bugün

entry'ler (25)

güzele bakmak sevaptır

Aslında ''güzel bakmak sevaptır'' olan sözü ''güzele bakmak sevaptır'' diye bilip yıllarca günaha girilen durum.

mesut özile bıçaklı saldırı girişimi

Kendisini koruyan kolosinac'ı bırakıp arabayla kaçan mesut özil adamlığı. Yada rahat dövsün diye arabayı çekiyor hangisini kabul ederseniz.

şeyma subaşının kitap imza gününde izdiham olması

Ülkemizde boş beleş şeyler sevilir orada krem peynir imza günü olsa gene izdiham olurdu çok takılmayın buna.

erkekleri kızların gözünde bitiren olaylar

Zaten girilmesi gereken yer göz değildir. Eğer göze girip gözden düşerek ilişki yaşanıyorsa bir anlamı yok. mesele kalbe girmektir azizim. Ondan da kolay kolay gidilmez zaten. Öyle çabucak artık kalbimde değilsin diyebiliyorsa birisi o kişi zaten hiç kalbinde de olmamıştır. Gözünüzle değil, kalbinizle sevin.

kinci bir insan olmak

Kinci bir insan olmak sadece kendine zarardır. içten içe kendini yer bitirirsin. Ama bu demek değil ki yapılan kötülükleri unutmalıyız arada ince bir çizgi var onu sağlayan bir insan olmak daha iyidir.

sizce kız arkadaşım nasıl

Anladığımız kadarıyla gavat bir sevgiliye sahip bir kız kardeşimiz.

az kişinin bildiği muhteşem görgü kuralları

hayatımızda görgü kurallarının olduğunu bilmek az kişinin bildiği muhteşem bir şeydir.

bana öyle bir şey söyle ki intihar etmeyeyim

1 litre rakı 50 TL.

vedat muriqi

Atmaya devam ediyor. Bu sene gol kralı olur görünen durum bu

karpuz seçmek

bilen bilmeyen herkesin mutlaka 2-3 şaplak atarak güzelini bulmaya çalıştığı aktivite.

tüm günü evde geçirmek

Üşengeçliğin ilk şartıdır. Dışarı çıkma isteğinin ''amaan şimdi kim gidecek şimdi oraya'' dürtüsüyle son bulması.

norveç

Somon balığı ve John Carew'i meşhur olan ülke.

valizle bir buçuk saat yürümek

kaldırımda bir sağa bir sola devrilme çabasını önlemek için kol kaslarını geliştirmeye yarayan bir spor türüdür.

fakir bir aileye sahip olmak

Hayatta iki şeyi aynı anda isteme ve sahip olma şansınızı bitirir. Her zaman bir şeyden eksik kalırsın arkadaşım. Alışıyorsun zamanla.

radamel falcao garcia

Fransız gazeteci kendisinin '14 mil Euro' maaş aldığını söyledi geçen günlerde bir yayında. Akıl alır gibi değil bence bu adamın maaşının ülkemizde karşılanması. ikna edip yarı fiyatını ödesen bile fazla bana göre.

yazarların şu an hissettikleri

seri penaltı atışlarında son penaltıyı kaçırıp kupayı rakibine hediye eden futbolcu gibi.

sigarayı ne zaman bırakacaksın

içmeyen herkes bunun çok kolay yapılan bir şey oldugunu ve bırakmadığımız için bizim sorumsuz oldugumuzu savunuyor. Sanırım biz bırakmak için yeterli isteğe sahip değiliz.

bilgisayar oyunlarını bırakma yaşı

Çocukluğumda bilgisayarım olmadığı için sadece internet cafede sınırlı saatler oynayabiliyordum. Şimdilerde 23 yaşıma yelken açmışken o günlerin acısını çıkartıp bol bol oynuyorum. benim için başlama yaşı 23 oldu bırakma yaşını ileride göreceğiz

serdar ali çelikler

Kimilerine göre antipatik gelebilecek bir tarza sahip olan bana göre dinlemesi keyifli ama özellikle transfer haberleri pekte doğru çıkmayan spor yorumcusu.

atatürk bilgisayar kullanabiliyor muydu

Bilgisayar değil ama Bilgisayardan kat kat değerli bir şey kullanıyordu. ''BEYiN'' bu başlığı açan arkadaşın kullanmayı asla öğrenemeyeceği şey.