bugün

muthis alman araba markasi. almanca halkin arabasi anlamina gelir. yahu normal bir fiat ford a bindiginde kapisi kagit gibi ucuyor kapatirken ama volkswagen in kapisi bile.bir ayri agir. kaza yaptiginiz taktirde daha hic tost gibi olan bir cinsini gormedim bu modelin.
Alman marka araba.
her Alman malı gibi son derece kaliteli araba markası.Bitiyorum şu Almanlara
Yıl olmuş 2014, kapısı tok diyenleri göstermiştir. Ee kardeş tamam eyvallah kapı tok da, 80000 lik arabada neden cruise control, park, yağmur, far sensörü, sis farı, esp ve daha sayamadığım birçok arabada standart olarak sunulan özellikler yok. Tamam hoş araçlar üretiyolar doğru ama, oturup bunları da düşünmek lazım değil mi? Elin almanına bir araç için servet döküyosun, karşılığını almayı bil.
Sağlam arabadır. Kendimde volkswagen bora arabasını kullanıyorum 6 yıl oldu araba sadece 3 kez arıza verdi. Biraz daha para biriktirip daha modelli bir arabasını almayı düşünüyorum.
Piyasa değeri 13,7 milyar dolardır. Şirket sıralamada piyasa değerini geçen yıla göre en fazla artıran firmalardan oldu.
türkiye vosvogen diye tabir edilir.
ikinci dünya savaşında alman ordusu tarafından kullanılan araba.
almanca'da halkın arabası anlamına gelir.

vosvos modelinin direksiyonunda kale, su ve köpek figürleri vardır. anlamı:
kale gibi sağlam, su gibi akıcı, köpek gibi sadık.

(bkz: öğrenildiğinde ufku iki katına çıkaran şeyler)
Arızalanan aracınızı ne yapın edin, gerekirse üfürükçüye götürün, ama sakın bir VW yetkili servisine götürmeyin.

Yetkili servislerinde her kasaya giden insanın okkalı küfürler savurup bi daha gelenin anasını siksinler diye böğürdüğü marka. istediğin kadar böğür, artık boş, senden üç gelişlik parayı zaten alıyorlar ilk seferde.
Az önce yeni reklamında duyduğum şarkıyı aradığım araba markası, bilen varsa allah için söylesin.
Bir dönem kullandığım ilk arabam. Gayet saglam bir markadır kaputuna kuvvet.
gelmiş geçmiş en iyi orta sınıf segment aracıdır.
Halk arabasıdır. Hitler tarafından kurulmuş olan araba firmalarından biridir. Adı üstünde o dönem sıradan halk tarafından kullanılmıştır. Almanya'nın en dandik arabasıdır fakat nedense türkiye'de harikulade görülmektedir.
Almanya dışında en yüksek pazar payına Türkiye'de ulaşmış. 1 almanya, 2 türkiye...
nedir bu volkswagen sevgisi, bu kadar az donanıma pahalı fiyat çektiği halde? hoş, benim de skodam var ki o da vag markası...
Türkiyede tutulmasının sebebi kalitesi buna bağlı olarak ikinci el değerini diğerlerinden daha çok koruyabilmesi.
Türkiye'de her geçen gün piyasası artan araç markasıdır. Golf modeli gerçekten türkiye'de verdiği donanıma göre yüksek maliyeti olan araçtır.
Modelleri rüzgar isimleri olan markadır.passat alizee rüzgarlarının diğer adıdır.jetta batı rüzgarlarının, scirocco tunus-libya üzerinden akdenize esen sıcak rüzgar, bora ise adriyatike kuzeydoğudan esen soğuk rüzgardır.
siz espri anlayışı olmayan ciddi almanların canını yiim ben... ne güzel araba yapıyonuz öyle.
arabaları opelden dayanıklı ve geniştir.
okunuşu güzel olan, en az okunuşu kadar çekici olan alman araba modeli.
sıkıldıkça sesli okumak lazım.
Volkswagen firması aynı
zamanda Bentley, Bugatti,
Lamborghini, Audi, Ducati ve
Porsche markalarının da
sahibidir.
Polo 1.2 nasıl diye merak ettiğim, bilenin aydınlatmasını rica ettiğim araba markası.
Golf 1 deyim şuan hepinize selamı var.
2000 model golfunu kullaniyorum.
adamlar tek kelimeyle yapmislar agaaa.
opel'den çok iyi, bmw'den kötü, mercedes'ten çok kötüdür.