1. 1.
  league of legends'ın ad - anti carry karakteridir. sağlamdır, armor penet ve magic resist runeları tamamlandığında offtank gibi kasılabilir.
  ... sifrem qwerty
 2. 2.
  offtank adc olan tek karakter diyebiliriz. oynamayı bilmeyen birisi için daha kötü bir karakter yoktur,ancak yüksek elo gamelerin vazgeçilmez champlarındandır.
  ... beklenmeyenmisafir
 3. 3.
  yanımda ortalama bir sup varsa alt koridorda estirdiğim hero.
  edit: bu heroyla soloda oynanır. midde oynanır. hatta ve hatta ultisi sayesinde sup ve jung bile oynanır. kullanışlı herodur. ama adc den başka oynamak biraz fantazi kaçar. ayrıca seçtiğiniz zaman size edilecek olan küfürlere alışmanız lazım. insanlar hayatında urgot görmediği için biraz ön yargılılar.
  ... hahamas
 4. 3.
  bir sike yaramayan şampiyonumsu, ciddi olarak bir sike yaramaz.
  1 -1 ... scourge of god
 5. 4.
  ultisi bir blitzcrank q sunun 10da biri etmeyecek karakter. çok nadiren kullanabileceğin bir ultidir hasar vermez yavaşlatmaz sadece kısacık bir alanda yer değiştirtir. doğru kullanmazsanız size zarardır çünkü kendinizi adamların arasında tek başınıza bulabilirsiniz. tüm skilleri kesinlikle yetersizdir. neden urgot alayım ki mk dedirtir. beleş olduğu haftalarda insanı aramdan soğutan bu karakter gerçektende hiç bir işe yaramaz ayrıca tr serverda sadece 300 kere oynanmıştır bu zamana kadar. oda beleşken heralde.
  -1 ... sozlugun krali
 6. 5.
  vayne-quinn ikilisinin üst koridordaki saltanatını ortadan kaldırabilecek yegane şampiyonlardan bir tanesi.

  armor penetration ağırlıklı (the black cleaver, last whisper) ve muramana'lı bir build ile malphite veya rammus gibi zırha abanan şampiyonları bile yok ettiği görülmüştür. ayrıca anti-carry'liğin hakkını gerçekten verir, bundan e yiyip bir de üstüne sayısız kez q yemeye başlarsanız en fazla üçüncü q'da mortu çekersiniz. yalnız sustain'i bol olan takımlara karşı ***** biraz zayıf kalıyor, kombonuz anında boşa gidebiliyor.

  ayrıca ultisine adam gibi bir rework geldiği vakit anti-carry olarak pek çok takımda yerini alacaktır.
  ... sage hide
 7. 6.
  bugün solo topta ireliayayı ezmişliğim vardır oynamayı bilirseniz earlyde ve middle gamede kasıp kavurur.
  ... liberalkuzgun
 8. 7.
  suan ne oldugu sihrdar vadisi sakinleri tarafindan bilinmemekte.eskiler unuttu yeniler gormedi bile.sisli ve puslu bir yerde olan lol kahramani.
  ... fuhrerinsoldassagi
 9. 8.
  Aslinda guzel herodur yari tanktir ama cok late e odakli bi sampiyon suan maclar cok hizli o yuzden pek tercih edilmiyor.
  1 ... zero two
 10. 9.
  sonunda rework yemiştir. ancak tip hala aynı.
  ... kurenai