bugün

iddiası şu chp yönetimleri yüzünden (chp en son tek başına 1946 seçimlerinde oldu) din değiştirmiş. çünkü dinin kötü bir şey olduğu empoze edilmiş. bu mantıkla bugün için kimsenin dindar olmaması gerekiyor. senin çevrenin dinle alakasının olmaması chp'yi bağlamaz. hadi gelelim sana. bugüne kadar ne kadar laf edilse ne gerek var dedim. kız seçimini yapmış yeniden islam'a dönmüş allah hakkında hayırlısını versin dedim ve hala diyorum. lakin sen 80 sonrası kuşaksın din kültürü ve ahlak bilgisi dersine zorunlu gören nesilden. ya da her türlü bilgiye çok kolay ulaşılabilecek nesilden.
din değiştirdin sevdiğin adam için. gittin oralarda dizilerde oynadın. sonra boşandın geldin bir ara budist oldun senin hayat yolunUN haber yapılması bile anlamsız. kendi aile eksikliğinin ise bir siyasi partiye atılması tamamen anlamsız.
güzel olduğundan dolayı konuştuğu zaman pek duyamıyorum. ama cidden güzel.
bazı kişilerin siyasi zekasının olmadığını kanıtlayan insan.
mustafa topaloğlundan daha iyi kafa açmaya başladı , bence absült stand up gösterisi yapsa kapalı gişe oynar.
sil,engelle,memleketten çıkar.
chp yüzünden dinini yaşayamadığı için hristiyan olduğunu beyan eden cahil.

madem insanlar chp yüzünden dinden soğudu ya da din değiştirdi, şu anda %98 olduğu iddia edilen müslüman türk halkı nerden geldi?

aslında aklı gidik bir zevat için bu kadar yazmak bile yanlış.
kısacası şudur: http://galeri.uludagsozlu.../g/tu%C4%9F%C3%A7e-kazaz/
iç çamaşırı gibi din değiştiren hortlak hatun. Yani mankenliğinden çok din değiştirmesiyle insanların beynin de canlanıyor gerisini siz düşünün..Neyse baya dizi izlemiş belli ki ya da şizofren hayal dünyasında yaşıyor.En az Necati Şaşmaz' ın Ülkemize nazar değdi demesi kadar saçma sapan konuşmuştur. Bunlar da fikir var diye ortalıkta dolaşıyor ama asıl fikirler ya içerde ya öldü...
(bkz: mal değneği)
eski güzelliğiyle alakası kalmamış kadın. şimdi evde kedi besleyip, yemek hazırlamaya üşenip kedi maması yiyip, saçlarını yıkamadan sprey sıkıp, göz altları uykusuzluktan şişirip, uzun zamandır da seks yapmadığında stressli olup, elleri titreyen, ve biraz kilo almış olan, konuşurken sesi titreyen ve bunun nedeninin de hem sözlerini unutması, hem de heyecanlanması ki bunun sebebi de toplum psikolojisi olan kişidir. hakkında daha uzun yazardım ama sözlükte bunca entry den sonra deymez. ki zaten karakterine de deymez. ayrıca sözlükte bu kadar ciddiye alınması da ilginç olan kişilik. öte yandan bundan bir 5 sene sonra şizofreni tanısı olacak olan kişidir.
Hani sarışınlar aptaldır diye bir saçmalama var ya hah işte onun saçma olduğunun en net örneği.

sarışınlar kurnaz olur. işi edepsizliğe vuranı da şöhret olur parayı her türlü bulur. Halk nezdinde bir itibarı kalmamışken ne dizi ne film ne defile ekmek bulamazken saçma sapan çıkışlar yaparsın devir kimin devriyse ona yakın olursun falan en azından sıradan bir sözlükte sıradan bir vatandaş sana bir şeyler yazar tazelenirsin yani.

yavrum mutlu musun?

