1. 1.
  "aman toplumdan banane.ben bile benim umrunda değilken toplumu neden umursayayım ki?
  aslında bu hayatta hiçbir şey yok.bu görünenler aslında hayal ürünü.neden kendimi aslında var olmayan şeyleri düşünerek yorayımki?neden amaç edineyim bu dünyada kendime?bu bana zahmetten başka bir şey vermez.evet ben umursamıyorum hiçbir şeyi.hiç olup gitmiş hayatlarda yaşayan hiç olmuş bir kişiyim ben" kişisi.
  60 -8 ... asiti kaçmış kola
 2. 2.
  Düsünceleriyle Alman filozof Friedrich Wilhelm Nietzsche´ye verilen fakat gercekte öyle olup olmadigi kesin söylenemeyen sifat. Yasamin ince detaylarini birbiriyle baglamayi amacsiz bir ugrasi olarak gören kisilere söylenir. Toplum kurallarini, ahlak kurallarini, insani degerleri birer aliskanliklar toplulugu olarak görür,kendi kafasinda kisa analizler yapar neticesinde paradoxlar dünyasinda herhangi bir sonuca ulasamadan basa döner. Bu arada hayatini da tüketmis olur..
  11 -1 ... justice of the peace
 3. 3.
  ayrıca yeni bir sözlük yazarı. *
  5 ... legend of the stranger
 4. 4.
  big lebowski adlı harika filmde; kadının kendisine para karşılığı oral seks teklif etmesinin ardından, havuzda deniz yatağında yatmakta olan adamı gösterip, "bu kim" diye sorduğunda kadından gelen, "o benim kocam, o böyle şeyleri önemsemez, o nihilist" yanıtı üzerine, "ahbap" tarafından "çok yorucu bir iş olmalı" şeklinde yorumlanan *, felsefi görüş.
  ayrıca: (bkz: friedrich nietzsche)
  10 ... smmnds
 5. 5.
  nihilizmin türkiyedeki en büyük ve bilinen temsilcisi neyzen tevfik kolaylı'dır.
  8 -1 ... ayyash88
 6. 6.
  (bkz: nihilizm)
  1 ... vox significativa
 7. 7.
  1860 yıllarında rusya da burjuva törelerine, toprağa bağlı kölelerin bulunmasına sertçe karşı duran hür düşünceli, soylular sınıfından olmayan aydın kimse.
  4 ... fashiondesigner
 8. 8.
  sanırım bir insanı bu kadar "ekürıt" bir şekilde tanımlayabilecek yegane karma.* hep bu karma civarlarında kalmaya teşvik etmektedir insanı.
  1 ... soul forged sin
 9. 9.
  (bkz: antepli)
  -2 ... novakatinamite
 10. 10.
  "muhtesem insan" falan demek sanirim. benim karmam olduguna gore...
  19 -6 ... 84 44 114 44