bugün

Teklif geldi yok dedik.
Ülkedeki en iyi yabancı sermaye.
çalışanlarına çok değer veren şirket. işe girmek çok zorludur sabah 9 da mülakat başlar 7-8 tane mülakat aşamalarını geçtikten sonra akşam 4 gibi mülakattan sağlam çıkarsanız mülakat tamamlanır.
hak yemeyip fuck mı yiyorlar?
işçinin hakkını tam verir.
'normal' kelimesinin güzellik ürünlerinin tanıtımında kullanılmayacağını bildirmiş şirket
https://tr.sputniknews.co...k-urunlerinden-cikariyor/
Holdinge ait markalar:

Gıda ve Dondurma markaları Düzenle
Algida (dondurma)
Knorr (gıda ürünü)
Lipton (çay)
Red Rose Tea (çay)
Tazo (çay)
PG Tips (çay)
Brooke Bond (çay)
Magnum (dondurma)
Bubble O' Bill (dondurma)
Ben & Jerry's (dondurma)
Choco Taco (dondurma)
Breyers (dondurma)
Talenti (dondurma)
Carte d'Or (dondurma)
Calve (mayonez ve ketçap)
Colman's (hardal)
Hellmann's (mayonez ve ketçap)
Cornetto (dondurma)
Viennetta (dondurma)
Fruttare (meyveli dondurma)
Algida Max (dondurma)
Grom (dondurma) (dondurma)
Klondike (dondurma)
Pfanni (patates)
Sana (margarin)
Cup-a-Soup (çorba)
Pot Noodle (çorba)
Sir Kensington’s (yiyecek)
SlimFast (yiyecek)
Bertolli (zeytin yağı)
Marmayt (sos)
Becel (margarin)
Flora (margarin)
Wall's (et)
Rama (margarin)
Boursin (marka)
Maille (marka)
Ev bakımı ürünleri Düzenle
Cif (mutfak ve banyo temizliği)
Domestos (hijyenik temizlik kremi)
Omo (deterjan)
Yumoş (çamaşır yumuşatıcı)
Rinso (Çamaşır Deterjanı)
Sunlight Cif (bulaşık deterjanı)
Kişisel bakımı ürünleri Düzenle
Axe (deodorant ve şampuanlar)
Dove (sabun ve şampuanlar)
Dove Men+Care (sabun ve şampuanlar)
Lifebuoy (marka) (sabunlar)
Pears (marka) (sabunlar)
Lux (marka) (sabunlar)
Zest (marka) (sabunlar)
Rexona (Deodorant ve antiperspirant)
Signal (diş macunu)
Mentadent (diş macunu)
Noxzema (cild bakım kremi)
Vaseline (cild bakım kremi)
Pond's (bakım ürünleri)
TRESemmé (bakım ürünleri)
Radox (bakım ürünleri)
Simple Skincare (bakım ürünleri)
Clear (marka) (şampuan)
Elidor (şampuan)
Timotei (şampuan)
Suave (şampuan)
Konya'da devasa bir fabrikaya sahip holding. Bir sürü alt markası vardır. Kişisel bakım ve temizlik üzerine üretim yaparlar. Sanırım algida da onlara ait
7 ekim 2020 de yayinladigi gender transition policy ile calisanlarindan cinsiyet degisimi yapmak isteyenleri veya bu yolda devam edenleri destekleyecegini acikladi. sirket bunyesinde destek, ayrimciliga ugramama, degisim icin gereken fazladan izin gunleri, egitim ve birebir danismanlik hizmetlerini saglayacak.

muhtesem bir is! tebrik etmek az bile kalir!

görsel
Global hazır gıda ve temizlik maddesi tekelidir. Hazır gıda sektöründeki hammadde ihtiyacını asya afrikada orman katliamı yaparak açtığı tarım alanlarında "ıslah edilmiş" tohumlar kullanarak karşılamaktadır.

