bugün

fenerbahçe çifkefliğine ilk maçtan uyum sağlamışa benzeyen futbolcu.

harekete bak harekete.

https://twitter.com/Gala_...tatus/1163527135572766720

sarı kart bile görmedi.
vedat formayı kimseye kaptırmayacağını göstermiştir.slimaniden sonra allah dedirtmiştir.
Golü bir şiirdi. O topu kaleye sokarak tamamladı mısrayı. Göğsünde yumuşatması, yerde bir kere sekerken tek hamlede rakipten kurtulup füzeyi göndermesi... Daniel Auteuıl filmlerinde yaptığım gibi tekrar tekrar izlediğim on saniye.
Millet Falcao'yu beklerken adam ilk füzeyi gönderdi doksana, helal olsun.
önce kolumu kesseniz kanım sarı lacivert akar deyip sonra gs'nin şampiyonlar ligine gittiğini görünce ya gs'ye giderim ya da hiç oynamam diye başkanına rest çeken, sonuç olarak fb'de oynayan balkan topçusu. yarın bir gün sıkıldım ben deyip kaçar mı kaçar, nesine güveneceksin?
Transfer edildiğinde beklentim düşüktü ama dün gece oynanan maçta iyi top oynadı. Attığı gol usta işiydi, topu alıp dönmesi gavura vurur gibi vurması, ayrıca orta sahaya ve defansa yardım edecek kadar güçlü ve enerjik yine de tek seçenek Vedat olmamalı, hem kendi gelişimi hem Fenerbahçe’nin önümüzdeki zorlu maratonunu düşünürsek bir forvet daha kesinlikle şart.
Tt arenada golu var. Yazin bir kenara.
Galatasaraylı holiganları kudurtmayı tek maçla başarmış Fenerbahçeli forvet.

80, 90, kudurrrrrr.
iyiki aldık lan bu adamı. turist gibi durmuyor sahada. sahaya da takıma da hakim. canavar gibi adam. işte bize böyle adamlar lazım. türkiye liginde böyle adamlar şampiyon yapıyor.

görsel
allahın izniyle bu sene gol kralı olacak oyuncudur. gazişehir maçında attığı golü son yıllarda fenerbahçede kimse atamadı. bir maçla slimaninin istatistiklerini geçti. güveniyoruz sana kosovalıııı.
Bana göre yeni mert nobre başka bir şey değil.
Falcao'dan daha iyi olduğunu iddia etmek için protez beyin taşımayı gerektiren futbolcu.

Tamam bir insan fanatik olabilir de bu kadarı da ağır ruh hastalığı amk.
başakşehir'e iki golü var.
bugün gol atsın eşek gibi anırırım.
Ohh bee.. topuzunu yiyim senin..
Falcao muriç'in getir götürünü yapar ancak. Cincona attığımız büyük çalım.

(bkz: muriç bizim)
bu yıl bu kardeşimizin yılı olacak sanırım. helal olsun.
hooop getirin bir yavşaksehir vedat agbiniz şov yapacak..

not: falcao gelince y*rak görmüş yeni gelin gibi kaçacak..
fenerbahçe'nin yıllardır kanayan yarası olan "gol atan forvet" eksiğini kapatmış futbolcu. haftaya da atarsa tamamdır bu iş.
herifi "bosnalı ibrahimovic" diye öven gördüm.
ibrahimovic zaten bosnalı.
muriç ise kosovalı.

bosnalı ibrahimovic ibrahimovic'in kendisi amk ahahaha.
2020 sezonu gol kralı olacak bu adam o sözü allah söyletti göreceksiniz.

çiğ etle beslenen fenerbahçe'nin santraforu. https://www.sporx.com/mur...e-besledim-SXHBQ797391SXQ
bir bok olmaz bundan. kazma gibi.
https://twitter.com/tvcim.../1165557704800251904?s=21
2 maçta 2 gol atarak mükemmel transfer olduğunu ispatladı.
3 maçta 3 gol atarsa gs'liler daha da ağlar.
5 maçta 5 gol atması durumunda psg, real kapıya dizilir.
heleki 6 maçta 6 gol atarsa 40 milyon euro'dan aşağı bırakacak yönetime yazıklar olsun.
ilk yarıyı bu hızla bitirirse ikinci yarı 15 milyona gider.
not: Galatasaraylıyım.