1. 1.
    çarpan kalbin yüksek frekansta ses üretmesi ile kalp atışlarının ritminin dinlenmesi ve ne entresan diyip hayatı sorgulamaya başlanması ile rüyanın içine zıçıp felsefe yapmak sonuçu oluşan durum.
    19 -1 ... trda
  2. 2.
    yurdumun adı şanı büyük bir üniversitesinin irregular (türkçesi düzensiz olarak kulanılıyo herhalde) öğrencisi olup, kayıt öncesi olan gece ulan şu dersi alsam şunu alamıyorum denilince ortaya çıkan okulu uzatmanın verdiği stresin o geceki belirgin semptomlarından biri. *
    2 -1 ... indoor rain
  3. 3.
    yattıgınız odayı horlayan bir canavar ile paylasıyorsanız basınıza gelebilecek olan durum
    12 -1 ... sazan
  4. 4.
    aylardır içinde bulunduğum vaziyet..
    depresyon başlangıcı olma olasılığı yüksek bir durum
    2 ... febe
  5. 5.
    (bkz: sözlüğe takılıp kalmak)
    (bkz: sözlüğe dalıp hayatı kaçırmak)
    6 -1 ... hilosh
  6. 6.
    doktora gidilip guzel saglam bir sakinlesitirici tarzi ilac*** alinip yenmenin kolay oldugu zorluk.
    4 ... cell-im
  7. 7.
    Depresyon belirtisi
    8 ... gadask
  8. 8.
    artık nasıl bir sorunsa 1 şişe pasiflorayı kafaya dikmek bile kar etmemiştir. doktorun verdiği lustral sakinleşmeme sebep olmuş fakat uyutamamıştır.
    2 ... karga
  9. 9.
    şuan başıma gelen durum. sabah 10 da ders var ve ben uyuyamadım neyse gecmıs olsun artık uyumadan gidicez ve sabaha kadar entry giricez.

not : burda saat daha 05:22
    3 ... hendrix
  10. 10.
    Pazar sabahı geç kalkılmasının sonucu olarak aynı gece görülen uykusuzluk halidir,pazartesi sendromu denen ruh halinin sebebidir...
    ... alem