1. 1.
    son iki haftadır yaptığım aktivite.

zaten sosyal medya ile aram hiç olmadı, yanında facebook ve twitter ı da gözden çıkarınca telefonumu elime sadece aramalara cevap vermek için aldıgımı farkettim. muazzam bi huzur ve boşluk içindeyim. akıkllı telefonların hayatları ele geçirdiği 21 nci yy ın bu karanlık döneminde herkese tavsiye ediyorum.
    3 ... john lennon reyiz
  2. 2.
    4 5 aydır kullanmıyorum efendim. Çok rahat. Artık kullanmıycam.
    ... solfraizer
  3. 3.
    whatsapp var mı ? diye sorulduğunda hayır cevabı aldığımız an yüzümüzde oluşan ifade. (bkz: vat dı fak)

hayır taş devrinde mi yaşıyorsun kardeşim ?

ya da whatsapp üyeliğinin bitmiş olması para vermek istememesi de olasıdır. herkesin hayatına kimse karışamaz.
    -1 ... cher horowitz
  4. 4.
    bu benim. facebook um da yok instagramım ya da twitter ım hiç yok. ama uludağ sözlük hesabım var. sms leşiriz olmaz mı zaten olay ilk buluşmaya kadar gerisi sigara böreği.
    1 -1 ... subliminati
  5. 5.
    Whatsapp grupları nedeniyle arkadaş ortamının " ya ben gruba yazdım sen mi gormedin acaba" noktasına dönüşmesine bir tepkidir.
    2 ... sassanach
  6. 6.
    Telefon kullanmamak gibidir.
    4 -2 ... tatardoktor
  7. 7.
    Yapmak istediğimdir. Ama herkes bu zıkkımı kullandığından mecbur kullanıyorum.
    5 ... anarsik kuzu
  8. 8.
    3 haftadır kullanmıyorum. inanılmaz rahatladım. silin efenim, acımayın.
    2 -5 ... bosnak pici
  9. 9.
    Yalnızlıkta master yapmış, hatta erasmusa gitmiş kişi hareketidir. Kendimden biliyorum.
    10 ... mecburi istikamet
  10. 10.
    güzel bir uygulamadır ama asla bir blackberry message değildir. bütün her şeyi paylaşması hoş değil. ancak dünyada ki bir çok insanın bunu kullanması ve işlerini buradan idare etmesinden kaynaklı olarak kullanışlı hale getiriyor.
    1 ... i am lucifer