bugün

Bi kaç gündür sözlük überlerinin fotoğrafları başlığında kendini gösteren sırıtkan..

Uzaktan gıcık bi tipe benziyor.. karşımda böyle lakayıt bir insan görsem o an masaları devirir kendime hakim olamam sanırım...

Böyle tiplerden hiç haz etmem.

insanın bazen ufak bir tebessüme bile tahammülü olmuyor bunun fotoğrafını görünce cinlerim tepeme çıkıyor..

Efendi gibi dur kardeşim.
Gıcık gıcık sırıtan bir arkadaş.
Umarım yakında silinir.
umarım yakında silkinir ve kendine gelir.

salma bu kadar b'oğlum. genç adamsın.
Ayy siyasi kavga ya en sevmediğim. çin seddi gibi de yazmış.
sanat düşmanı ibneler hemen eksiye abanmış.

içimizden çıkan değerleri sahiplenmeyi bir türlü öğrenemedik, bir türlü şu ortaçağ karanlığından çıkamadık.

yazık, çok yazık.
Pampa foto at sen. O daha iyiymiş amk. Allah'ım sana binlerce şükür. Ne dertler var.

Açamayanlar için edit:

görsel
sözlüğümüzün sanat güneşi. kulaklarımızın pasını sikti yine sağ olsun.
bazen kendime diyorum ki lan tamam eşinden boşandın ama yine bir sürü ortam yapacak şey var, sonra bu tiplere bakıyorum sikindirik bir sözlükte ilgi çekmek için kırk takla atmalar falan, halime şükrediyorum...
Samsunlu über ötesi erkek. Geçen atakumda yine foto çekiyordu , sözlüğe atacaktı sanırım.
Çaylak yemiş efsanevi yazar kişisi. Kızlar taşanı yesin.
Kendisi sözlüğün en delikanlı reyizidir. Çekemeyenler adam değildir.
görsel
Kimden fotoğraf istediğine dikkat etmesi gereken yazar.

Aklını alırım hamsi.
kendini dev aynasında gören yazar. evet.
uber, noluyor burda?
uber taksi miydi neydi o.
ne boş adamsın olum ya.
sözlükten kız düşürmeye çalışan ezik herif. aynı fotoğrafı 727392043 kere paylaşıyor. olum git ınstagram aç xd.
çekemeyenler tarafından çaylak yemiş nicki gibi olan yazar. kudurun.
Silik olmuş ii oldu. Benle buluşmazsan taksim meydanda kendimi yıkarım diye tehdit ediyodu.
Daha gözlük ayarlayacaktık nere gittin.