Anayasa Mahkemesinin #Wikipedia kararının gerekçesi Resmi Gazete'de yayımlandı. Sitenin gün içinde, yayın hayatına başlamasının yıl dönümünde, erişime açılması bekleniyormuş.

Edit: açıldı.
eli kulağında 3-5 saate açılır ve dertler biter.
ilkokulda az mı kaynak verdik bu siteden.
kopyala yapıştır hocaya ver ödevi.
görsel
Vaaaaayy ne bilgiye aç milletmişiz böyle be (!)

Ulan siktiriboktan bir ansiklopedi sitesi içinde yazanların 10undan 8i yanlış bilgi içeriyor bu boktan ansiklopedi için niye bu kadar yaygara yapıyolar anlamadım
Hala kapalı açılmamış.
Açamadık hala ama inş göreceğiz açıldığını. Şükürler olsun ya rabbi!
Vodafone internetle açıldı.
Ttnet ile açılmıyor daha.
kesin bilgi.
anladık vpn kullanıyorsun tamam. yeter be vpn kullanıyorum vpn kullanıyorum, bu ülkede bir şeylere ulaşmak sadece vpn ile mi mümkün olacak?!
ülkem adına sevindirici gelişme. darısı imgur'un, booking.com'un başına.
edit: üstteki entry'sini silmiş.
uluslararası internet ansiklopedisi.
(bkz: ansiklopedi)

yıl 2020 ve türkiye’de bu site erişime açılıyor bunun için de seviniyoruz.
şimdi bu ayıp bize ne kadar gider?!
normalde girmediğim ancak erişimin tekrar açıldığını duyunca çıkamadığım mecra.
Umarım bu süreçte ülkemiz adına zararlı yayınlarından vazgeçmiş, milli ve manevi değerlerimize, kutsiyetlerimize saygı göstermeyi öğrenmiştir.

Kapalı kaldığı süre içerisinde milli ve manevi değerleri, kutsalları olmayan bir takım vatandaşlarımızın olduğunu bizlere gösteren bir internet sitesi.
Açılmış. Bir gecede Bilgi sahibi olduk. Yalan dolan bilgilerle dolu yer. Evet.
(bkz: bir gecede cahil kaldık)
Kardeşim wikipedia.*
--spoiler--
ulan sanki işiniz gücünüz makale okuyorsunuz haa.
--spoiler--

Sikeceksin bu tipleri ya. Sabah akşam Instagram Twitter günün sonunda bi sik katmaz kendisine herkesi de öyle zanneder.
google da bir şey ararken sağ tarafta aradığım şey hakkında bilgi çıkardı ama tıklayamazdım. çünkü bilirdim kapalı olduğunu. vpn'i aktif hale getirmem gerekirdi. şimdi vpn açmadan aradığım şey hakkında bilgi alabiliyorum. tam tıklarken bir korku geliyor ama artık bilgiye ulaşım engeli kalktığı için gönül rahatlığıyla tıklıyorum. bir taraftan bilgiye ulaşımın yeniden yasaklanabileceğini düşünerek korkmuyor da değilim. özgürlük çok güzel, insancıl bir duygu.
aborjinler ya da afrika kıtasındaki medeniyet görmemiş kabile hayatından sonra bir anda modern dünyanın kapıları açılmış gibi hissediyorum.

daha önce yasakladığın ama şimdi bilime ulaşımın engelini kaldırdığın için teşekkürler akape... hülooooooo
vpn ile ulaşanlar için bir iki şey ; siz o siteye vpn ile girebiliyorsunuz ama ortada şöyle bir şey var eğer wikipedia açık olsaydı, normal erişim olsa idi şu anda ki geliştirilen madde sayısı en az 2-3 katı olurdu.

Arkadaşlar wikipedia bağımsız bir oluşumdur şirket çalışanları yoktur, onu geliştiren büyüten kullanıcılarıdır, yani bizleriz. vpn ile erişim türkçe wikipedia için darbe olmuştur bu vakitten sonra wikipedia'nın rank'ı yükselişe geçicektir ve içerik olarak artış olacaktır.

Darısı booking ve paypal'ın başına.
Akademik camiada 'kaynak' olarak gösterilmesine izin verilmemektedir.
pratikte başvurulabilir lâkin tek yönlü okumalar yapılmamalı, kaynaklar geniş tutulmalıdır.
Özellikle tarih ve siyaset konularında güvenilmemelidir.

Onun dışında Temel bilim konularında başlangıç için iyi kaynaktır.
benim için gelmiş geçmiş en güzel kaynaklardandır, ülkemizde değer görmesi beklenemezdi. instagram youtube yasaklansa wıkıpedıa ye olduğu kadar duyarsız kalınır mıydı? pek sanmıyorum. bilgi hala ihtiyaç değil toplumumuzda.
Barkın Bayoğlu gibi bir insanı "kayda değer görmeyen" site! Ulan Vikipedia, senin çuvalın kaç para! Sen yazmasan kaç yazar!

görsel
wikipedia açılsın diye savaşa girecektim neredeyse. şimdi açıldığından beri yüzüne bakmışlığım yok.
bazıları şikayetçi sanırsam, yalan yanlış bilgiler veriliyor demişler. arkadaşlar, tek bir siteden bilgi almaya çalışmayın, çapraz okuma diye bir şey var.
Uludağ sözlük varken gereksiz site .
Daha cinsel seks başlığı bile yok .