bugün

stres kaynaklı mide ve baş ağrısı.

ya olmazsa endişesi.
çeşitli iç sıkıntıları sebebiyle şu an içinde bulunduğum durum.
yorgunluktan gözlerim kendi kendine kapanana kadar uyuyamayacağım sanırsam bu gece de.
Bir sorun olabilir insan için. Evet.
ilk defa aydinoglu'na katılıyorum. Özellikle biri aklınızdan hiç çıkmadığı içinse... evet.
yazdığım mesajı nasıl savuştururum diye düşünürken yaşadığım hal. tabi bir yandan da nasıl cevap verebileceğini düşünmemin sebebi ile oluşuyor diyebilirim.
uyumamayı denerseniz uykunuz gelecektir.
ne beraber amk ne beraber? gittik evine bıraktık, birazdan 31 çekebilirim.
Duş aldım, fön kullanmıyorum, hemen buralardan kaçıp uyumak istiyorum, sabaha zil zurna baş ağrısıyla uyanırım.
Uyuyamıyorum.
Uyanmak gibi bir zorunluluğunuz yoksa harika bir şeydir. Nolurdu sanki şu saatte uyanmak yerine daha yeni yatacak olsaydım.
Deli gibi uyumak istemek ama bu isteğe engel olan vizelerin olması.

2 aylık dersi bir gecede bitirmeye çalışan Öğrenci kafası işte.
insanı sinir hastası eder.
laroxyl 25 mg

içip de uyuyamadım diyen bana gelsin.

reçetesiz satılıyor, yaklaşık 10 tl, 40 draje.
masal anlatayım ? uyuyamayanlar yaptığım masal servisi var bugün de sen dene
Uyuma sen.
Sen uyuma.
Canıma degsin.
aklımızdaki yanımızda olmayınca savaşta kurşunu bitmiş asker gibi kalakalıyoruz gecenin ortasında.
Herkes bilir, ben onu çok sevdim.
Uyuyamıyorum amk . Kendimden iliklerime kadar nefret ediyorum , o beynimin her ince nöronundan tutta her fikre kadar kendimden iğreniyorum . yeter ulan , yeter ! Sikerim anksiyetesini böyle işin . yarın 2 tane sınavım var ben gözüme uyku girmiyor . Beynimin içindeki her fikir , halaya kalkıp uyutmuyor .
Tedavi edilmesi gerekir. Zira uykusuz bir bedenin vücuda verdiği zararı hiç birşey veremez. Çok güzel zararsız bir tedavim var.
kafasını yastığa koyar koymaz uyuyan piçler çok şanslı.
Sorunlar, düşünceler...
Vardır bir nedeni.
büyük sorun,son zamanlarda banada oluyor.
bir adet gece saatlerini seven insan hobisi.
Gece mesaisinde olmadan mütevelli ve gece boyu içilen çay ile kahvenin etkisi ile gözlerin ışık tutulmuş tavşan gibi açık olmasıdır efem.
beladır evet.zz