1. 1.
  boyutuna bakıldığında, 5-10 mb lık diğer torrent istemcilerine "sen niye varsın" sorusunu sorduran, basit ve etkili torrent istemcisi. Benim için prisonbreak'in ve lost'un yeni bölümlerine giden bir wormhole'dur.

  edit:
  gerçek okunuşu-yamulmuyorsam- "mü torrent" olmasına karşılık anadolu gençliği tarafından "u torrent" şeklinde yerelleştirilmiş torrent istemcisidir aynı zamanda.
  6 -1 ... cettox
 2. 2.
  kullanışlı torrent clienti. 170 kb bir dosya boyutu vardır.

  http://download.utorrent.com/1.6/utorrent.exe
  adresinden indirilebilir..
  5 ... salca
 3. 3.
  emule nin tek dosya indirmedeki isteksizliğini "ben yaparım abi" edasıyla çözen nadide, ufak ama çok işe yarayan yazılım. kurulum gerektirmez, öyle de baldır. kendi içinde araması da var oh mis.
  5 ... paradigma
 4. 4.
  indirilip büyük bir hevesle filmlere saldırılmıştır fakat 1 mbit bağlantı ile 12 kb/sn download, 22 kb/sn upload yapan programdır. biliyorum ki sorun bende ama nası çözeceğimi bilmiyorum. o yüzden şimdi burdan utorrent hakkında ağır laflar da etmek istemiyorum. *

  edit: çözülmüştür. *
  4 -2 ... hbk
 5. 5.
  bilgisayarinizin hayatsal faaliyetleri dişinda hiç birsey yaptımayan program *
  4 -1 ... wwhhyy
 6. 6.
  süpper bt client'i. 4 torrent dosyasindan toplam 350-500 kBps download ve 700kBps upload acikken 30 MB'den az RAM yiyor, daha n'olsun!

  "µtorrent" de asil ismi. "müütorrent" diye okunuyor.
  1 ... aftermath
 7. 7.
  1.7 betası çıkmış olan,günde 2 kere yeni versiyonu çıkabilen kusursuz torrent clientı.20 aktif torrent çalıştırırken 9 mb ram harcar,sizi asla deli etmez.leecherlara önlem olarak otomatik ban atabilen yegane program.harikadır shucuları hiç sevmez...
  3 ... dewe
 8. 8.
  ayrıca WebUI ile uzaktan kontrol edebiliyorsunuz. 1.7 beta' da elektrikler kesildiğinde dosyanın kaybolması vs. gibi problemler yüzünden kullanıcılar mağdur olabiliyor. aman diyim 1.6.1' e devam edin bir süre daha.
  1 ... dewe
 9. 9.
  dosya paylaşım programıdır http://btjunkie.org/ bu siteden istediğiniz herşeyi indirebilirsiniz.
  1 ... erdinch
 10. 10.
  µtorrent 1.7 stable versiyonun stable olmadığını görüp bir gün sonra 1.7.1 i çıkarmışlardır. bu tam anlamıyla stabildir. artık yarı yarıya bellek yiyor. 3-4 mb arası.

  http://download.utorrent.com/1.7.1/utorrent.exe
  1 ... dewe