1. 11.
  bünyemde çok bulunan sevgidir. nitekim çok kaliteli köşe yazarları vardır. spor sayfası da çok iyidir.
  1 -2 ... ahengidar
 2. 12.
  ulus inşasınada kapitalizm ile doruğa çıkan "ulus" vurgusu yapan ama her daim "özel" bir grubunun çıkarına dayalı gelişen sevgi bütünlüğüdür...müdür?

  bu özel gruplar her daim kendi çıkarını ulus çıkarı gibi gösterip sol gösterip sağ vuranlardır, eee ulus koruyoruz kolay... mı?

  kolay efendim kolay, şimdi ticeret burjuvazisine bakalım, bu adamlar bundan 50 60 sene önce ulus, vatan toprak derken, kürüseleşme ile birlikte bu ulus,millet diyenler baktıkki ülkeyi ilk önce onlar satmaya başlamış, böyle ulus sevgisi mi olur lenn, satmadığınız yer kalmadı...

  eee neydi peki efendim bu vatan sevgisi, vatan sevgisi şudur efendim, fransız ihtilalilden sonra kin ile nefret ile bölünen ülkenin içinde filiznen özel grupların biz vatanseveriz, bizim çıkarımız bütün ülkenin çıkarıdır, yaftalamasından başka bişey değildir,senelerce bize düşman gibi gösterilen ermeni ulusu bugun pazara ortak edilmek için kardeş ulus oluyor birden, ehh iyi kardeşim madem biz kardeştik nerdeydiniz bu kadar sene?

  ulusal kurtuluş savaşında bu"özel" gruba bakalım, ilk önce her türlü kirli anlaşmalara katılan bu grup, sonuç alamıcaklarını gördükten sonra kaypakça bu savaşa yardım ettiler ya da etmek zorunda kaldırlar, malasefki cumhurye kapitalizme eklendiği için bu asalaklara gereken ders verilemedi.

  her neyse vatan sevgisi günümüzde algılanan dille, boştur efendim...görüyoruz.
  3 -1 ... 23hapo
 3. 13.
  terörist destekçilerinin ağızlarına almadan önce ağızlarını yıkamasını gerektiren olgudur... Gözle görülmez, elle tutulmaz. insanın ciğerini yakar. Ve bu kıvılcım yangına dönerse, alayını yakar. Türk milletinin garip bir huyu da yumurta kapıya dayanmadan yangınını göstermemesidir.

  fransız ihtilali falan filan...

  Üze Kök Tengri Basmasar, Asra Yir Telinmeser, Ey Türk Budun ilingin, Töringin, Kim Artadu...

  M.S. 800...

  Al kapağını sktir git.

  Edit: Komik olan vatan sevgisi yok diye zırlayan bu kırmançilerin ayarı yiyince ya da sıkışınca vatan millet sakarya çanakkale'ye dönmesidir.

  ha unutmadan...

  (bkz: Dangalak sensin kereste sana girsin)

  Ekleme: vatansever can yücel sözü söyleyemez zanneden sığ. Kapağını yerleştiriyorsa Churchill'den de söylerim.
  2 -4 ... flagellum dei
 4. 14.
  burjuvanin dangalakları kullandığı bir sevgidir efendim ama bu dangalaklar anlamaz ayrı konudur, vatan sevgisi çanakale dir, vatan sevgisi sakarya dır, emperyalizme karşı verildiği içindir, maşa olunmadığı içindir ama bu kerestelere bunları anlatmak deveye hendek atlamaktan zordur.

  "özel" gurupların çıkarıdır malasefki.*

  ekleme: ulen kereste o sözün aslı çok sevdiğiniz can yücel e aittir, bu kadar da olmazki, atsız dan yok muydu bişeyler.*
  2 -1 ... 23hapo
 5. 15.
  türk ergenleri için reklamdır. feysbukta sırf kelime olsun diye vatanseverlik yapan milyonlarca orospu çocuğu mevcut. vatan sevgisi "çukurca'daki 8 şehitimiz için 8 saatte 800.000 kişi oluyoruz katil" dan ibaret olan nesille pkk yı bitirmek????404 not found
  2 -2 ... atesi olan var mi
 6. 16.
  bünyeme hiçbir $ey ifade etmeyen sevgi.
  1 -1 ... basak burcu errrkegi
 7. 17.
  "vatan sevgisi harika bir şeydir. ama sevginin etrafına neden sınırlar çizelim ki?"
  pablo casals
  2 ... oyledegildeboyle
 8. 18.
  (bkz: anlatılamaz sevgiler)
  1 ... sidelock
 9. 19.
  sen ki, i̇slam'ı kuşatmış, boğuyorken hüsran,
  o demir çenberi göğsünde kırıp parçaladın;
  sen ki, rûhunla beraber gezer ecrâmı adın;
  sen ki, a'sâra gömülsen taşacaksın...heyhât,
  sana gelmez bu ufuklar, seni almaz bu cihât...
  ey şehid oğlu şehid, isteme benden makber,
  sana âğûşunu açmış duruyor peygamber
  1 ... rudegu
 10. 20.
  --spoiler--
  vatan sevgisi, bir ülke için çizilen sınır içerisinde kalan toprak parçasını değil, o toprak parçasının üstünde yaşayan halkı sevmektir.
  --spoiler--
  1 -1 ... turkmen61