bugün

entry'ler (771)

ekşi elmalar

fragmanı filmden birşey beklenilmemesi gerektiğini haykırıyor.

kürde alınabilecek hediyeler

biz ki suriyeyi kana bulamış, 5 milyon insanı yerinden yurdundan etmiş, ırak'ı, libya'yı paramparça etmiş, şimdi de ırak'a 2. defa bilenen bir ırkın evlatları olarak hangi cüretle başkasına laf atıyoz a.q? kürdü mürdü bırakın, aynaya bakın.

türkiye hangi konularda ilk sıralarda yer alır

kabalıkta, ilkellikte, samimiyetsizlikte ve vergi oranlarında.

monster enerji içeceği

Coca Cola'nın satın aldığı Avrupa'nın en çok satan enerji içeceği markasıymış. Yeşili klasik, Kırmızısı vişne-kolalı, Turuncusu ise meyve suluymuş.

pharmaton

yaklaşık 1 haftadır kullandığım ama kronik yorgunluk üzerinde hiçbir etkisini görmediğim multivitamin. Şimdi brintellix e başladım. Bakalım onun faydasını görebilecek miyim.

fatih terim

milli maçlara rakip takımı destekleme sebebim. maçtan sonra çıkıp egosunu üzerimize yuvarlamasın da gerekirse fark yiyelim.

iman tayyip erdoğan a oy vermeyi emreder

islamcıların iktidarında en büyük zararı islam görecek diyorduk. işte görüyor da...

takiminlakolkola com

Sözde takımınızın mağazasından %10 indirim sağlayanhede. Bugün Gs store'a girdim, 2 tane ürün seçtim, indirim kodunu girdim, ama sadece 1 ürüne %10 indirim yapıyor, diğerini normal fiyattan hesaplıyor. Yani yine üçkağıtçılık var işin içinde. Sokarım %10'una da, formasını da, lisanslarını da... götlerine soksunlar.

yok artık 2

ilki kadar olmasa da komik bir film olmuş. vizyonda yarıştığı bir baba hindu'ya bin basar en azından.

yağmur tanrısevsin

ilk defa bu akşam yok artık 2 filmini izleyince kendisinden haberdar olduğum oyuncu. yalnız çooook güzel lan.

ben bu yazıyı babama yazdım

Beraber geçirdiğimiz şu 40 yıla yakın sürede, neden bir tek anımız yok ha baba? Hep bizler için çalıştın, çabaladın, eyvallah... Evlendik, çoluk çocuğa karıştık, ama sen bu sefer de "torunlarıma faydam olmalı" diyerek yine çalıştın, hep çalıştın. Şimdi sen hasta yatağında son günlerini yaşarken, bu fedakarlığını kutsuyor ama sormadan da edemiyorum; zor şartlarda yaşadın, bizim aynı zorlukları yaşamamamız için çırpındın, ama neden birlikte yaşadığımız bir anı bırakmadın bize? neden beraber top oynamanın, maça gitmenin, karşılıklı 2 duble atmanın keyfini, heyecanını yaşatmadın bize? Maddi olarak daha rahat olduk ama manevi yönümüzün hep yarım kalacağını düşünmedin mi hiç?".

hz nuh un gemisi nasıl hareket etti sorunsalı

o şartlarda, tek başına, o kadar büyük gemiyi yaptığına inanıyorsun da, hareket ettirebildiğine mi inanmıyorsun?

sözlük yazarlarının 2017 den beklentileri

eşeğin siki.

ülkesinden iğrenen insan

ülkede sevecek birşey bulamamasındandır.

a101 in güvenlik kamerasına takılan tacizci

abla burka giyip yüzünü kapatmadığı için herif tahrik olmuştur. ablanın yüzünü kapatıp, ellerine de eldiven giymesi gerekirdi. aynı zamanda da "kadın kısmının ne işi var markette? otursun oturduğu yerde, alışverişi kocası yapsın".

alkol gibi bir pisliğin ülkemizde işi yoktur

ama gdo lu ürün pisliğinin ülkemizde yeri vardır. çünkü gdo lu ürünlerden yurdum muhafazakar iş adamları vurgun üstüne vurgun vuruyorlar. cahil kitle de bunlardan kanser olup geberiyor ama olsun, yandaş iş adamları kar ediyor sonuçta. biz yine içkiye vuralım da kimse gdo nun farkına varmasın. yeşil sermayeler göbek bağlasın.

güllü

Tüp mide ameliyatı olup, ekranlarda "kinoayla zayıfladım" diye kıtır atan ve kinoa ürünleri pazarlayan firmadan reklam bedelini cukkalayan şarkıcı ablamız. Buna inanıp kinoa ya para bayılanlara da geçmişler olsun.

che denen eşkıya gencimin yakasında olamaz

bayadır gardropta duruyordu, yarın giyip bir çarşıya çıkayım. Ulan tam içkiyi bırakmışken de bunlar yüzünden tekrar başlamıştım.

izmir enternasyonal fuarı

aslında izmir enternasyonel lunaparkı. fuar kimsenin çükünde değil, fuar kapısından giren direkt lunaparka ilerliyor.

afyon kaymak şekeri

90 lı yıllarda hakiki kaymaktan yapılırdı ve gerçekten lezzetliydi. Biri Afyon'dan geçsin de getirsin diye beklerdik. Şimdi onu da bozdular. Bırakın kaymağı, içinde süt bile yok nerdeyse.