bugün

fenerbahce'nin tuncay sanli'yi aramama sebeplerinden birisi olan futbolcu.

daniel alves 28 milyon euro mu? alan hayrini gorsun.
artık avrupalı büyük kulüplerin transfer listesine girmesi gereken futbolcu.
bikmadan usanmadan inatla sevilla'nin iki mac boyunca sag kanadi ile dassak gecmis oyuncudur. sirf bu turdaki performansi yüzünden heykeli dikilse yeridir.
hey dostum bu ne stamina dedirten futbolcudur.uzatmalar oynanmaktadır uğur hala depar atmaktadır.ayrıca annesinin "espri ile karışık neden bana bir gol veyahut galibiyet hediye etmiyorsun" gibisinden bir yakarışına "bu galibiyeti anneme armağan ediyorum" diyerek sanırım ailesini; annesini fazlasıyla gururlandırmış mutlu etmiş futbolcu kişisidir.
4 mart sevilla maçında hayatının futbolunu oynamış ve bu oyunu kazanmış futbolcudur.
ayaklarin dert, gözlerin kart görmesin
yan capraz baglarin hicbirzaman yirtilmasin
aman sakin asil tendonun zedelenmesin
doktor degil, hep hemsire yüzü göresin
ugurumuzsun sen bizim
sevilla zaferinin en baş sırasında olan, dün gece harikalar yaratan futbolcu.
dün akşam ki oynadığı futbol ile artık milli takımın sol kanadını teslim almak isteyen futbolcu.
Sevilla maçında oynadığı hayvani futbolunun yarısını ortalamasına yaysın seneye 20 milyon dolara satılacak bir oyuncudur.
Penaltılar atılırken de kulhu okuyodu onu da yakaladım yani.
dani alvesi taşşak oğlanına çevirmiş solkanadı koridor gibi kullanmıştır. vallahi ikinci fatih akyel vakası olmamasını dilerim. (bkz: 3 nisan 2001 galatasaray real madrid maçı)
toplamda 50 milyon euro'dan fazla eden*** sevilla sag kanadini iki macta da otobana cevirmis futbolcudur. butun mac cilgin atan ayak kaslari izin verseydi de volkan demirel'in kurtardigi ve onun bitirdigi bir penalti serisi izleseydik.
MUHTEŞEM BiR SOL AÇIK GiBi YORUMLARA GÜLÜYORUM MÜTEMADiYEN. HER FENERBAHÇE'Li FUTBOLCU GiBi AVRUPA'DA HARiKALAR YARATMAKTADIR, CSKA VE iKi SEViLLA MAÇINDA GERÇEKTEN ÇOK ÜST DÜZEY OYNAMIŞTIR. AMA LiGDE BiR ÇOK KARŞILAŞMADA FENERBAHÇE'NiN FUTBOLCUSU DEĞiL BU CÜMLELERiYLE OYUNDAN ALINMIŞTIR. ONU iÇiN iSTEDiĞiMiZ TEK ŞEY iSTiKRARDIR.

DÜN AKŞAMIN GAZIYLA AVRUPA'NIN EN iYi SOL AÇIKLARINDAN BiRi OLARAK iLAN EDiLEN FUTBOLCU.
(bkz: KIRK)
(bkz: FIRIN)
(bkz: EKMEK)
Diego capel'in bir üst versiyonu. Capel'den farklı özelliği sürekli ayakta kalmaya çalışması. *
şimdiden diego capel'le karşılaştırılmaya başlanan fenerbahçe'li futbolcu. muhtemelen bir tur sonra ronaldinho, cristiano ronaldo, nani, quaresma gibi isimlerle kıyaslanacaktır. fenerbahçe finali görürse 1 numara ilan edilir, orası kesin.

