bugün

insanlarin vakitlerinin ne kadar gereksiz oldugunu gosterir. yada asiri vakitleri var dolduramadilar. tabi herkes bir 404error degil!
dine saygısızlık değildir, yalnızca komiklik adına yapılmış bir şeydir. her şeyi ciddiye almanın bir manası yok.
sahtedir. eski hesap allahcc idi şimdi bu ailahcc. orjinali kapanınca fırsat kollamış birisidir sadece.
dini değerlere hakaret ettiği için hakkında dava açılmış beşiktaşlı kişidir.yazın attığı tweetlerde biz adanalıları ve adana sıcaklarını oldukça anmıştır.
(bkz: şirklik)
şirktir. terbiyesizliktir. bunu yapan, veya yapanı destekleyen adamların "müslümanların bize saygısı yok" diye ağlaması da ayrı bir komedidir. twitter'da veya gerçek hayatta, böyle adam(!)larla muhatap olmamak gerekir.

“Allah’ın ayetlerinin inkâr edildiğini ve onlarla alay edildiğini işittiğinizde, onlar bir başka söze dalıp geçinceye kadar, onlarla oturmayın, yoksa siz de onlar gibi olursunuz” diye indirdi. Doğrusu Allah, münafıkların ve kafirlerin tümünü cehennemde toplayacak olandır. (Nisa Suresi/140)
tez zamanda kellesinin vurulması gerekendir.
sahte ve saçma bir adrestir.
kötü bir şey değildir. sizin yobaz beyinleriniz bunu anlayamasa da, sizin için kutsal olan şeyler bir başkası için kutsal olmak zorunda değil. "inanmıyorsan da saygı duy" dediğinizi duyar gibiyim. senin saygı anlayışın, "inanma, ama benim tanrıma büyük hürmet göster. benim peygamberimin katikatürlerinin çizilmesi benim dinimde yasak, o yüzden sen de çizme. benim kitabım en kutsal kitap, o yüzden ona saygı göster, yere düşürmeye falan kalkma." gibi şeylerse "oldu o zaman" demek istiyorum sizlere. zira mürtedlerin öldürülmesini emreden bir din, bize karşı ne kadar saygılıysa, o kadar saygıyı hak ediyor demektir. ayrıca, bu yapılan saygısızlık değil, sadece mizahtır. siz inek eti yerken, hindistan'daki insanlar "o bizim kutsalımız, yiyemezsiniz" demiyorsa, allah'la dalga geçilirken de siz bir şey diyemezsiniz. olay bu kadar basit.
hindistan'da sadece hinduların yaşamadığını, hindular dışında farklı dinlere mensup pek çok insanın da yaşadığını bilmeyenlerce "burası türkiye, dua edin gebertmedik sizi" argümanlarıyla kötülenmeye çalışılan twitter hesabı. he gülüm, he canım. hoşgörünüz bu kadar işte sizin. daha fazlasını beklemek benim hatam zaten.
olay net bir şekilde terbiyesizlik. ha allah bundan zerre etkilenmez o ayrı.

