(#4778) entarisinin sahibi 1. nesil silik. ilginçç...

uzun zaman sonra gelen edit: botmuş lan
an itibariyle 24 entrysi olan bir yazar. teee birinci nesilmiş. sanırım silik olmuş birkaç kez. ilgiyle hareketlerini izlemekteyim.
başlık yönlendirme yazarı. 24 entry ve 15 tanesi yönlendirme.

iki ihtimal görünmekte;

iyi ihtimal;
ileride ekşi sözlükteki 'reklam' nickli yazarın klonu olabilir. * -yeni farkettim yıldızlı bakınızda türkçe karakter sorunu varmış-

ve

kötü ihtimal;
hmm delicious vakası olması. o da böyle başlamıştı. *

edit: görevi anlaşılmış yazardır. önce bir eserin * hali hazırdaki türkçe bilinen ismi yönetim tarafından orjinal haline çevrilir. sonra bu yazarımız artık boşta olan bilindik başlığı orjinal isme bakınız olarak verir. örnek vermek gerekirse; suç ve ceza adlı başlık az önce orjinal ismine çevrilmiştir---> (bkz: prestupleniye i nakazaniye) daha sonra yeni ismini almış bu başlığa entryleri taşındığı için boşta kalan suç ve ceza başlığı boş olarak bir bakınız ile yönlendirilmiştir. adı geçen başlıktaki ikinci,üçüncü ve dördüncü entryler uygulamayı doğrulamaktadır.http://img82.imageshack.u...age=01302008035008il2.jpg
olay bundan ibaret gibi görünmektedir. az kaldı ekşi sözlük bir uludağ sözlük klonu olacak. *ama asıl merak edilen uludagsozluk2 adlı yazarın ne zaman hortlayacağı ve amacının ne olacağı.
moderasyondan bir arkadaş mı acaba ? diye merak ettiğim yazar.
düz yazar.
(bkz: abi siz bot musunuz)
(bkz: uludağ sözlük yönlendirme departmanı)
entrylerini beğendiğim cici insan.
sarımsak kokan yazar. yanına yaklaşırsam allah belamı versin.
lanetli yazar. yönlendirdiği başlıkların altına entry girilmiyor.

enteresandır uludag sozluk yonetimi de buna karşı çıkmıyor.

(bkz: sozlugun gunluk hayati etkilemesi) şeklindeki başlığı almışlar (bkz: gunluk hayatta sozluk formatinda konusmak) başlığına yönlendirmiş bu yazar. ben de naçizane "düşünmek" * konulu bir entry girdim. almışlar bu entryi gunluk hayatta sozluk formatinda konusmak başlığına taşımışlar. haber de etmiyorlar.(#3057738)

maazallah ajdar anik başlığına "ortaya koyduğu eserler berbat olan kişi. saygı duymak zorunda değiliz" diye entry girsem korkuyorum birisi bu entryi götürüp "ataturk" başlığına taşıyacak.

geçtim karmadan filan entry direk g.tümüze girecek. pamuk ipliğine bağlı yaşıyoruz. pamuk...
şaka gibi bir şey... ama ne şakası çözemedim... eşek de olabilir cem yılmaz da... hatta buna gereksiz bir uygulama diyeceğim şu 18 yaş altı veletleri gelip bunu da bana karşı savunacaklar... malum tuz hıyar meselesi... neyse şimdi dururp dururken beni de silikliğe yönlendirmesin susayım...
moderasyondan bir arkadaşındır kesin öyledir, inanmıyorsanız sayfayı yenileyin ve çıkan başlığa ardından entry'nin sahibine bakın, güzel reklam taktiği.
(bkz: sözlük reklam komitesi başkanı)
reklam kokan yazar.
#69 nolu enteresinde neyin reklamını yaptığını anlamadım yazar/bad robot.
yalayıcı bot.
en sevdiğim yazar, özel mesajla asılmak istiyorum. bir robot kadar ruhsuz, başlık yönlendirmeye yarayan güdümlü bir zımbırtı. tepkisiz, soğuk. bambaşka bir şey. bayılıyorum.
soru sordum cevap vermedi. teknik bi soruydu oysa. çıkma teklifi falan da etmedim. bot isen neyse ama insansan harbi ayıp oluyo hocam.
hayalet gibi ortalarda dolaşan... yazar mıdır nedir... hiç hoşlanmıyorum.
paraya göre pardon reklama göre yönlendirme yapan uuser.
gerçekten çok merak ettiğim kişi. mmoderatör mü değilse ne, sen insan mısın?
niye böyle gizleniyosun? sen moderatörsen diğer 5 kişi ne?
başlık yönlerndirme botu.
moderatörlerin ortak hesabı olduğunu düşündüğüm kullanıcı adı. gizemi çözemeyenlerin, sinir olup karmasını eksiye vurduklarını düşünmekteyim. *

(bkz: nihilist)

edit: eksi yediğime göre sanırım çözdüm.
fulham fc/#3690009
bolton wanderers fc/#3690003
blackburn rovers fc/#3689999
middlesbrough fc/#3689974
newcastle united fc/#3689972
stoke city fc/#3689969
sunderland afc/#3689967
west bromwich albion fc/#3689963
west ham united fc/#3689961
wigan athletic fc/#3689959

ingiliz ekiplerine takmış yazar.

(bkz: moderasyon çalışıyor)
anladığıma göre birbirine benzeyen başlıkları başkaları açmasın diye birbirine yönlendiren botumsu bir şey.
gammazların başlık yönlendirme taleplerinde, boş olan mod tarafından yönlendirme işleminde kullanılan virtual yazar.
güncel Önemli Başlıklar