bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  1 ay önce kurulan ulusal kanal. sahibi mehmet ali yılmaz'dır.
  -1 ... turkun gucu
 2. 2.
  eski trabzonspor başkanlarından işadamı mehmet ali yılmaz'ın sahibi olduğu yeni tv kanalı.
  iddaya göre ünlü isimler bu kanalda program yapacakmış hatta bir ara mehmet ali erbil'inde ismi geçiyordu programcılar arasında ama ne kadar para harcasada asla 4 büyük kanalın izlenme seviyelerine ulaşamayacaktır.
  (bakınız: tnt ve kanal 1 örneği).
  1 ... nandkishore
 3. 3.
  dün akşam devekuşu kabarenin yasaklar adlı oyununu gösteren kanal. baya olmuştu izlemeyeli çok iyi oldu, çok da güzel iyi oldu tamam mı.
  1 ... dinleyin ulan develer
 4. 4.
  cem özer'in laf lafı açıyor programıyla geri döndüğü yeni kanal. tv em'deki em'in anlamı empati'nin kısaltılmışıymış.
  ... silverring
 5. 5.
  egemenlik milletindir açılımına sahip ilk defa duyduğum kanal.
  1 ... 1 1 2 3 5 8 13 21 34 55
 6. 6.
  reha muhtar'ın danışman olduğu kanal.
  1 ... silverring
 7. 7.
  fazla tutmamış kanal. yayına yeni başladığı dönemlerde büyük projelerle iddialı programlarla gelecek diye iyi lanse edildi hatta mehmet ali erbil'in bile burada program yapacağı söylendi ama sadece söylenti çıktı kısaca tvem çok fazla tutmadı sadece uydudan yayın yapması da başka bir dezavantaj çünkü büyük kanal olmak için öncelikle karasal'da da yayınınız olmalı.
  spor programlarında ise pek tarafsız oldukları söylenemez çünkü ağırlık trabzonspor'a veriliyor. ama sahibi mehmet ali yılmaz olunca trabzonsporun kanalı olması da normal yani. nede olsa adam trabzonsporun efsane başkanlarından.
  1 ... templeton peck
 8. 8.
  ne zaman açsam 90ların veya günümüzün müziklerini veren daha çok magazin ve şarkı ağırlıklı kanal. pek tutmadı anladığım kadarıyla ama ropörtajlarında konuştuğu insanlara tv em logolu mikrofon uzatıp insanların ağzına kadar sokmasıyla bilinen bir kanaldır. insanın ağzına kadar sokulurmu hiç o kadar illa emdirteceksiniz yani.
  ... narsist prens
 9. 9.
  bir an evvel ciddi kişiler ile çalışmaya başlamalı. kanal yeni yetmelerin elinde oyuncak olmuş halde. birde muhabbet tellalı programlar derhal kaldırılmalı. tv kanalının işi uyuyan ağzı süt kokan bu toplumu uyandırmak olmalı.

  oysa ne var bu ve benzeri kanallarda, çiftleştirme ve yavrulatma programları olmaz bu şekilde.

  birde teknik kadro baştan aşağı değişmeli ses ve görüntü sistemleri değiştirilmeli. ses seviye ayarları berbat ötesi, kamera ekipmanları yahu kısaca tüm kanal baştan aşağı teknoloji ile yenilenmeli.

  yaklaşık maliyet kamera ve reji masaları hariç 7 ile 15 milyon dolar arası değişebilir. iç dekorasyon olduğu gibi değiştirilmeli, ama elbette bunlar ciddi maliyet gerektiren işlerdir.
  -1 ... goliaht
 10. 10.
  em açılımı: egemenlik milletindir olduğunu öğrendiğim kanal. iyi hoş ama fazla trabzonspor yanlısı yayınlar yapıyor.
  1 ... templeton peck