bugün

entry'ler (1058)

o su bueslarin gozu kor olsun

sanırım kendisi bot.

ramazan davulcusu

azalarak bitmesini dilediğim.

hayır yani illa o davulu bi yerine mi sokalım?

nihat hatipoğlu

şu arkadaşa da yardım etmesini dilediğim zat. ben hiç bir şey anlamayamadım çünkü.

ne yöresi aga bu, ve bu nedir?

https://www.youtube.com/watch?v=aexx92DTQCw

wikipedia da bulunan abdullah öcalan fotoğrafı

normal bir adam fotoğrafıdır.

kol kaslarının aşınması

çok ağır yük taşımaktan ileri gelir. eğer şişko, yağlı ve domuz gibi terleyen bir insansanız, kollarınızı ertesi gün hissedemezsiniz. ayrıca en az bir hafta 31 çekemezsiniz.

bir kalıp sabuna giden dede

evde tek başına kalınca çok sevinen, hemen mastürbasyon yapmaya banyoya koşan dededir. eğilip kalkmakta zorlandığı için, banyosunu mecburen uzun tutar.

ayrıca bir kalıp sabuna gitme durumu, sabuna basıp kayma ve akabinde ölme olayından ileri gelir.

yazı yazmayı unutmak

uzun zaman eline defter ve kalem alınmadığında ortaya çıkan durum. aslında burada bahsedilen, yazı yazmayı unutmak değil, kalemin nasıl tutulacağını unutmak olan durum.

ayrıca günümüz teknolojisinde insanlar, deftere not tutmaktansa, bilgisayarlarına yada telefonlarına notlarını tutmayı seviyorlar.

devlet kurmak

tarlanın ortasına ağaç dikmekten ibarettir. bende 4 tane var mesela.

marjinal olmak

anneden geçmektedir.

sol elini kullanan insanın solak olması

hem solak, hem de daha zeki olması durumudur.

lastikçi esnafına bana da basın diyen havalı bayan

havası inmiş olan bayandır. her gün penceresinden lastikçi amcayı izleye izleye havası iner.

son çare olarak, bakkala 2 ekmek 1 salça almaya gittiğinde lastikçi amcaya lafı atar. "ay lastikçi, aylardır basıyorsun bir bana basmadın ayol!" diyerek, emekçi amcayı yoldan çıkartır.

tüpçü telefonu açmıyor bi gelsene diyen dul komşu

tüpçü tarafından aldatılmış olan dul komşudur. aldatıldığını anladığı anda da, hemen en yakın komşusuna yönelir. en toy, en kaslı, en tüysüz olan ayşe teyze'nin oğluna elbette.

yazık lan, çocuk çok erken büyüyecek.

atın intikamının acı olması

ahır veya çiftliklerde, kızdırılan atın kişiye çifte atma durumudur. tadı gerçekten acıdır, öyle soğuk falan değildir. uyandırayım genç seyis adayları!

döl kokusu

bazı insanların sevdiği koku. sırf bu yüzden, bazı ilişkilerde kadınlar erkek partnerlerinden ellerine boşalmalarını istemektedir.

sol elini kullanan insanın solak olması

her türlü ihtiyacını sol eli ile gideren insanın, kendisine toplum tarafından verilen isimdir. sağ elini kullanan insana göre daha karizmatik bir ismi vardır.

not: solağım.

paranın mutluluk getirmediği gerçeği

fakirlerin kendilerini avutmak için ortaya attıkları gerçektir. külliyen yalandır. ulan, parasızlıktan oğluna bisiklet bile alamayan bir baba nasıl mutlu olabilir, nasıl mutlu edebilir açıklayın lan bunu bana?

trt 1 in kaliteli diziler yayınlaması

devletin, halktan aldığı vergileri nerelere yatırdığının göstergesidir.

ha diziler iyi midir, değil midir sikimde değil. izlemiyorum, izleyene de mani olmuyorum.

aziz yıldırım

"r" harfini düzgün söylemedikçe kaale almayacağım adam.

innocence of muslims

müslümanların çok kolay gaza geldiğini bizlere gösteren film. ulan adamlar kendi çaplarında çalıp, oynamışlar. sen neyin kafasında yaşıyorsun imanlı kardeşim?

zaten yakacak, yıkacak yer arıyordu bizim orta doğu müslümanları. işte kendilerine çok güzel bir neden buldular. hadi oynayın bakalım taşlarınız ve sopalarınızla.

paralimpik olimpiyatlarının gereksiz olması

zaman kaybı olan olimpiyatlardır.