hinduların inegiyle kıyaslayanlara not

inek eti ya da sütü insan vücudu için gereklidir. hinduizmi alır bir şekilde ineklerle muamele yapılmamaktadır. allah gibi soyut bir kavram adına hesap açmak insan vücudu ya da zihni için gerekli değildir.bu tamamen kutsala hakarettir. ama derseniz ki biz gunahla besleniyoruz. derim ki afiyet olsun.
kişisel gerekliliklerin ve mizah anlayışının dahi müslümanlarca belirlenmesi gerektiğini bize göstermiş twitter hesabıdır. adam benim neye güleceğime ya da nasıl mizah yapacağıma karışma hakkını kendinde buluyor ciddi ciddi. bugün sizin için noel baba neyse, milyonlarca insan için de allah odur. sizin inanmanıza karışan olmadığı gibi, inanmayanları sizin tanrınıza inanıyormuşcasına saygı göstermeye zorlamaya da hakkınız yok. ama ne yazık ki yobaz beyinleriniz bunu anlamaya yetmiyor.
halen "ben istediğimi yazar çizerim, kimse de bana karışamaz" mantığındakilerin savunmaya çalıştığı sahte hesap. kimsenin dua edin gebertmedik sizi gibi bir iddiası yok. okuduğunuzu anlayın önce. mağdur edebiyatı yapmaya ne kadar meraklısınız lan? git bir katoliğin önünde hz isa hakkında ileri geri konuş bakalım. veya yezidi'nin yanında tavus hakkında. insanların inandığı değerlerle dalga geçerseniz, tepki görürsünüz. bu sadece müslümanlara has bir şey değildir.
şirkte yeni bir akım başlatmıştır.
hayatında hiç the simpsons, family guy veya south park izlememiş adamların anında linç ettiği kişi. bakın da insanlar kendi dinleriyle, kendi inançlarıyla yeri geldiğinde nasıl mizah yapıyor bir görün. ne saygı meraklısı adamlarmışsınız ya. tek derdiniz kutuplaşmak.
inancım gereği hayvanları canlı canlı katur katur toplu kıyım yaparım diyorsun ama hayvanseverleri ve hayvana tapanları siklemiyorsun,
ramazanda içki içen adamı kötülüyorsun,
namaza kalkmayacak insanlar varken sabah ezanını bas bas bağırtıyorsun,
oruç tutmayacak insanlar varken dükkanları kapatıyorsun,
ota boka yasak koydurmaya çalışıyorsun, ondan sonra yine hemen mağduru oynuyorsun.

bak arkadaşım!!! sana göre günah olan, şirk olan başkasına göre olmayabilir. şu bencillikten bir vazgeçin artık. herkes sizin gibi inanmak zorunda değil. isteyen inanır mizah yapar isteyen inanmaz mizah yapar. kişi müslüman da olabilir, hristiyan da olabilir, ineğe de tapabilir, pantolona da tapabilir, kendine de tapabilir. inanç denen kavram insanın iç dünyasıyla ilgili. ney ona huzur veriyorsa ona fazla kıymet verebilir, tapabilir. isteyen şirk de koşar, günah da işler. sana ne lan insanların günaha girme hakkından? kimsin ki bir başkasının yaşam kararlarına karışıyorsun? haddin ne haddin???

not: madonna'nın kilise tarafından afaroz edilmesi ayrı bir şey, bir kişiyi yargılamakla tehdit etmek farklı bir şey.
gayet mantıklı espriler yapmakta. takipçisiyiz.
south park'da isa kaç sezondur yer alıyor ve şekilden şekle sokuyorlar; ben bunla ilgili bir olay duymadım.

hz. muhammed tek bölüm yer alıyor ve gösterilmiyor (getiriliş amacı ise:kaosu durdurmak ve barışı sağlaması)
tak ertesi gün: dini inançlara saygı.. kafirler, gavurlar, kilise saldırıları ve olaylar...

müslümanların masumuyeti (innocence of muslims) filmini protesto ettiler, insanları öldürdüler, yaktılar.. aferin kanıtladınız masumuyetinizi !

twitter'da bir kişi kendine göre mizah yapıyor diye allah'ın önemi mi azalır ? böyle bir şeyi istemese zaten kendi engellemez mi ?

çok basit; sana göre değilse bakmazsın, okumazsın.
Bir benzerini (bkz: aman tanrım!) filminde jim carrey e bir süreliğine bu görev verildiğiyle görmüşüzdür.kendini bilmez mizahın tadını kaçıran şirke koşan insandır.
islamiyet'in diğer dinlerden farkını ortaya koyan twitter hesabı. en basit örnekle, life of brain çekildiğinde tek olay olmadı. innocence of muslims'in fragmanı yayınlandı, öldürmedikleri bir ben kaldım. aradaki farkı varın siz düşünün. ondan sonra da gelip "hristiyan'ın karşısında yaparsan şöyle olur böyle olur" diye konuşmayın. neyin ne olduğu apaçık ortada işte. inanmayanları da inanırmışcasına saygıya zorlamaktan başka yaptığınız hiçbir şey yok.
(bkz: allah diyen twitter)
şeriat gelsin artık isteğini direten hesap.
(bkz: ya gerçek hesabıysa)
Hakkında dava açılacağı öğrenildiğinde takipçilerinin koşarak uzaklaştığı hesaptır.
Davaya karışma korkuları allah korkusundan ağır gelmiştir bu ilginctir ve de gülünçtür.
Benim canim coollarim diyip dalga gecen.
güncel Önemli Başlıklar