Bir tane bile ürünlerini almıyorum. Hayır rakip firmada çalışmıyorum, rakip firmaların da ürünleri için aynı şeyleri düşünüyor ve onları da almıyorum...

Ne mi yapıyorum?

Canım cips istediyse patates kızartıyorum. Temizlik malzemelerinde "bitkisel" ve "ekolojik" ürünleri tercih ediyorum. Dondurma mı istedi canım? Birkaç yer kaldı geleneksel dondurma yapan, onlardan alıp dondurucuya yığıyor, istediğimde çıkarıp yiyorum. Eve işlenmiş gıda sokmuyorum. Gazlı içecek, glukoz şuruplu meyve suyu yerine kendi meyve suyumu sıkıyorum. Kvas yapıyorum. Kefir mayalayıp içiyorum... Hollandadan gelen yapay maya ile mayalanan "ayran tadında" sıvıyı içmek yerine kendi yaptığım ev yoğurdumdan ayran yapıyorum. Bu kadar basit...
Hangi markayi bünyesinde bulundurmuyor çok merak ediyorum .
staj yapmak için birak para almayi üstüne para bile veririm.
konya ovası'na yerleşmiş olan şirket.

artık üretimi konya'dadır bütün ürünlerinin.
Türkiyede doğum kontrolü pisliğini kontrol edip sırf ülkenin nüfusu azalsın diye buna milyarlarca para harcayan kurumdur.
yağ işini dünya çapında satıp bu işten çıkacağını açıklayan firma.

http://www.independent.co...kraft-heinz-a7669461.html
dilovasındaki fabrikasını konyaya taşıyan firma. Körfeze o kadar atık bırakıyorlardı iyi oldu. işçiler için üzüldüm baya iyi kazanıyorlardı zaten ön lisanstan aşağısını almıyorlardı 2000 den aşağı da maaş almıyorlar baya kötü olmuş.
300'e yakın kişiyi işten çıkartan firma.
2015 yılı cirosu 59 milyar 93 milyon dolar olan şirket.
(bkz: ünilever - iş ilk öğretim okulu)
çok enteresan bir üniversite zaafı olan şirkettir. boğaziçi ( tamam bunu anladık ), sabancı , koç ,bilkent üniversitesilerine anlamsız bir zaafı vardır. paralı yada burslu okumuş olmanız fark etmez. özel üniversitede paralı okumuş bir insanı, itü , odtü yada ytü mezunundan üstte tutacak kadar bir zaaftır bu. içeride mal yukarıda bahsettiğim konudan dolayı çoktur, 3-5 tane zeki insan götürür işleri, diğerleri de nemalanır bundan. dünya devi ve aslında ne kadar başarılı bir firma olduklarından bahsetmeme gerek yok sanırım. herşeye rağmen iyidir güzeldir, bi de vazgeçseler şu anlamsız sevdalarından.
odtü,boğaziçi,itü,koç,sabancı,bilkent mezunu değilseniz siksen giremezsiniz.
becelin damar tıkanıklığına sebeb olduğunu sanmıyorum olsa bizim ailede sağlık sorunu olurdu daha stent takılmış değil.
bilemiyorum damar tıkanıklığı genetik olsa gerek. hayatım boyunca sana ve becel tükettik. anneannem bile 90 yaşında yaşlılıktan vefat etti. damar tıkanıklığı yada kalple ilgili problemi yoktu.
mezun olduğumda çalışmak istediğim yerdir.

harika vizyon, misyon ve projeleriyle herkesin çalışmak isteyeceği, hızlı tüketim ürünleri üreten firmadır.

(bkz: inovasyon)
(bkz: sürdürülebilirlik)

bugün katıldığım seminerde, konya'da dünyanın en yüksek teknolojili fabrikasının yapım aşamasında olduğunu söylediler. ayrıca türkiye pazarında güzel yatırımları var.
dünyanın 1 numaralı (suni) tohum üreiticisidir. ama herkes sadece gıda ve temizlik ürünleri ürettiğini zanneder.
Reklamları tv de sıkça dönen şirket.