bugün

bilgisayarın usb girişine takılmak suretiyle çalışan serinletici cihazdır. ışıklısı da vardır.
(bkz: usb vibratör) *
en kisa surede edinecegim alet. cagin en buyuk buluslarindan.
kışın tozlanan, yazın tapılan zamazingo.

yazın doğum günü olan birine pahalı şeyler almaya gerek yok, 15-20 liraya usb vantilatör alın. şahsen bana bi kız bunu alsa çok düşünceli diye her dediğini alttan alırım, tartışmam. her dediğini yaparım.
Küçük de olsa fark yaratır.
bilgisayar fanı ve usb kablosu ile yapılabilen.
almadan önce kontrol edilmesi gereken zımbırtı.

ben öyle bir hata yaptım. bozuk çıktı. geri götürmeye üşendim. aha öyle duruyor şimdi durduğu yerde. gitti 10 lira.
--spoiler--
http://urun.gittigidiyor....80805#product-information
--spoiler--
yüzüm serinlesin gerisini salla gitsin diye düşünen kişilerin tercihi olan mini vantilatördür. uzun zaman pc başında vakit geçirenlerin, sürekli suratına vurduğu rüzgar sebebiyle ağzıyla gözünün yerini değiştirmesi muhtemel cihazdır.
Kesinlikle yüzyılın icadıdır. bilgisayar başında oturduğu yerde sıcaktan ölen insanların hayatını kurtarır ve inanılmaz işe yarar.

boyutuna aldanmamak gerekir.

o yaz sıcağını, bunaltıyı vs bıçak gibi keser atar.

bende bir tane vardı, sonrasında bilgisayar soğutucusu olarak modifiye ettim, son 1 haftadır terden koltuğuma yapışıyordum. şimdi yenisini aldım.

hayat bir tık daha güzel.

e-ticaret sitelerinden 25 tl gibi bir fiyata edinilebiliyor.

keşke imkanımız olsa da hepimiz usb vantilatöre birer kere verebilsek.
5.00 voltun nelere kadir olduğunun göstergesidir...mücidi cennette 70 bakire huri ile alem eylesin...dinimiz amin...