bugün

en iyi tank championlardan ilk 3e giren sevimli görüntüsü neşeli dansı arkasın'da ham diye ısırıp gerçek yüzünü gösteren "vuruyom vuruyom ölmyor lan bu" dedirten passivi sayesinde öldüğünü sandığınız an'da direk yarı canına tekrar kavuşabilen kolay oynanıyormuş görüntüsü verdiği hal'de gerçekten'de zor oynanan league of legends championlardan yanlızca birisidir.
of tanktır. iş birliği kapasitesi mükemmeldir. early game de yüzde 80 first blood sizin takımdadır. tabi karşı tarafın seviyesine göredir.

not: ilk olarak q açın ve bot alın.
etrafta köprü yok ki niye bana dayı diyorsun ? repliğinin sahibidir.
League of Legends ın en iyi tanklarından biridir.
iyi ellerde ölümsüzdür. bazen isyan sebebidir.
müthiş ötesi champ. oynaması aşırı zevkli hele 3 numaralı dansı öldürüyor beni. bazen sırf rakiplere o dansı yapmak için voli alıyorum doğrudur. * warmog'un ardından karayel çıktın mı değmeyin keyfime. * gerçi son yamada q nerflendi sanırım hızını mı ne düşürmüşler pek fazla fark etmıyor gerçi.
frozen mallet (donmuş balyoz) warmog ve sunfire cap (günateşi pelerini) ile ölümsüz olan champ. 5 kişinin arasına girip dans ettikten sonra adc kovalamışlığım vardır.
warmog sunfire gg.
bu nasıl bir pasif.
sup olarak oynandığı takdirde harikalar yaratan herodur. hem adcnizi kastırırsınız hem de siz ayı gibi kasarsınız. zira sup olduğum halde rakip adcleri 1vs1 de perişan etmekteyim.
Solo jungle support labeleribde oynayabilen zileanla can düşmanı kutup ayısı.benim gibi şişkoların arkadaş çevreainde lakabıdır ayrıca.
Support oynamak trolluktur. Solo veya jung gidin ve full tanky itemlar kasin.
Can veren jungle itemine gelen bufftan sinra jungle da daha sik gorebilecegimiz herodur.
shen ile kışkırta kışkırta kule altına çektiğim herodur. adam arkasına savuruyor e atıp kule altına çekiyorsun sonra gg.
son yamayla birlikte jungle kasan arkadaşlar için büyük bir buff geldi. malum bu voli'nin en güçlü skili w skili ve oda baya yüksek bir cd süresine sahip(ti). Yeni gelen yamayla birlikte artık w skilini eğer bir orman yaratığına vurursanız cd yarı yarıya azalıyor. ormancılar yaşadı.
denizin sade gunleri11 olan nickini çok sevdiği lol karakterinin adıyla değiştirmiş 8. nesil sozluk yazarı.