bugün

1 kasım genel seçimleri arefesinde ak parti etiketlerine sansür uygulayan açık istihbarat aracıdır. Diğer partileri 50-100 tivit gibi komik rakamlarla Tt'ye girerken ak parti etiketleri 230k tivitler bir kere Tt'ye girmiş olup yarım saat bile olmadan TT'den çıkartılmıştır. Bu sansürcü yapının anti demokrat tutumunun sebebi tesadüf olamaz.
Adama illa dns değiştirici indirtecek uygulamadır. Şuan ki sorun dnsle çözülür mü acaba yoksa sıkıntı jack'te mi?
var olmayanın var olmasını sağlayan varoluş.
@4seritliyazar memesi küçük yada büyük kızların uğrak adresi.
nadiren kullandığım site.
Facebook un yanında sönüktür.
Ayrıca beğeni özelliği güzel olmuştur.
ergenlerin anlık ruh hallerini belirtmek için kullandıkları site. onlarsız güzel daha güzel site.
Bütün sosyal hesaplarımı kapatıp açık Bıraktığım tek sosyal hesaptır. Tamamiyle akademik yazılarımın linklerini paylaşmak haberleri takip etmek içişleri dışişleri gibi Bakanlıkları takip etmek amacıyla kullanıyorum. Her şeyi düzgün ve yerinde kullanınca gayet yararlı oluyor.
mavi kuş sembolüyle olup ara sıra baktığım ilginç bazı bilgiler ve çeşitli yorumlar okuduğum birkaç sosyal medya araçlarından biridir kendisi.
dünya lideri sosyal paylaşım sitesi. bana nedense hep siyaseti çağrıştırmıştır.
son 1 gündür -pc için söylüyorum. mobilde böyle bir sıkıntı yok- timeline'da yer alan fotoğraflar ve resimler onları açmadan tam boyutlu olarak görünüyor. eskiden şöyle bir iki satırlık kısmı görünürdü. Görmek istiyorsam tweet üstüne -resme değil- tıklayarak görebiliyordum. tam anlatabildim mi bilmiyorum ama bir sıkıntı var bu işte. Anlayan yazar olsa da, nasıl düzeltebileceğimi söylese de, dadından yenmese.
zamanında mizah yapmak için kullandığım mecra. hiç kişisel bir kullanımda bulunmadım. seçim zamanı haber almak için de birebir oluyor. aslında yapı bakımından da sôzlüklere benziyor. etiketleri başlık ve entry'leri de tweet olarak düşünürseniz.
bu siteye bir iki gün bakmıyorum bazen. haberler filan birikmiş oluyor. işte altlara doğru gittikçe bir müddet sonra yukarı dön diyor. ama ben yukarı dönmek istemiyorum. daha da aşağılara gitmek istiyorum. bunu nasıl yapabileciğimi merak ettiğim sitedir. ayrıca yardımsever canların mesaj kutumu yakmasını beklediğimdir.
an itibarı ile giremediğim uygulama.
Tek bir günde yazılan kelimelerin toplamı 10 milyon sayfa yapan sosyal paylaşım platformu. Punto büyüklüğü önemli tabi ama ortalama bir değer almıştır herhalde bu bilgiye erişen arkadaş.
kullanıcılarının mahremine önem vermediği gibi mobil uygulamalarını da bir türlü düzeltememiş platform. yine de biliinin ve esprilerin döndüğü bir ortam olduğu için kullanılmaktadır. ceosunun zukerbergden yazılım dersleri alması lazımdır.
Candır.
yıllardır kullanıyorum bi tane karı düşüremedim.
Asosyal medyadır. Mesaj atmak için takip etmek hatta numara eklemek gerekiyor. Numara ekleyince de mesajlar sms olarak geliyor keşke Zuckerberg bunu da alsaydi da adam etseydi.
Her yılbaşı bozulan uygulama.
Edit: bozuldumu bilmiyorum.
sözlükten sonra kullandıgım tek uygulama.
Pkk şer yuvası.
Twitter: Yıllardır "Bak şuraya yazıyorum" diyen, fakat bir türlü yazacak yer bulamayan halkımıza ilaç gibi gelen sosyal medya mucizesi.(alıntı)
twitter mwitter kökünü kurutacağız.
sadece türkiye'de olmayan problemdir.
uçtu uçtu twitter uçtu.