1929 yılında ilk oscar ödülünü almış filmdir.
akbank'ın yeni uçu$ kredi kartı. shop&miles gibim. ben uçmam, kredi kartı'da kullanmam fakat bir reklamı var, bir çekmi$ler, atmosfer ve mekanlar, ara geçi$leri, * fonda da radiohead.. aman.. izlemekten büyük bir haz aldım.tebrik ettim dü$üneni, uygulayanı.

http://www.marketingturki...m/Haberler/Detay/?no=7438

zamanla gelen edit : radiohead' ten pek emin değilim. aslında hiç değilim. neyse aradım bulamadım. ikinci edit'e kadar, bulan dürtsün.

edit: video'su yüklenmiş youtube'a. bilgi kısmında $öyle yazıyor ;

Music by: Fabrice Smadja (French composer)
Music and video are plagiarized (or inspired) from The Beatles' "Free as a Bird" song and videoclip.

http://www.youtube.com/watch?v=vGVATjcBdww
reklam müziği güzel olan reklam. şarkı kimin acaba?
Gustavo Santaolalla nın eseri. brokeback mountain in en damar şarkısı. dvd sinin de menü müziğidir aynı zamanda.

aynı zamanda paul mccartney in beatles dan sonraki grubudur.
bir tim buckley şarkısı.sözleri ise şöyledir;

Although you've spoken many times before,
A sight of birth he leaves you by a door.
And now you know he doesn't understand.
And all you need is the warmth of his hand.
And if he'd smile your loving blood would dance,
One silent kiss leaves you in a trance.
And now you know you cannot live alone,
But you will find your future is unknown.
One day the questions rise.
On wings of chance you fly.
And on that day your laughs and tears will die,
And fall as free as seabirds climb the skies.
And you will love when love comes your way.
And when it comes there's nothing more to say.
And now you know he doesn't understand,
And now you know you don't need his hand.
One day the questions die,
On wings of chance you fly.
(bkz: kart başvurusu almayı beceremeyen banka)
(bkz: wings for marie)
1929 yılında dağıtılan ilk oscar ödüllerinde en iyi film ve en iyi efekt ödülünü kazanıp en iyi film oscar ödülü'nü kazanan ilk film olarak tarihe geçmiştir. film, 2 saat 17 dakika süren bir sessiz film olarak epey sıkıcı olsa da it dalaşı sahnelerindeki efektleri sayesinde ilgi çekicidir. 1927 yılında yapılmış bir film için son derece kaliteli görsel efektlere sahiptir.

abd hava kuvvetlerine bir övgü olarak yazılan senaryosu yıllar sonra michael bay'in pearl harbor filmine de ilham kaynağı olmuştur.
hakkında detaylı bir incelemeye http://www.milkartlari.co...-karti/wings-card-akbank/ dan, muadil kartlarla karşılaştırmasına da http://www.milkartlari.co...ngi-ucus-mil-karti-alsam/ dan ulaşabileceğiniz akbank'ın mil biriktip uçak bileti almaya yarayan kredi kartı.

wings özellikle abd gidiş dönüş bileti kazanmak için piyasadaki en avantajlı karttır. alışverişlerinizde her 1 TL değerindeki harcamanıza 1 mil verir. biriken millerinizle istediğiniz firmadan istediğiniz uçuşa bilet alabilirsiniz. harcamanız gereken mil miktarı ise her destinasyon için sabittir. bir adet ekonomi sınıfı gidiş dönüş bileti alabilmek için gereken mil miktarları kabaca şöyledir:

yurtiçi gidiş dönüş: 20.000 mil
avrupa gidiş dönüş: 35.000 mil
abd gidiş dönüş: 55.000 mil

bu millerle aldığınız biletlerde alan vergisi ödemezsiniz. ayrıca limitli kapasite durumu da söz konusu değildir. istediğiniz uçuşta yer olduğu müddetçe biletinizi alabilirsiniz. daha detaylı bilgi için:

(bkz: milkartlari com)
başına bir de hot koydun mu of ki off! dadından yinmez valla.
sahip olmak için 3.000 tl aylık gelir belgelemeniz gereken kart.
nisan 2011 itibariyle mil programını değiştirmiş daha bir seçici geçirgen hale getirmiş olan, millerinizi kullanıp bilet almak istediğinizde ise akşam saat 21.45 itibariyle dükkanı kapatıp, bugün git yarın gel diyebilen çalışanlara sahip kredi kartı.
hayır, bilet fiyatına göre mil karşılığı uygulamasında , yarına kadar artan bilet fiyatı da müşteriye kaçmış oluyor.

