bugün

entry'ler (42)

sözlükte islamiyeti yaymak

saçma bana göre. dini öğrenmek istiyorsanız camiye gidin.

sözlükten birisine aşık olmak

bu mümkün değil.

sözlük yazarlarının boyları

1.71 boyum

melih gökçek elveda

inş Ankara daha güzel olur.

melih gökçek elveda

o değilde parkın açılışını yapamadı. komedi.

melih gökçek elveda

hala şüpheniz mi var gitmemesi konusunda:)

melih gökçek elveda

valla bence revizeler iyi oluyor. hatta başkanlıklar kısa sürede olmalı. gelen gideni aratmasında gerçekten.

alevilerin yemeği yenir mi sorunsalı

kardeşlerim ön yargılı davranmayın. onlarda bizim kardeşlerimiz, yemeklerini yiyin. evlerine gidin sohbet edin. komşuluk edin. bence ayrım yapmayın.

melih gökçek elveda

melih gökçek sonunda gidiyor.

kızların evlenirim bununla dediği erkek modeli

maalesef para para para. nikahta keramet vardır aşık olurum nede olsa diyen kızlar. mutluda oluyorlar para sağolsun.

günaydın sözlük kızları

günaydın. erken kalkmayı sevmeyenlere

hayatınızdaki hiç aklınızdan çıkmayan olaylar

çok küçüktüm. bir avm içinde kayboldum. bir kadın geldi, korkudan üzerine tükürdüm. sonra bir köşede ağladım. annemler buldu neyseki. onlarda çok korkmuşlar

akp nin yaptığı en iyi şey

evet sgk da beklediğimiz sıralar sona erdi. randevu sistemi geldi. karne denilen saçma sistemleri unuttuk. paramız yetmeyince alamadığımız ilaçlarıda. evet evet imf olan borçlarımızıda unuttuk. evet saygınlığı olan bir ülke de değildik bunları da unuttuk. her şey yol ve köprülerden ibaret değildi elbet. ama bir çok şeyide görmezden gelemeyiz doğrusu.
bu ülkeye çok şey kattı. mesela chpye bakıyorum keşke güçlü bir muhalefet olsa. bu ülkenin en büyük kaybının bu olduğunu düşünüyorum. bakıyorum hdp ile kolkola, bakıyorum saçma sapan şeyleri eleştirmiş. hayır diyorum olmaz gerçekten olmaz. sgk batıran adamdan ne olur diyorum. biraz mantık. şuanda bu ülkenin iyi yerlere gelmesi bunun için uğraşlar maalesef beğenmeseniz de AKP den çıkıyor arkadaşlar.

akrep burcu yazarlar

herkes duyunca aaa sen akrep misin sen şimdi çok fenasındır bakışlarından kurtulmak istiyorum. evet birde erkeklerin aaa akrepsen iyi seks yaparsın bakışından da. akrep zeki kararlı güçlü deneyimli çok fazla kuşkucudur. bu özelliklerinden konuşsak daha iyi olur. utanıyorum

amerika nın vize başvurularını durdurması

türkiye'nin güvenliği açısından buradaki insanların oraya gitmesi durduruldu. olayı farklı açılara çekmeyin.

kadınlar ne ister sorusu

sadakat ister. sadakat önemli yiğen

sözlük yazarlarının arabayla yaptığı en yüksek hız

140 yaptım. arabanın arkası bir sağ bir sol. aracım naylon gibi olduğu için.

en gıcık olduğunuz erkek tipi

yalancı erkekler. birde yalan söyledikten sonra pişkin pişkin üste çıkmaları yok mu!

iran da alişan a ilgi gösteren kadınlar

alişan iran erkeği gibi durmasına rağmen iran kadınlarının sempati duymasına hayret ediyorum.

özgüven sahibi olmak için gerekenler

akrep burcu olmak.