bugün

Ne zaman ki onu kaybediyorum hemen yükseliyor acılar kıyıdan, daha çok boğmaya başlıyorlar beni. Uyuyamıyorum, gözüme uyku girmiyor ya da her neyse, uyanık kaldıkça daha fazla yanlış karar alıyorum, daha çok acıyı yaşıyorum ruhumda, daha fazlasını buluyorum. Tek dileğim artık bir sonunun gelmesi, tek dileğim şu günlerin geçmesi. Değişmediğin halde birinin gözünde değişmiş bilinmek o kadar zor ki.
huzur uykuda aranır. Taa ki uyuyamama seviyesine gelene kadar.
(bkz: sadece aptallar 8 saat uyur) sen de dertlisin belli gel sarılalım.
eğer yarın erkenden kalkıp yapman gereken mühim bir iş yoksa gecenin tadını çıkar.
Üstelik sabah erken kalkılacaksa, farz olan şeydir. Hep düzensizlikten bunlar, Nalet olsun.
Resmen aci cektiren birşey. Sinirlerim bozuldu.Uykumu alamadığım için de yarın da iğrenç geçicek Ne güzel ne güzel.
Şu an için tüm Beşiktaş'lı taraftarlar için yaşanan sorundur.
saat 03.02 yine ben uyuyamıyorum.Yorgun muyum evet erken kalkacak mıyım evet bunlar uyumam için yeterli olmuyor maalesef her zamanki gibi.
günümüzün en büyük sorunlarındandır uyuyamamak ama mutluyum boyle hayat daha guzel.
Bir durum. Bir sıcak sohbete ihtiyacım var. Seksi konularla ilgili.
çare passiflora. geçici bir süre nirvanaya ulaştırır.
mühendislik okuyan öğrencilerin sıkça yaşadığı bir durumdur. projeleri, sunumları, çizimleri düşünürken nasıl uyuyabilirsin ki ?
iç huzursuzluğundan, bir şeyler ile uğraşmaktan, birisiyle konuşmaktan, hastalıktan olabilir. bunlardan hiç birisi yoksa malsınızdır.
vücut yeterince yorulmadığı için gerçekleşen hede.
1 saattir sağa sola dönmekten bıktım artık.
En önemli sebeplerinden biri olan uyku apnesi gibi bir rahatsızlık yok ise, stres kaynaklı benim de yaşadığım durum.

Hele yatakta 2-3 saat, sağa sola dönmek vardır, bütün gün zombi olmanıza sebep olur.
Ergenlik zamanlarında maaruz kaldığımız şey.

Beyin çok çalışıyor ve büyüyorsunuz bundan dolayı uyumak kimi zaman oldukça güç.
dönem dönem yaşadığım problem. turşu gibi bir beyin, minimum refleks, minimum enerji, bazen biraz asabi tepkiler.. tek istediğim deliksiz ve huzurlu uyku. şöyle bir kafayı koyup da uyusam ve tamamen dinlenmiş olarak kalksam.. eskiden olduğu gibi.. ama namümkün..
Risperdal kullanırken boyun ağrısından, sabırsızlıktan, yerimde duramamaktan, zangır zangır titremekten ve düşüyormuş hissinden dolayı günlerce uyuyamıyordum hatta 3 gün uyuyamamıştım yorgunluktan istem dışı uyuya kalmıştım, çok kötü bir şey uyuyamamak.
al bir remeron yarım gün soluksuz uyu.
Baş ağrısına sebep olur. Yıllardır başımda olan illettir.
uyanamamak.
uykusuzluk acili olarak hekim tarafından çözümlenmesi gereken bir konudur, çünkü uyku ikame edilemez ve beden ancak uyuyarak kendini yenileyebilir.
salaklıktır.
ne diye yapılacak onca iş varken yarına oturursun hala? ne geçecek eline gecenin bi yarısı eve döndükten sonra zaman öldürmek? neden ağlarsın peki gecenin bi vakti güneş doğarken? alkolden midir a deli gönül, yoksa gitme vakti geldiği için midir? elinden bir şey gelmediği için midir akan gözyaşları? bekleyenler yok mu peki gittiğin yerde? var tabi ki sen de bilirsin ama neden dalarsın uzaklara, düşünmezsin onları? güzeldir değil mi hayat şimdi olduğun yerde? peki ya dönünce? sanki yaşamadın onca sene o hayatı, hıh? bilirsin sonraki hayatını az çok, ondan mıdır elinde titreyen o sigara? hani normalde içmeyeceğim dediğin meret? ah gönül ah, öldür sen kendini yavaşça alkolle, sigarayla...uyuma zaten ki sana da bu yakışır, belki diner başlattığın tipi uykusuz kalınca.
Öğlende kalktığımda gece basıma gelen olay.