bugün

din değiştirmesi çok ta problem edilmemesi gereken gayet de normal insandır..
"kültür" değiştirmiştir bu kızımız (e hadi önemli sayın bunu)
yunanlı haliyle de mutluysa sözlüğe afiyette olmak düşer..
lütfen ama...
http://fotoanaliz.hurriye...mp;cid=25585&rid=4369

yorumsuz...
yunan kocasından ayrılınca tekrar islam dinine geri dönmüştür.
doğduğun din değil doyduğun din demişler. mantıklı bir hatun bence.
(bkz: hristiyan ama türk)
futbolculardan sonra mankenlerdede olasılagelmiş işte başı çeken isim.
çok tanrılı dine geçmiş diyorlar. bi dahaki ilişkiye hazırlık olsun diye şimdiden tüm portları açmış, hepsine inanıyormuş diye duydum.
eksi sözlükde "din hanesinde ben bilmem beyim bilir yazıyormuş" şeklinde bir entry olan, daha da tanımlanabilecek hiçbir vasfı olmadığını düşündüğüm <sadece arkadaşızgiller> den.
yahudi bir kocayla evlendiğinde depresyona girecek olan manken.* malum yahudi olmak için onların soyundan gelmek gerekiyor.

edit: düzenleme.
din konusunda neden bu kadar kararsız kaldığını anlamadığım manken. ateist ol kurtul diyorum buradan kendisine.
her gördüğümde the mummy filmindeki tüm dinlerin kolyesini boynunda taşıyan, yavşak, imhotep yalakası adamı hatırlayıp gülmemi sağlayan hoş model.
aşkı uğruna dinini değiştirmeyi göze alan manken.
ne yapmaya çalıştığını anlayamadığım bir mankendir.
fırıldak misali her yeni sevgiliyle din değiştiren, her yeni sevgiliye ithafen dövme yaptıran, ayrılınca da hem dini hem dövmeyi silen hatun.
victoria secret meleği olacağı konusunda dedikoduların dolaştığı ilk türk mankenidir.
NiRVANAYA ULAŞMAK iÇiN ONA BUNA HiZMET EDiYORMUŞ. BANA GELSiN NiRVANANIN TiLLAHINA ÇIKARTIRIM ONU. BÜTÜN YAKIN ÇEVREMiN 23 SENEDiR SABIR GÖSTERiP BANA KATLANDIKLARI iÇiN BiZiM EVDEKi NiRVANA HiNDiSTANDA YOK.

BANA HiZMETTEN ALA HiZMET Mi OLUR? GEL SEN GEL iYi OLURUZ BÖYLE.
victoria's secret defilesine çıkmak isteyen, bunun için canla başla çalışan, spor salonlarından çıkmayan mankenmiş şimdilerde. eğer gerçekten böyle bir şey varsa, bilemiyorum vallahi.

bu kızda seksilik ve çekicilik diye bir şey yok çünkü. güzel de değil. vücudu tahta gibi, dümdüz, kıvrımsız. ama o victoria's secret iç çamaşırlarını taşıyan "melek"lerin vücudu böyle mi? gayet kadınsı, çok zayıf olmalarına rağmen. o mankenlere bakıyorum, bir de bu kıza bakıyorum, arada bir bağlantı kuramıyorum.
çarpık bacaklı mankenlerimizden sadece bir tanesi, ukrayna'da yoldan her hangi bir hatunun kolundan tutup türkiye'ye getirsen en az tuğçe kazaz kadar mankenlik yapabilecek potansiyele sahiptir. hatta bir çoğuna taş çıkartır.
istikrarsız özel hayatı ve sevgilileriyle gündemden düşmeyen manken.
tescilli türkiye güzelidir. türkiye'den göçmeden önce gaye sökmen'deydi.
ayrıca uğruna ölünecek kadın.* * *
teşvıkıye'de yolda yururken yanımdan gecen termınatordur.

hacı vallaha bıldıgın robot lan, burnu bı yerden agzı bı yerden cıkmıs, bu kadar da estetık yaptırmayın be arkadaş.
kişiliksiz kevaşe.
Bonus reklam kızı, çirkin manken, dinen hala muamma da olan son olarak tibet'e gidip budist olacağı söylenen insan..
tipik türk kızı komplekslerini ve çocuksu kıskançlıklarını bünyesinden atamamış hemcinslerini ve elinde değnekle gezen taliban benzeri din zabıtalarını kudurtan güzelliğe ve özgüvene sahip mankendir.
canı sıkılınca din değiştiren mankenimsi. kimlikteki din hanesi nasıl acep her din değiştirdiğinde nüfüs müdürlügüne gidip memur bey şuraya konfüçyanist yazarmısınız hönk.
çıkarlığı müslümanken, kalfalığı hristiyanken ve ustalığı budistken yapan tek manken. canı sıkıldımı din değiştirebilir. ben bir din kursam ona bile gelebilir emin olun.