bugün

dogus yayin grubunun, iphone, samsung tablet ve mobil cihazlara getirecegi tv uygulamasi.. merakla bekliyoruz efenim.

http://www.ahaber.com.tr/...eyiciler-tvyo-ile-tanisti
http://www.tvyo.com/
işler güçleri 720p formatın da rahat rahat izlettiren uygulama. bunun dışında behzat ç, leyla ile mecnun, muhteşem yüzyıl gibi izleyeni bol birçok diziyi bünyesinde tutuyor.
doğuş grubuna ait olduğu için şu anda sadece doğuş grubuna ait kanalların ve trt'nin dizilerini ve canlı yayınlarını veren ücretsiz platform.

artı yanı sayıları şu an çok çok az olsa da yabancı dizileri ve star tv'nin nette kaliteli görüntüye sahip olarak bulunmayan bölümlerini vermesi. eksi yanı ise kanal sayısı çok az şu an için doğuş grubu kendi kanallarına rakip trt spor, trt müzik gibi kanallara yer vermemiş.

eğer trt sanmıyorum ki alsın, bir telif hakkı almıyorsa herkesin yaptığı gibi bu platformda da sömürülüyor...
hulu.com UN ÇAKMASI BiR iNTERNET TVSi GiBi BiŞE.
(bkz: küre tv vs tyvo)
tivibu çakması hede.
canli yayin izlerkene ani tekrarlayip yayin ustune loop atan site...

gelistirin adam gibi sonra 49 kere reklamini yapin...

olmamis bu...
nasıl bir 720p anlayışı olduğu çözülemeyen uygulama. bedava etin yahnisinin suyu işte...
mynet'in sebestiyan tv'den iyi olan site, şimdi baktım gördüm inceledim hatta üye bile oldum.

cemberimde gül oya gibi dizileri gösteren güzel site.
tv de dizi izler gibi dizi izlerken aralara kısa reklamlar koyan site.
üzerinden ntvspor'u izlemek istediğinizde belirli bir süre sonra(25 dk. falan) yayını durdurup ''hala orda mısın?'' gibi salak bir soru soran site. televizyon keyfinizin çok güzel içine ediyor.
arkanıza yaslanıp tv izleme şansı vermeyen site.

mantıksızlığa bakar mısın?

görsel
berbat..

bu site yüzünden izlemek istediğim programların videolarını internette bulamıyorum artık..
%100 futbolu tvarşivinde yayına koydurmuyorlar, kendileri de yayınlamıyorlar..

youtube'da da kimse yayınlamıyor, abiler hemen hukuki gerekçeleri ile kapıda bitiyor olsa gerek..

uyuz oldum, bu tvyo oluşumuna.. ağır kayıyorum kimin aklına geldiyse.. umarım zarar eder amk..
doğuş dijital'in sıçmış bir projesi daha. diğerleri için (bkz: sipru) (bkz: puhutv)