bugün

kendisiyle ilgili hatırladığım tek şey şarkısının şu dizeleri;
giden gelen değişmez gerçek bir numara hep sensin sen
yeni değil bu hep böyleydi,bir numaram tek gerçeğim...
tam da tango havasındaydı..kayboldu aniden.
-kim sölüyo bu şarkıyı cemm
-ufuk bigay
-nasıl yani ufuk bigay mı?
-ewt bilmiyomuydun ufuk bigay
-a aaaa ben onu straight sanıyodum
-!??
bir numara şarkısını çiler'le beraber söylemişti, çilerde o yıllarda uçalım mı diye bir albüm çıkarmıştı, clibi bayağı bi konuşulmuştu.
öpmeye doyamayan bir şarkıcı
(bkz: öpmeye doyamadığım) *
izmir li sanatçı, reklamcı. ilk albümü pembe yunus tan sonra, ikinci bir albüm hazırlığında imiş. şu anda reklamcılık ile uğraşmaktadır.
yeni albümü için şu an stüdyoda olan şarkıcı...
dün akşam kendisi hakkında sevdiceğime gökhan kırdar'ın yerine sevemem klibini izlerken, "gökhan kırdar'la aynı dönem çıkan bi adam vardı, adını unuttum, tam tango havasındayım falan diye bi şarkısı vardı, noldu ona?" şeklinde bir soru yönelttiğim, sol frame'de görünce hatırlayarak pek şaşırdığım şarkıcıdır.*
1994te çıkış yapmış şarkıcı. şu sıra ne o sarışın narinliğinden ne de kıvırcıklığından eser kalmıştır.
1993'te bir numara olarak bilinen ilk albümünü adıyla çıkaran, 1998'de pembe yunus albümünden sonra uzun bir ara veren ve bu yıl firari adlı 3. albümünü çıkaran şarkıcı. soyadı, sabetayist bir aileden gelme olasılığını akla getirmektedir.
gercek bir star, albumleri bugun bile herkes tarafindan dinleniyor.
ah yarim! dinlenesi şarkılarından olan...
hayatta olup olmadığı merak edilendir. Nedense aklıma geldi öyle.
eski bir röportajında dublaj da yaptığını söylemiş, tango, öpmeye doyamadığım ile hatırlanan şarkıcı.
Bu aralar ismini Disney Channel'da "seslendirenler" bölümünde gördüğüm, 90'lar şarkıcısı.
kıvırcık saçları, tango, öpmeye doyamadığım gibi şarkıları ile akıllarda yer etmiş, kamera arkasında çalışıp dublaj yaptığını dile getirmiş sempatik bir 90' lar sanatçısı.
Hakkında az yorum yapılan doksanlı yıllara ait iz bırakan kişilerden (diğerleri için aşağıda baktınız vereceğim) sadece biri.Öpmeye doyamadığım,bir numara ve sonra çıkardığı pembe yunus albümündeki ah yarim parçaları yıllar sonra da dinlemelik.

(bkz: Nilüfer Örer)
(bkz: Rengin)
(bkz: Akın)
(bkz: Tayfun)
(bkz: Şahsenem)

Böyle uzar gider.