bugün

Full çıplak yatıyoruz.
Rahat dene bak.
Her ikisinide çıkarsam da depremde dışarı nasıl çıkacağını düşündüğüm halim sebebi ile beni az da olsa germektedir.
Nedense depremde "sıcak diye donumu giymemiştim altıma" diye ağlayan teyzeler geldi. Deprem kuşağında yaşıyorsanız bence ne altınızı ne üstünüzü çıkarmayin yoksa yaşam üçgeni yapacak yerde don üçgeni ararsınız.
iki tarafın da dışa bakan katmanını çıkarorım. Atlet ve pijama altı kombini idealdir.
yazın atlet ve şort giyerim kışın bütün evi giyer öyle yatarım.

ıslaklık yaratacak malzeme görsel şölene karşıyım uyku yarı ölümdür.
Kortizon kullan uyuşur ne güzel o bölge.
phytosleep kullanmadan önce uyuyamadığım için günlük kıyafetlerimle koltuğa seriliyordum. şimdi pijamaları çekiyorum.
Mevsime göre değişiyor.kisin eşofman kazak,yazın şort üst çıplak.
Deprem olsa evden çıplak mı kaçacaksın?
Eğer yaz ayları değilse hiçbir şeyi çıkarmam. Çıkarttığım bir şey varsa da tekrar toplarım. üşürüm ben.
ilk saat çorabı çıkartırım hala sıcak ise tişörtü hala sıcak ise pantulu hala sıcak ise uyuyamam AMK.
uyuyanın üstüne kar yağarmış dedikten sonra sadece üst giyimle sabahlanır.
Eve hırsız girse atlet don mu karşısına çıkalım eşofman tişört yatıyom ben.
Olası bir durumda kaçabilmek için önce kıyafetlerinizi giymeniz gerektiğini unutmayınızdır.
oldukça iri bir adamım, boyun çevrem aşağı yukarı 48 cm.. yaka resmen boğazımı sıkıyor. E, üstünü giymedikten sonra zaten..
Uyurken çamaşır pijama giysi adına bir şey çıkmaz dışarıdan müdahale hariç, çıksa çıksa. Mantık hatası ve muziplik var soruda.
fullden çıkar.
Ama alttaki yapılabilir toplaman gerekir.
Birde deprem olabilir dikkat etmek lazım.
Ben ikisini de çıkarıyorum, yerine alt üstlü pijama giyiyorum.
Ben ikisini de çıkarıyorum.