bak seni yeniden meşhur edecek eski popüler günlerine geri döndürecek süper sükse yapacak bir formül biliyorum. Bunu oku sözlüğe üye ol numaranı mesaj at seni arayayım dünyaya açılalım balım.
Atatürk'ün zihinlerde putlaştırıldığı doğrudur bunda kendisiyle hem fikiriz böyle kafada olan adamlar vardı hala var. Peki şuan destek çıktığı iktidar? Putun kralı onlar! Erdoğan a dokunmak ibadettir diyenden tutunda bakara ile makara yapacak tıynette adamlar bunlar.

hadi hepsini geçtim CHP ile soyunmayı akp ile giyinmeyi öğrendik ne demek lan! Bu ne demek Allah aşkına bana bunun açıklamasını yapsın mantıklı bir şekilde. Bu yalamak bile değil yaladıktan sonra sıvazlamak sonra bir daha yalamak bir daha sıvazlamak ardından tükürmek ve bir daha yalamak! Tükürmek yanlış anlaşılmasın kendisi defalarda tükürdüğünü yalamış biri. Yorgo dan yiyecek diye din değiştiren adamın biri giyindirdi biri soyundurdu demesi....

ulan sizi soyunmayı giyinmeyi birileri öğretti zaten ondan bu derece ilkel ve kalitesizsiniz!

bu arada teklifim geçerli gel yine yeniden meşhur ol ara beni. Seni dizilerin en aranan oyuncusu filmlerin en aranan hatunu yapmazsam adiyim.

not: yaş: 30 1.80 boy zengin göbeği.
manken lan bu. bildiğin manken. ciddi ciddi bunun söylediği lafı kim ciddiye alır ki ?

yunan malafatını yeyince imana geldi.

şöyle bir şey:

görsel

görsel
aptal falan değil. aptal olanlar belli oluyor zaten 50 metreden. ben reklam yapmaya çalıştığını düşünüyorum. daha önceden yaptığı gibi. zaten bunun gibi piyasada onlarca insan var. en meşhurlarından mesela: yiğit bulut ve rasim ozan kütahyalı. olay çıkar meselesi bence.
ayrıca herkesin gözünü nefret bürümüş. kimse yazmamış ama;
olm eski hali çok güzeldi laaaan.**
random din değiştiren en son islam'a gelmiş kadın.
istikrarlı dengesiZ.
yunan kanı taşıyan. başka söze ne hacet emmioğlu.
Lüzumsuzluğun ve onursuzluğun tanim bulmus hali.
ciddi ciddi cehape'nin algı operasyonu olarak bakıyorum bu kezbana. aslen baktığınızda söylediği şeyler tipik bir akp'li, tipik bir rte sözleri ama bu söyleyince daha da bir acınası oluyor. yobazları yobazlıktan soğutur bu kadın.
"tez davranıp inandıkları uğrunda ölmesini beceremeyenler, inanç değiştirmekten başları döne döne ihtiyarladılar." -oğuz atay
Cüneyt'in silktiği kişi.

Komplo teorileriyle dünyayı ve türkiye yi anlamaya çalışan bayan *

http://alkislarlayasiyoru...azazin-mavi-ekran-vermesi
asla dediklerini, düşüncelerini benimsemiyor ve takdir etmiyor olsam da cüneyt'in gereksiz bir saldırganlıkla alt etmeye çalıştığını düşündüğüm kadın.

fikirleri bana uygun değil, yaşam tarzı değil programın verildiği kesit mi manasız bir yer bilmiyorum ama durduk yere ' bana bakarak söylüyorsunuz ' tavrı saldırganlık çocukca ve çok amatör bir tutum.
yani Tuğçe kazaz bile akpliyse daha ne diyelim.
çok güzel ve alımlı bir manken. Evet.
akpli manken. hobi olarak din değiştiriyor kendisi.
Hayır kaz çok tuğçecim. Kendine ne saçma soyad seçmişsin.
sokma akıllı milyonlardan biri. tek farkı biraz ünlü olması.

yaa ne güzel kamuoyunda unutulmuştu. geldi gene..!