bugün

Ben ikisini de çıkarıyorum.
Ben ikisini de çıkarıyorum, yerine alt üstlü pijama giyiyorum.
fullden çıkar.
Ama alttaki yapılabilir toplaman gerekir.
Birde deprem olabilir dikkat etmek lazım.
Uyurken çamaşır pijama giysi adına bir şey çıkmaz dışarıdan müdahale hariç, çıksa çıksa. Mantık hatası ve muziplik var soruda.
oldukça iri bir adamım, boyun çevrem aşağı yukarı 48 cm.. yaka resmen boğazımı sıkıyor. E, üstünü giymedikten sonra zaten..
Olası bir durumda kaçabilmek için önce kıyafetlerinizi giymeniz gerektiğini unutmayınızdır.
Eve hırsız girse atlet don mu karşısına çıkalım eşofman tişört yatıyom ben.
uyuyanın üstüne kar yağarmış dedikten sonra sadece üst giyimle sabahlanır.
ilk saat çorabı çıkartırım hala sıcak ise tişörtü hala sıcak ise pantulu hala sıcak ise uyuyamam AMK.
Eğer yaz ayları değilse hiçbir şeyi çıkarmam. Çıkarttığım bir şey varsa da tekrar toplarım. üşürüm ben.
Deprem olsa evden çıplak mı kaçacaksın?
Mevsime göre değişiyor.kisin eşofman kazak,yazın şort üst çıplak.
phytosleep kullanmadan önce uyuyamadığım için günlük kıyafetlerimle koltuğa seriliyordum. şimdi pijamaları çekiyorum.
Kortizon kullan uyuşur ne güzel o bölge.
yazın atlet ve şort giyerim kışın bütün evi giyer öyle yatarım.

ıslaklık yaratacak malzeme görsel şölene karşıyım uyku yarı ölümdür.
iki tarafın da dışa bakan katmanını çıkarorım. Atlet ve pijama altı kombini idealdir.
Nedense depremde "sıcak diye donumu giymemiştim altıma" diye ağlayan teyzeler geldi. Deprem kuşağında yaşıyorsanız bence ne altınızı ne üstünüzü çıkarmayin yoksa yaşam üçgeni yapacak yerde don üçgeni ararsınız.
Her ikisinide çıkarsam da depremde dışarı nasıl çıkacağını düşündüğüm halim sebebi ile beni az da olsa germektedir.
Full çıplak yatıyoruz.
Rahat dene bak.