alamayınca nasıl da kötülüyorlar ahaha. amına kodumun surileri sizi. geçen sene 17 gol 8 asist ile lige damga vurmuş genç, kuvvetli ve ''fenerbahçeli'' futbolcu.

ha bi de rodrigues'e bok atanlar da var. sabah sabah baya güldük iyi mi.*
siz GERIYE gidin
biz SERIYE taktık gidiyoruz aslan parçaları..
ulan hazırlık maçında 2 gol attı allah ilan ettiniz görmemiş deyyusu..

seneye stsl yine çıkan bir takıma kiralık verdiginizde agzimla değil gotumle gulecegim size..
fenerde pompaya başlayacak olan.
20 gölün üzerinde atar bu sezon.
Makina gibi oyuncu.
Macta Ayağı kirilacak gibi öyle hissediyorum.
bunun ayağa kırılır demedi demeyin evet.
Atmaya devam ediyor. Bu sene gol kralı olur görünen durum bu
adam tam fırsatçı golcü. tam top dışarı giderken bir anda topun orada belirip gol atıyor. vallahi helal olsun.
size aciyorum yaaa fenerliler

sırf galatasarayla sidik yarışına girmek için rizenin çapsız forvetini aldınız şimdide

gol krolo olocok
yormo gol otocok

(bkz: yok anasının amı be ali sami)..
diagne denen boş 30 gol atabiliyor , ama vedat’a gelince sıra “atamaz,boş kale,aptal,yok ali sami.” suriyelilerin istilası altındayız.
Bie Galatatasaray'lı olarak beni de heyecanlandırmış olan. Ancak Fenerbahçe en iyi teklifi yaptığı için Fenerbahçe'ye transfer olmuş kariyerli bir oyuncu.
kanatları ve on numarayı düşündüğümüz zaman kesinlikle takımda gayet iş yapabilme potansiyeli olan bir adam ama tek forvetle ligi çekip çevirebileceğimizi sanmıyorum.
Varsa şekli tt Arenaya beklediğimiz oyuncu.
Mesela köy takımlarına gol atmak değil. Mesela cimbomu yenmek aslanım.
iş görür futbolcu lakin ki fenere messi'yi getir yine biter.
silimani'nin uzun saçlı hali. pres yapmaz, top saklayamaz sadece gol odaklıdır.
fenere gelip parlayan olmuş mu, fener öğütücü gibidir en kral futbolcuyu baki mercimek'e çevirir iki senede.
Bu adamlar fenerin gs nin topçusu değil normalde. Jagneydi muriqdi bunların haddi giresun, kasımpaşa falan anca. Ama hem altyapı eksikliği hem finansal durumlardan ötürü bunlara mecbur bırakılıyoruz.
atıyor, atacak.

şampiyonluğu ve dördüncü yıldızı getiren golleri atacak.

fenerbahçe’nin forveti.
görsel
Bugün ayağı kirilacak sezonu kapatacak gibi.
beceriksiz top tepici evet.
Fenerbahçe'nin 3.5 milyon euroluk(iddia) Anadolu kazığı olan forvettir.

Biz demiştik tipik Anadolu forveti,üç büyüklerden kim alırsa zarara uğrayacak dedik ama linç edildik.

Şimdi civcivler düşünsün.*
klas adam.

görsel
Bu sene Galatasaray derbilerinden önce falcao’dan imza ister.