bugün

entry'ler (95)

joe hart

Bu aksamda gostermistir ki harika bi kaleci. man. city nin en iyi oyuncusuydu.

the dark knight rises

Rex de izledim.serinin diger filmleriyle kıyaslayanlar istediklerini bulamasada tek başına değerlendirildiğinde iyi filmdi. Filmin başı sıksada ikinci bölümü gayet hareketli ve keyif vericiydi. bane batmanden daha ağır basıyordu hikayesi ile. dövüş sahnesi süperdi. beğenmediğim bölümleri olsa da genelinde iyi filmdi.

çakmanında çakması

Bir ayakkabı satıcısının agzından çıkan "yok artık" dedirten ifade.

türk kızı

Fazla naz yapar kaş yapayım derken göz çıkartırlar.

sevdiğin insana çok güvenmek

Hatadır. Kimseye güvenme. Yüzüstü bırakılmak ve kandırılmış olmak istemiyorsan.

sözlük yazarlarının en son izlediği filmler

Baskın- endonezya yapımı aksiyonu kesintisiz tavsiye edilir film.

göz kapatıp dinlenecek şarkılar

Teoman- senden önce senden sonra.

90 larda çocuk olmak

Çizgi film izlemek, top oynamak, bahçeye dalmaktır.

sevgilinin hep işi olması

Uzak durulmalı.

izmir de üniversite okumak

istanbuldan sonra ikinci tercihim olurdu.

kedilerin hatun savaşı

Birkaç kedinin dişi kediyi düzmek icin verdiği amansız savaş. Yaklaşık on gündür süren birbirlerini kovalama tırmıklama miyavlama ve her daim tetikte olma şeklinde sürmektedir. savaş henüz devam ediyor. Dişi kedimiz hala teslim olmadı, diğer azmış kedilerimizin arasından da pes eden olmadı. tek gözlü kazanır diyenler var.

23 haziran 2012 ispanya fransa maçı

Sıkıcı tamam ispanya kötü mü oynuyor? Adamlar kazanıyor maça hükmediyor vs. Bence fransa da beklememeli en azından kendi sahasında sıkı pres yapmalı. Fakat adamlar çok iyi top dolaştırıyor.

13 haziran 2012 hollanda almanya maçı

Almanyanin disipline dayali futbolu yine galip gelmistir.
hollanda top gelsinde oynayayim havalarinda. goller harikaydi. van persie ninki neden arsenal da cinsinde bi goldü.
Almanya dan mıdır neden sabır gerektiren bir maçtı.

football manager 2012

arsenal başında girdim oyuna. elemelerle katıldığım cl de tek valencia beraberliği ile grup birincisiyim son maç valencia ile. fa kupasında yarı finaldeyim. ligde kötü bi gidişim var 7. sıradayım. yönetimde bu yüzden biraz aram açık ligde şampiyonluk sözü verdiğim için başarı bekliyorlar. bi ara medya spekülasyonlar dolaştı everton maçını kaybederse gönderilecek diye. bi oyuncum ile aram açık hiç konuşmuyor benle. gitmek istedi göndermedim. hep üzgün modunda tek maç oynattım orda da nerdeyse kırmızı görüyordu. kırmızı görmeden oyundan çıkardım. ligde 13. hafta takımı bi endişe kapladı. devamlı oyuncularla görüşme yapıp şampiyonluk sözü veriyorum. yoksa ikna olacakları yok otoritemle oynuyo yavşaklar.
reyesi a.madrid den 17 milyona transfer ettim taraftarlar sarhoş oldu. sol açıkta forvet arkası oynatıyorum çok şahane oynamasada görevini yapıyor. van persie gelecek olursak çok kötü. gol makinesi olmasını beklerken çok kaçırıyor. bende yerine chamaky oynatıyorum her maç atıyor hiç boş geçmiyor. van persie formayı aldı. harika oynuyor. van persie yedek ikinci yarılarda oynatıyorum.gervinho ile arteta ve varmelan takımı sırtlıyorlar. santos frikiklerde süper goller yazıyor. falso ve sürati öyle bi ayarlıyorki kalecinin tutması imkansız. sağ bekte sagna oynuyor iyi de oynuyor ama alternafi yok. takımdaki tek sağ bek. soldan çekmek zorunda kalıyorum. bu takım şampiyon olur mu zor. van persie daha yüksek performansla oynayıp takıma maç kazandırmalı. cl de de yarı final düşünüyorum.
maçın kolaylığına zorluğuna ve sakatlara göre taktik belirliyorum. kolay maçlarda 4 1 1 3 1 oynuyorum. zor maçlarda ise yine 4 1 2 2 1 şeklinde çıkıyorum. büyük maçlarda man.city ye yenildim, man. united ise yendim. tothaim birinci iken oynadım ve yendim. birincilikten oldular. lig başında çok sakatım vardı şimdi telafi ediyorum. bi stoper ve bi forvet ihtiyacım var. o zaman şampiyon olurum.
bi de maç öncesi konuşma yaparken her zaman olumlu reaksiyon alamayabiliyorum. bu konuşma işini tam çözemedim.

josep guardiola

3 yıl laliga şampiyonluğu bu 3 yıl içinde 2 cl sampiyonluğu toplam 13 kupa kaldıran adam başarısız olmamış başarıya doymuş heyecanın yitirmiş. bu yüzden yeni başka takımlarda kan tazelemek istemektedir. arsenal'a gideceği söyleniyor bence yerinde olur.

alpine

avustralyalı müzik grubu. dinlenebilir:http://www.youtube.com/watch?v=qzHeNVMqKqg
remixli olanı bulursanız onu dinleyin.

25 nisan 2012 real madrid bayern münih maçı

Bayern in hakettigi mac. zaten penaltiya kalirsa bayern alicagi belliydi. finalde barca olmaliydi. chelsea rezil bi futbol oynadi barca karsinda. boyle bi kapanma yok yahu otobusu park ettiler kaleye. 20 metrenin disina cikmadilar. koseye sikismis fare gibiydiler. barca kaybetsede hala en buyuk. yok onun gibi oynayan. bu entryde basligin disina kacti biraz ama idare edin canlar.

realciler çok kızmış - .

carraro

ülkemizde bianchi'nin distribütörlüğünü yaptığı italyan bisiklet markası.

football manager 2012

6.75 milyon sterlin değerindeki santos oyuncusu neymara defalarca teklif yaptım gelmedi. 10 milyon dedim az dedi 20 milyon dedim yetmez dedi 30 milyona çıktım değerimi karşılamaz dedi ulan alsana para 150 milyon sterlin var mısın dedim kucağıma oturdu apaçi kılıklı yetme. adamlara değerinin iki katı transfer teklif ediyorum az buluyo yavşaklar.koca transfer dönemini iki oyuncu ile kapattım 55 milyon bütçeye sahibim. anlaşılan büyük futbolcu almak öyle kolay iş değil. dream team için biraz zaman lazım.

sözlük yazarlarının itirafları

hayatimda bosluklar var nasil dolduracagimi bilmiyorum.