bugün

entry'ler (139)

efendi erkeği piç etme temalı filmler

+ (bkz: alacakaranlık)
+ (bkz: komşu kızı)

facebook klişeleri

+ (hiç alakası olmadığı halde) istanbul aşığı olmak.
+ istanbul gezisinden önce veya gezideyken durum güncellemesine "istanbuuulll * " yazmak.
+ sahte profil açıp ben fake değilim demek.

balkondan aşağı işemek

esas uykudan önceki uyuklamanın sonrasında evin annesinin uyandırmasıyla tuvalet ihtiyacı duyan her çocuk, genç veya yaşlının yapabilitesi olan eylemdir.

oculophilia

karşıdakinin gözleriyle cinsel uyarıma uğrama hastalığı.

kontörmetre

arama yaptıktan, sms gönderdikten veya ücretli herhangi bir işlem yaptıktan sonra turkcell'in, abonelerine gönderdiği "Kalan kontör..."le başlayan mesajları gönderen bilgilendirme servisidir. Online işlem merkezinden veya sms yoluyla * iptali - aktif edilebilmesi * mümkündür.

ayrıca turkcell'in bu hizmeti ve sonyericsson'un işbirliği ile bazen sms gönderdikten sonra bu mesaja tamam demediğim için bana mesaj gelmesi durumunda hiçbir uyarı olmaması nedeniyle çok trip yediğim olmuştur.

türk kızı

popüler amerikan filmlerindeki karakterlere veya elde edemeyeceği her erkeğe aşık olup, elde edebileceği ve her şekilde mutlu olabileceği herhangi bir ilişkiyi göz ardı eden kız tipidir. genelde uzun süreli ilişkiyi sevmez; fakat "edvırd kalın(!)" olsa onunla ölebileceğini sürekli deyivermektedir... iflah olması ihtimali, kalın'ı elde etme ihtimali kadar düşüktür.

hüseyin kemal eke

hke : sigmund freud türktür efendim.
geveze: nasıl anlayamadım?
hke : bakın ismini ikiye bölerek anlatalım... "sig" ve "mund"... mund, büyük demektir efendim..

ayrıca (bkz: dünya türk olsun)

geveze in the morning

sabahları uykudan uyanamayıp uyurgezer gibi işe / okula giden her türk vatandaşının dinleyerek dinçleştiği radyo programıdır. ayrıca herkes türktür *
--spoiler--
- aslında biliyor musun, amerika da türkçe bir kelime.
+ nasıl yani
- iki kelimeden oluşuyor.
+ nelerdir efendim onlar? (hafiften güler)
- biri isim, ... diğeri
+ diğeri nedir (gülmemek için kasar)
- bir .. bir madde
+ madde mi?... peki isim ne efendim?
- isim mi? isim.. erika.
--spoiler--

hapşururken kaşını yarmak

(bkz: hamdolsun bu da teğet geçti)

hapşururken kaşını yarmak

hapşurma esnasındaki güç kaybından dolayı başın, etraftaki herhangi potansiyel yarıcı bi cisme* vurması.

ayrıca benim bu entry'yi yatağımdan uzanarak yazmama sebep olay.

babanın söylediği unutulmayan sözler

--spoiler--
oğlum biz senin kötülüğünü istemiyoruz. bizi, seni uyarmak zorunda bırakma. biz uyarmadan ne demek istediğimizi anla, yapman gerekeni artık yap.
--spoiler--

melekler korusun

müziklerini cem özkan'ın yaptığı fakat son 3 bölümdür bolahenk'in "aşk bir rüya" parçasını kullanan dizidir.

avatarına enstantane resim koyan kız

güzel olduğu kadar sanata ilgili de olan kızdır. * *

edit: * *

geç saatte duş almanın verdiği tedirginlik

bi keresinde duş boyunca "annemin uykusunuz mu böldüm acaba?" "şimdi kalkıp bana küfreder mi ki lan?" dedirten olay.

facebook gruplarını başlık olarak açmak

an itibari ile (bkz: sol frame) *

sözlükte geyik yasaklansın diyenler

(bkz: geyik yapar gibi başlık açmak)
(bkz: facebook gruplarını başlık olarak açmak)
(bkz: facebook u anımsatan başlıklar)

sınıfta ayakkabılarını çıkarıp perde takan öğrenci

beden eğitimi dersleri dışında ayakkabısız ayak gösteren öğrencidir. çorapları desen ve kalite olarak incelenir. bir yandan da günde 6 saat ayakkabıyla gezen bir kişinin doğal olarak ayağının kokacağı da bellidir. fakat yine de öğrenci bu olaydan sonra ayak kokusuyla baya bi horlanır.

verilen ufacık bir yetkide götü kalkan insan

ilkokuldaki sınıf başkanları bu tiplere örnektir. ayrıca insan 7'sinde neyse 70'inde de odur.

kinder bueno

içerisinde kafein veya benzeri bağımlılık maddesi bulundurduğundan şüphelendiğim, yaz aylarında raf ömrü kısalıyor diye bakkalların ve marketlerin toptancılara siparişini vermediği, sırf çikolataya ulaşabilmek için mahallenin bakkalıyla her gün tavla çevirip kafaya alınca da toptancıdan bueno siparişi vermesini istediğim * çikolata ötesi bişey.

esprisi tutunca saçmalamaya başlayan zirzop

ben kendim şahsendir. bir türlü ayarı tutturamayan tiptir. *