iyi futbolcu olduğunu söylemek için illa ki birileri ile kıyas etmek mi gerekiyor vallahi anlamıyorum. dur, bir çözümleme yapayım ben.
dünkü performansından sonra capel'le karşılaştırılmasını yadırgayanlar ya futboldan anlamıyorlar ya da fenerbahçe'nin başarısını çekemiyorlar. gerçekten çok hızlı ve fazlasıyla gelecek vaadeden bir adam olan capel henüz 21 yaşında ve şu oyununu çok daha ileriye taşıyacak orası kesin. fakat dün görüldü ki, çabuk bir adamgokhan gonul solunu kapattı mı, arkadan gelen desteğe karşı hemen her zaman top kaybı yapıyor. yani henüz elit bir oyuncu değil capel. uğur'un avrupa'nın sayılı kanat adamlarından birini söylemek de hayalcilik olur. fakat dün de görüldü ki çok yönlülük babında capel'den daha kötü değildir uğur giggs ehem pardon uğur boral. uğur'un en büyük eksiği performansındaki süreksizlik. bir maç iyi oynayıp -ki genelde sadece büyük maçlarda iyi oynuyor- üç maç kötü oynaması çıldırtmaktadır fenerbahçelileri.
fenarbahcenin onumuzdeki sene elinde tutmasi gereken futbolcu.tuncayada burdan selamlarimizi iletiyoruz.su siralar kafasini vuracak duvar aramakta oldugu soylenmekte heryerde.
(bkz: her iste bir hayir vardir)
tuncay ile karşılaştırılmaması gereken oyuncu. birbirlerinden çok farklı oyuncular...

ayrıca defansif özelliklerini daha da geliştirirse milli takım için değişmez bir sol açık olabilir. fakat kendisi cm diliyle bir dl* değildir. esas bölgesi gene cm diliyle ml * hatta aml* dir. gençlerbirliği'nden hatırlayın nerede oynayıp başarılı olduğunu. türkiye de şu anda ciddi bir sol bek sıkınıtısı var. yıllardır ibrahim üzülmez milli takım pek de başarılı olmayan bir şekilde orada görev yaptı. daha öncesinde ümit özat orada oynamıştı. eğer euro 2008 de başarılı olacaksak ve tipik bir 4-4-2 futbolu oynayacaksak kanatların rolü çok büyük olacak. bu yüzden sağ kanatta gökhan gönül* ve sol tarafa da uğur u monte edersek başarılı oluruz.

velhasıl çok kilit bir oyuncudur bu adam gelecek için...
dünkü maçta sahanın en iyisi idi bana göre .. sol kanat benden sorulur ulen dedi resmen tüm maç izleyenlere.. gayet ağırbaşlı ve mantıklı bir oyuncu. en ufak açıklarını kapatsa ne kadar güzel olur du oysa ?
sevilla maçında şaha kalkmış futbolcudur.
http://img404.imageshack.us/my.php?image=15bx6.jpg
(bkz: boralto carlos)
bana gianluigi lentini'Nin ilk zamanlarını hatırlatmaktadır. inşallah kaderi benzemez.
yaza kadar bu formunu devam ettirmesi halinde avrupa şampiyonasında milli takım'ın değişmez sol kanat oyuncusu olacak ve sevilla maçında yaptıklarından bir demet'te portekiz, çek ve isviçre maçlarında yapmasını bekleyeceğimiz futbolcu.
çok ahım şahım bir yetenek olmamasına rağmen iyi konsantre olup, maçı istediğinde neler yapabildiğini cümle aleme göstermiş ve 2 sevilla maçında tuncay'ın fb formasıyla hiçbir zaman göstermediği, gösteremediği etkinliği göstermiştir.
sevilla macindaki performansina geri donmesini diledigimiz topcu.
2 nisan 2008 fenerbahce chelsea macinda brezilyalı futbolcular tarafından arka plana itilip top yüzü gösterilmeyen fenerbahceli oyuncudur. dönen toplar ve vederson da olmasa sol kanatta sıkıntıdan çekirdege saracak.
zico'nun gıcık olduğu ve 2 nisan 2008 fenerbahce chelsea maci'ındaki performansını da fırsat bilerek uzun süre forma vermeyeceği futbolcudur.