1. 1.
  uludağ üniversitesinin bilardo,okey,tavla,tabu.. ve her türlü yiyecek çeşidini içinde barındıran karı kızın bol olduğu,erkek kız kesişmelerinin en derinden olduğu yerdi fakat kapitalizimin gözü kör olsun. türkiyenin en büyük ikinci kampüsüne sahip uludağ üniversitesinde yer yokmuş gibi sevilla adlı bu güzide kafenin içine kurulan garanti bankası yüzünden kapatılmasına sebep olunmuş.gönüllerde taht kurmuş cafe.
  4 -1 ... trda
 2. 1.
  ispanyanın altyapısıyla ünlü futbol takımı.
  1 ... selmagezinir
 3. 2.
  yıllar öncesinde ismi leda olan ardından paşa olan ve nihayetinde ismi sevilla olan eski bir uü cafesidir ki kapanıp yerine garanti bankası açılması oldukça yerinde olmuştur.zira son dönemlerde kampüs, okulla ilişkisiz bursa yerlileri tarafından sırf kız tavlamak adına gelen arabalı tikkylerle dolmuştur.
  1 ... rsbrnch
 4. 2.
  iddaada oynanması pek makbul olmayan takım.
  3 ... scarface
 5. 3.
  an itibariyle uefa kupası 2006 finalisti olmuş takım .. schalke 04 ü 0-0 ın rövanşında uzatmalarda 1-0 yenerek elemişlerdir ..

  ayrıcana bir vakitler diego armando maradona da bu takımda oynamıştır ..
  2 -1 ... postsinaptik golge
 6. 3.
  endülüs'ün başkenti olan mükemmel şehir. hiç şüphesiz dünya üzerindeki cennetlerden biridir. alcazar sarayı, santa semana festivali, guadalaquivrir nehri ve güzelim portakal ağaçlarıyla ünlüdür. lord byron'ın don juan eserine sahne olmuştur. gerçek ispanyol kültürünü ve yaşam tarzını en iyi yansıtan şehirdir. sevilla fc ve real betis gibi iki köklü, güzide ve üst düzey futbol klübüne ev sahipliği yapmaktadır. basketboldaki temsilcisi ise caja san fernando'dur.
  2 ... real betis
 7. 4.
  10 mayis 2006 middlesbrough sevilla macinda bahis siteleri tarafından favori gösterilen takım.
  1 ... haznedaroğlu
 8. 5.
  2006 uefa şampiyonu ..
  4 ... postsinaptik golge
 9. 4.
  ispanya'yı ve ispanyol kültürünü en iyi, en güzel ve en doğru şekilde temsil eden şahane bir tarihsel, kültürel ve edebi mirasa sahip endülüs ve ispanyol şehridir.
  2 ... real betis
 10. 5.
  uludağ üni. eğitim fakültesinin karşında bulunan ve gelen bilimum şikayetler sonucu kapanan, yerini garanti bankasına bırakan ve son zamanlarında tavlanın bile yasaklanmış oldugu cafe.
  1 ... kevin