bugün

2011'in en iyi 3 filmi arasına girecek olacak yapım.
ps: olmamış diyenler gidin recep ivedik izleyin.
bir rocky, rocky balboa,raging bull, the wrestler, the fighter cinderella man
(ki buraya iki üç tane daha ekleyebilirim dövüşçü filmi) kadar olmasa da güzel film. abi, kardeş, baba ilişkisi izlenebilir şekilde işlenmiş, ama genelde bu tür filmlerde duygulanan ben pek o duyguyu hissedemedim bilmiyorum. Belki de MMA'nın bana saygın bir spor gibi gelmemesinden ötürü onu yapan karakterlere ısınamamam yönetmenin de buna çok çabalamaması da olabilir, sonuçta yerde duran adama vurmak ne anasını satayım, yerde duran adama ağır siklet boksör vursa o adam ölür,MMA'nın kıçı kırık sözde sporcularının vurması gibi olmaz. Nitekim izlenmesi lazım, sonu da güzel. izledim çok kötü yeaa triplerine girmeye gerek yok. Süper film arkadaş diyen de elbette kendinden bir şeyler bulmuştur veya bu ve benzeri film örneklerine yeni başlamıştır onlara da kızmamak lazım.

ek: bir de amerikan askeri görünce sinirlenen çakma solcular, çakma antimilitaristler varmış ki onlar ayrı konu.
abi kardeşin bir dövüş turnuvasının finalinde karşılaşmasını anlatan, içinde dram da barındıran film.

--spoiler--
en son dövüşte kardeşinin omzunu çıkarttıktan sonra ki pes et demesi yok muydu..
--spoiler--

izlemeye değer bir film.
2011 yapımı bu film gayet akıcı bir konuya sahip olup finalde izleyenleri ağlatabilecek niteliktedir.*
2011'in en sağlam filmlerinden biri. hiç duyulmamış ama çok sağlam film gerçekten.
uzun zamandır hasret kaldığım filmlerden. aslında bir dövüş filmi gibi gözüksede izleyicinin duygularını harekete geçiren türden bir film. izlemeyen varsa şiddetle tavsiye edilir.
tekrar tekrar izlenilesi, arşivlik, son sahnesinde giren müziğiyle göz yaşartan film.
iki tane amerikan askeri görünce kurulmuş saat gibi aynı şeyleri söyleyen arkadaşlara tavsiyem açsınlar filmi tekrar izlesinler. amerikan ordusu övülmemiş kendi adamlarını bombaladığı ayrıca kahraman ilan edilen kişinin aslında o ordudan kaçtığı ve babanın da zamanında askerde yaşadıklarından sonra alkolik olduğu anlatılmıştır. sonuç olarak bence herkesin izlemesi gereken oyunculukları, konusu ve gerçekçi sahneleriyle insanı ekrana kitleyen güzel bir filmdir. Final sahnesi olayı bitirmiştir.
ing: savaşçı.
hokey ekipmanları üreten bir firma.
abd yapımı 2011 yılında gösterime giren dövüş filmi.Finalde aglamdm fakat imdb puanini haketmis. dram ve aksiyon sikmiyacak dozajda verilmis. eeeeee Izleyin iste.
sinemada hep ilgimizi çekmiş, bu yaşanmış olamaz, kurgu olmalı dediğimiz hikayeler vardır, bir de bu senaryo olamaz mutlaka yaşanmış olmalı dediğimiz hikayeler, aslında olması gerektiği gibi. işte bu hikaye o hikayelerden, o yüzden pek çok eksik nokta varmış gibi gözükse de aslında o eksikliklerin filmi konusu gereği tamamlayan parçalar olarak görüp keyif alın derim.
mükemmel bir film. klasik bir dövüş filminden çok daha öte, hikayesi olan bir eser. sonunda gözler dolu dolu oluyor.
2011 yapımı en iyi filmlerden dövüş filmlerinden hoşlananlar özellikle izlesin derim. koba ile brandon'ın değilde tommy'nin karşılaşmasının gerektiğini düşünüyordum.
2011 yapımı mükemmel bir filmdir. Ne izlesem diye arayan ya da izleyeceklerim listesi yapanlar için şiddetle tavsiye edilir. Iyidir iyi.
liverpool f.c.'ın yeni malzeme tedarikçisidir.bilmiyorum benim gözlerim hala carlsberg reklamlı kırmızı üzerine beyaz çizgili adidas formalarını arıyor.
insanı içine çekemeyen film. insan bir karakteri bile mi benimsemez?
izlenmesi gereken bir filmdir. giriş ve gelişme itibariyle şaheser değildir ama finalinde insanın boğazını düğümler. national-about today şarkısı eşliğinde başlayan final sahnesi gerçekten çok etkileyicidir.
bir mma filmidir. ancak atılan yumruklar rakibi yere vurmaktan çok izleyeni hüznün dibine vurmaktadır. izlenmeli.
Dövüş filmi diye açıp izlediğim ağlamaktan bir hal olduğum film.işte adam böyle nakavt edilir dedirtiyor film.
güzeldi, özlediğim klişeleri yaşattı ve son sahnede çalan müziği hoştur.
müzik için; http://www.youtube.com/wa...P8In4&feature=related
Başlangıcından sonunu tahmin ettiğim filmdir. imdb de 8.2 not almış ve 100 bin küsür kişi oylanmasına ragmen.hiç o seviyede bir film göremedim. Sonunda da hiç üzülmedim, gözlerim falan da dolmadı. (7.4)
1000 tane klişeyi bir araya getirip iyi bir iş başaran film, iyi klişe örneklerinden.
son zamanlarda izlediğim en iyi filmlerden, dövüş içerikli bir filmin bu denli ilgimi çekeceğini hiç tahmin etmezdim fakat senaryosuyla, başrolde ki karakterlerin karizmasıyla, final sahnesine cuk oturan müziğiyle, zaman zaman adrenalin salgılatan, zaman zaman gözlerimin dolmasına sebep olan sahneleriyle kesinlikle izlenilmesi gereken bir filmdir. son yılların en iyi filmlerindendir.
çok iyi bir kesha şarkısıdır.
şarkı sözleri ve bağlantısı:

http://www.youtube.com/watch?v=JDrschw-wdI

(Chorus)
We were born to break the doors down
Fightin' till the end
It's something that's inside of us
It's how we've always been (Yeah)
Warrior-ior-ior
Warrior-ior
Warrior-ior-ior
Warrior-ior