ne demek olduğunu göstermiştir.

(bkz: 6eri zekalılar)

cennet mahallesi aliş ve ayşe

aliş karakterinin bu elemana verilerek ne kadar doğru bir seçim olduğunu göstermiştir.

(bkz: doğuştan roman) *

d g k o diye doğum günü kutlayan insan

a.a.b.s.o.ç* şeklinde haykırmak isterim kendisine. "dgm gnn ktlu olsn" diye diye ağlattınız dili, şimdi bu nasıl bir şekil. değişik misiniz oğlum?