(bkz: kaçan balık büyük olur)

ne anladım ben bu işten?
mümkün mertebe kullanmayın, kullandırmayın. ne gerek var bu kadar matematiğe, marsa giden yok ya içimizde.
(bkz: wings of a butterfly)
(bkz: in the shadows)
(bkz: detroit red wings)
paul mccartney'in "paul mccartney & wings" olarak da bilinen grubunun adı. 1971'de kurulmuş ve 81'e kadar aktif olarak çalmışlar.

http://en.wikipedia.org/wiki/wings_(band)
Bir grafik programı ismidir. Eski oldğundan pek tercih edilmez.
Ringo Starr'ın yepisyeni şarkısı. Çok sevdim o ayrı.
sopanın ucundaki havuç misali ne zaman bilet alacak mil puana yaklaşsam yapılan bir düzenleme(!) ile bu hayalimin içine mıçan karttır.

allahın günü istenen mil puana zam yapmakla kalmayıp bir de ortalama bir yılda kullanılmayan puanları siliyorlar.

akbank kadar müşterisini aptal yerine koyan bir banka dünya üzerinde mevcut mu acaba?

hazır maaşları garanti'ye yatıran bir şirkete geçmişken kartı mı da shop and miles mı yapsam acaba?
macklemore ve ryan lewis'in güzel bir şarkısı.. https://www.youtube.com/watch?v=gAg3uMlNyHA
macklemore'un all-star maçı için klip çektiği küçük çocukların söylediği nakaratın müthiş olduğu şarkı. klibi izleyince macklemore'un da all-star maçında west'i tuttuğu görüp seviniyor adam ne de olsa lakers'lıyız.

i want to fly
can you take me far away
give me a star to reach for
tell me what it takes
and i'll go so high
i'll go so high
my feet won't touch the ground
stitch my wings
and pull the strings
i bought these dreams
that all fall down

http://www.youtube.com/watch?v=zbCEp_XZUW0
can't hold us ve thrift shop'ın gerisinde kalmış ama en azından onlar kadar sağlam bir macklemore & ryan lewis parçası.

klibide diğerleri gibi on numaradır.
Winter's Tale filminin fregmaninda duyup asik oldugum harika sarkidir efendim.
nefis bir haerts şarkısıdır. shlohmo remiksi tavsiye edilir.
tam bir seks şarkısıdır.
bunun kart olanını kullanalar dikkatlice okusun ; her sene garip yıllık aidatlar ister sonra 3 fatura ödemesi

5 bilmem nesi iptal ederlerdi, şimdi iptal etmiyorlar ve daha kötüsü kandırıyorlar, ekstre döneminden önce arıyorsun

aidat gelecekse kullanmak istemiyorum diyorsun, ekstreniz gelsin itiraz eder iptal ettirirsiniz vs vs vs diyorlar,

ekstre geldikten sonra da ödeyeceksin çaresi yok, elimde 2007 tarihli bilmem kaç numaralı yasa var diyor.

tam deli dumrulun işi geçsen de ödeyeceen, geçmesende ödeyeceen. zaten avantajı kalmadı, uçuş mili veriyordu

kırptı kırptı kuşa çevirdi, valeyi kaldırdı, 1 ağustos da hava alanı lounge hizmetini kaldırıyor, afedersin ama

milletin ne mecburiyeti kaldı ki, hiç bir avantajı olmayan bir karta, o da türlü fırıldakla yıllık 130 lira vermeye,

hemde piyasada tonla aidat istemeyen kart varken.

yiğidi yere vur ama hakkını ver ; evvelce milde verdiler, bilette verdiler, vale ile arabamızı da park ettik,

loungedan da faydalandık vs bunlar için teşekkürler, fakat bu son tavır yakışıksız hemde marka imajı

için millet medyaya milyarlar dökerken bas git lan tarzları, sanırız danışmanlar kraldan daha çok

kralcı, garanti olsa her çamurluğu bekleriz ama sabancıdan değil.
Wings Card artık bitti.
2007-2010 arası iyiydi
2011-2015 arası gerileme
2015 den sonra kullanmaya değmez.
Akbank buradan artık iyi müşteri kaybeder.