bugün

entry'ler (598)

tsira

Bende öyle derin iz'ler bıraktı ki, bu iz'lerin ne kadar çok canımı yaktığının farkına varamayan yazar..

Herşey bir 'iz' bırakır.. sana hiçbir şeymiş gibi gelsede...

sevgilinin artık sevmediğinin anlaşıldığı an

Ölmek istersin ama yapamazsın. * Ama o da sadece bir an'lıktır. Sadece bir an.

sözlük yazarlarının ruh halleri

Mutsuz.

hayat

görsel

görsel

frida kahlo

http://www.hemenpaylas.ge...sonsuza-uzanan-kopru.html

Kötü günümde yanımda olmadığın zaman vazgeçtim. Canın sıkıldığında benimle paylaşmadığını, kırılacak veya tedirgin olacak olsam bile düşüncelerini açıkça söylemediğini anladığım zaman vazgeçtim. Bana yalan söylediğini anladığım zaman vazgeçtim. Gözlerime baktığında kalbinle bakmadığını ve bana hala söylemediğin şeyler olduğunu hissettiğimde vazgeçtim. Her sabah benimle uyanmak istemediğini, geleceğimizin hiçbir yere gitmediğini anladığım zaman vazgeçtim. Düşüncelerime ve değerlerime değer vermediğin için vazgeçtim. Ağrılarımı dindirecek sıcak sevgiyi bana vermediğinde vazgeçtim. Sadece kendi mutluluğunu ve geleceğini düşünerek beni hiçe saydığın için vazgeçtim. Tablolarımda artık kendimi mutlu çizemediğim ve tek neden sen olduğun için vazgeçtim. BENCiL OLDUĞUN iÇiN VAZGEÇTiM!! Bunlardan sadece bir tanesi senden vazgeçmem için yeterli değildi, çünkü sevgim yüceydi. Ama hepsini düşündüğümde senin benden çoktan vazgeçtiğini anladım. Bu yüzden ben de senden vazgeçtim

(Frida Kahlo)
*

tsira

Bazen beklemektir sevmek.

babanın ölmesi

Merhaba Baba,
Bugün toprağa verildiğin gün. Bir yıl oldu senden ayrılalı..
Geçen sene dün bu saatlerde yatağında sana sevdiğin tatlıyı yedirmiştim sütlü muhallebi. Ama sevdiğin o kadar çok şeyi de yiyemedin..
Yazamıyorum seni. Özlüyorum baba. Keşke yaşasaydın. Daha vaktin gelmemişti.. Biliyorum vakitsiz ölen o kadar çok kişi var ki.. Ama işte daha erkendi baba, erken..
Rahat uyu, güzel uyu babam.

tsira

si dido mak'omadu çonaşk'imi, dediğim yazar. *

tsira

Sözünde durmayan yazar. Çokca üzen yazar.

eldiven

görsel

sevgi ve aptallık

Sevgi de aptallık da verdikçe artar, paylaştıkça büyür. ikisinin arasında çok daha derin, çok daha anlamlı bir ilişki var. sevgi, akılla birleşmediği zaman derhal aptallığa dönüşür. sevginin aptallığa dönüşmesini ancak karşılıksız severek önleyebiliriz. çünkü insanoğlu çiğ süt emmiştir, vefasızdır. karşılık bekleyerek sevdiğimiz zaman bu güzelliği, bu yüceliği, başkalarının iznine ve acımasızlığına yani başkalarının denetimine terk etmiş oluruz.

seri artı oy veren melek

Artık benimde bir meleğim var, elleri dert görmesin. *

mutluluğun resmi

görsel

görsel

shaqmarion

ukte dolduran nazik yazar.

hayal gücü

Sınırsız sınırların yaratıcısıdır hayal gücü.

portre

görsel

görsel

penguen

(img:#60372)

şaşkın

görsel

görsel

beklemek

görsel

görsel

görsel

kırgınlık

görsel

görsel