bugün

Artık Steam geri çekildiğine göre tekrardan yükselişe geçebilir.
yaklaşık 8456 senedir kullanıyorum. bir yamuğu yoktur. işinizi görür.

bitcomet ve vuze ile birlikte en çok kullanılan 3 torrent client'inden biridir.

3'ünden biri işinizi görecektir. Kafanıza göre seçiniz.
vuze programını tavsiye ederim utorrent kadar rahat değildir.
fazla karmaşık olan torrent formatında dosua indirme uygulaması.
kesinlikle nimettir.
kurulumda avast çakallığı yapan program. küçücük tiki koymuşlar oraya bir de. he yavrum hee..
popüler olmayan linkleri indirince "eşler aranıyor" hatası vermesi normal torrent indirme programı.
kesinlikle illettir.
kesinlikle minnettir.
Hayatimdaki en sevdigim uygulama onsuz yasayamazdim heralde .
benim kullandığım, daha doğrusu, kullanamadığım programdır. şimdi, sözlükdaşlar. şu yeni çıkan oyun var ya, "cities skylines", hah işte, ben onu the pirate bay-de aratdım. çıkan ilk seçeneye tıkladım. böyle bir başlık çıktı karşıma.

https://thepiratebay.se/t..._RePack_MULTi7-STEAMGAMES

burdakı büyük download yazısına tıkladım. dosya indi. ancak setup açmadı. açdı da, çalışmadı.

bilenler işin inceliyini bir anlatsalar ya. dosyayı nasıl indireceğimizi, torrente nasıl atacağımı, filan. çok çaresizim lan!

ve evet, mağaradan yeni çıktım.
"hızlı" bir emek hırsızlığıdır.
(bkz: 20 mb/s)
bittorent'tin çakması gibi duran torrent.
kullanmaya başlayınca "-biz eskiden sığır hızıyla indiriyormuşuz da haberimiz yokmuş" gibi bir söz söyletmeye yarayan bir program.
işte; "u" torrent değildir bu.

program files'a girip ya da programlar klasörüne gidip bulamayınca klavyeden kısayol olarak u'ya basmanız bir şeyi değiştirmez. o garip simgesi başka bir şeydir, u değildir. o yüzden ilk indirince ismini "utorrent" şeklinde değiştirin.
malware yüklü bir program olduğunu biliyorduk da düpedüz hırsızlık (aslında elektrik hırsızlığı bile sayılabilir...) yapmaya başlaması tam olmuş yazılım
http://kafakutu.com/?p=1171
bant genişliği ayarı ile download önceliğinizi ayarlayabildiğiniz program.
Torrent indirmeyi kolaylaştıran programdır sadedir.
ücretsiz versiyonu kalite olarak iyidir ama pro versiyonuyla beraber gelen yeni özellikler sayesinde daha da kullanışlı olan program. her tarafından reklam taşmıyor oluşu bile kullanmak için bir sebeb.
iyi programdır. anlayan birisinin mesaj atması bekleniyor.
utorrent iyidir ama bir (bkz: internet download manager) değildir.
anlaşıldığı kadarıyla güzel ve kullanışlı program.
iyi hoş ta arama yapmayı beceremedim ben.
50 tane app'i varken kurma hakkında en ufak bilgi verilmeyen program.
kullanımı bit'ten daha kolaydır.
basit bir mekanizması var. indirmek istediğin dosyayı sürükle ve bırak(torrent sitesinden indirilen link), fakat hızlı ve öfkeli biriyseniz torrentlere bulaşmamanızı öneririm. çünkü her dosya öyle şaptadanak inmiyor. müşterisi bol olmalı-yeni olmalı vs.. eski dosyaları kimsenin-bilmediği şeyleri hele hiç denemeyin. bir de "eşler" kısmı önemli. buraya bakın. işte müşteriler onlar. ne kadar çok kişi varsa sizin indirmeniz o kadar hızlı olur. size veri gönderiyorlar sağ olsunlar. siz de onlara veri gönderiyorsunuz, ama siz veri göndermenizi en azlarda tutun. ayarlardan azaltın, göreceksiniz daha hızlı indirme gerçekleşecek (öyle turbo hız beklemeyin ama).
bittorrent ve bitcomet gibi mudaillerine nazaran ram dostu bir p2p paylaşım programıdır.