bugün

entry'ler (431)

periscope

eskiden güzel muhabbet içeren, şimdi ise sadece: sikiş, sokuş, frikik, dekolte, ev partisi, twerk gibi envai çeşit saçmalık barındıran platform.

hiçbir olay olmamasına rağmen depresyona giren tip

benim o, yengeç burcuyum evet, ama ben depresyona girmiyorum. depresyondayım hep, arada bi düzelir gibi oluyor lakin tek şarkı mahvediyor yine.

diş fırçaladıktan sonra sigara içmek

gençler gelin, bir şey buldum! dişlerimi fırçalamadan önce bir sigara içmiştim, tadı pek güzel gelmedi. uyumak için dişlerimi fırçaladım ama dizime kıyamadım, bir bölüm daha izleyeyim dedim (bkz: skam). e dizi sigarasız olur mu? olmaz. yaktım bir sigara nasıl tatlı geldi anlatamam. şimdi bunu okuyan herkesi dişini fırçalayıp sigara içmeye davet ediyorum. ağız sağlığınızı düşünürken akciğerinizi tehlikeye atıyorum. iyi geceler, gecenin 4'ünde ne saçmaladığımı gerçekten bilmiyorum.

mürekkep doldurdum

türkçe rap tarihinin en önemli parçalarından biridir, diss track olarak yazılmıştır lakin klasik diye dinlenmektedir. usa'de big ile pac ne ise türkiye'de ceza sago odur.

bir boka benzemeyen minimal şiir

yeminim var yeminim var
senden başka sevemem yar
adını yazdım yollara
bizi bekler yarınlar
iyi dersler arkadaşlar.
(bkz: leyla ile mecnun)

antalya da sokakta içki içmenin yasaklanması

turizm'i baltalıyorlar diyenlere sadece gülüyorum, turizm dediğiniz şey türkiyede 2014'de tamamen bitti, parasız rus ve ukraynalılar geliyor tek tük artık..

gecenin müziği

one more cup of coffee, pek tabii bob dylan'dan.

okan bayülgen in nusret e tepki göstermesi

okan bayülgen gündeme nusret üzerinden girmeye çalışıyor, ah okan ah... nusret üzerinden prim yaptığını görecek kadar yaşadım ya, ölsem gam yemem.

istanbulun kainatın en güzel şehri olması

california'ya gitmemiş olan yazar beyanı.

haseki

(bkz: yasuo)

necdet kaya

Sevda değil şarkısına farklı bir yorum ararken karşılaştığım güzel bir sestir kendisi.
https://www.youtube.com/watch?v=uw8RSTMTb50

ink floyd tattoo

pera'nın solistinin de burada dövme yaptırdığını daha önce instagram hesaplarından görmüştüm, arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine gidip dövmemi yaptırdım, oradaki iki arkadaşta gayet güzel ilgilendiler ve harika bir iş ortaya koydular. bundan sonra ankara'da başka yere gideceğimi pek sanmıyorum *

yazarların araba markaları

64 impala moruk, hayalimde *

yazarların şimdi dinlediği şarkıdan bir cümle

"ben yanarım kim için
ben yanarım sen için
bari sen yanma diye"

trt türk

2 askerimiz yakılarak şehit edildi, acımız büyük.
bu kanalda şu an darbe gününden "asker dışarı" sloganları yayınlanıyor. Kanalın adındaki türkten utanın be orospu çocukları!

kitap isimlerini erdoğan ile değiştir

recep tayyip erdoğan ve zümrüdüanka yoldaşlığı.

eşinin çalışmasını istemeyen erkek

ensesine güvenen erkektir, keşke benim gelecekteki eşimde sen çalışma kocişim ben çalışır eve para getiririm dese, bende sabaha kadar götü yaysam.

enes batur

(bkz: dont feed troll)

yerde kaç lira bulsanız tenezzül etmezsiniz

5 liranın üstü kağıt paralar kabulumdür.

sözlüğün kalitesini arttırmanın tek yolu

yoktur. sol frame'e bakıp anlaşılabilir. kırk yıl sonra girip bakayım dedim, yine aynı bok.