bugün

Ulan bu da paralel diyor.şu akapeliler kadar kendine hakaret etmeyi seven bir topluluk daha bilmiyorum.yıllarca kendileri paralal yeğpının köpeği oldular affederseniz.şimdi paralala hizmet eden vatan hainidir diyorlar babaababa.
kim ulan bu baronlar dedirtti gece gece. eğer mehmet karahanlı, laz ziya, samuel vanunu, hüsrev ağa, nizamettin güvenç,kılıç,iplikçi nedim vs ise onlar öldü.
Şimdi de akp dinine geçmiştir.
-sürekli yön değiştiriyorsun, bulunduğun yer artık sabit mi? politik sorusuna
+bu da geçer. şeklinde cevap vermiş,
dansözlükte sınır tanımayan eski manken, eski iç çamaşır modeli, eski müslüman, eski budist, eski hristiyan; yeni akp trolü.
din değiştiren allahın salağı.
(bkz: ülkesindeki siyasi parti yüzünden din değiştirmek)

din lan bu. Chp ile senin dininin ne alakası var? insan nasıl chp çok kakaydı hristiyan oldum akp ciciydi geri müslüman oldum diyebilir? Bir ateist olarak dini daha değersiz gösteremezdi diye düşünüyorum. Değerli müslüman vatandaşlarımız da sırf akp yi destekliyor diye bu kadını savunurlarsa onlara da hristiyanlığa geçmelerini öneririm. Geri dönünce daha bir akp li oluyosunuz valla bak.
işini garantiye almaya çalışan kurnaz hatun kişidir.
Hakkında bu kadar çok entry girilince din değiştirdi sandığım Hatun.
5n1k'da izlerken sanki ben rezil oluyormuş gibi hissedip yerine utandığım boş olup dolu gözükmeye çalışan ünlü kişilik, yaşam formu.
Ya kizim sen 19.yuzyil da romatizme ve klasizme tepki olarak Realizm i benimseyen fransiz edebiyatci misin be bu ne hal.
sadece tek bir işe yarar bu kadın. evet öyle.
Once hristiyan olalim sonra musluman olalim.zaten din anca bizim gibi unlulere işler deme çabasinda olan hatun.
yazık artık kimin çocuğuysa. cehape zihniyetine tepki olarak din atlayan ablamız, ecevit'in kıbrıs harekatına tepki olarak da yunan'a varmıştır.
Valla ben bu salağa kızmıyorum, sonuçta cahil cesareti var aptal aptal konuşuyor da ona koskoca tv.lerde söz hakkı verip reklam yaptıran kafa yapısına daha çok küfür ediyorum. Köyün delisini de çıkarın o da bunun gibi bir takım laflar edebilir yani.
Bir arkadaşa bakıp çıkacam der gibi dinlere girip çıkıyor.ilerde Tom Cruise'un üye olduğu uzaylılar şeysine de girebilir.
arayışını sürdüren ahu güzel. bir müddet sonra çevreciliğe dönerek hes kuzey ormanları nükleer enerji demeçleri vereceğini ve azılı bir akp karşıtı olacağını öngörüyorum. dinletiyor kendini ama bir şekilde hala çekici maşallah.
dün akşam, haberciliğin tabiri caizse köpek balığı olan cüneyt özdemir'in 5n1k programına konuk olmuş ve karşısında apışıp kalmış kişi.

hiç bir soruya net cevap veremedi. bir de cüney özdemir'e sert yapmaya çalışacak cesareti ve kapasiteyi kendinde nasıl gördüğünü anlayamadık.

özellikle cüneyt özdemir'in 'inanırmısınız bazı insanlar çok tutarsızlar, bi dedikleri bi dediklerini tutmuyor, komplo teorileriyle dünyayı anlamak istiyorlar diye bir genelleme yapsam üzerinize alınmaz mısınız?' demesinin ardından kendimi kerem tunçeri'nin sırbistana attığı son saniye basketindeki murat murathanoğlu gibi hissettim.
Dün zekasını tescillemiştir. Hayır zaman ayırıp bu boş beleş varlığı izleyecek değilim. Sadece satır başlarını haber sitesinde gördüm.

dinleri siyasi parti ile, şişe çevirmeceyle, evlendiği adamın memleketine göre değiştirebilen über zeki şahsiyet. Biz neden düşünemedik ki hiç. Akp'yi sevmiyoruz diye kavimler göçü başlatacaktık bizde.

başkasının yerine utanabiliyorum ama bunda surat kalmamış.
görsel
hakkında 50 entariyi görünce herhalde din değiştirirken arabadan düşüp öldü sandığım dinlerarası geçiş üstadı.
sözüne ya da özüne değil yüzüne gözüne baktığım kişi.

güzel kadın.

yakın zamanda kaybettiğimiz insanlarımızla ilgili ileri geri konuşmadığı sürece keyfini çıkarmak gerek. milletvekili adayı olabilirmiş. varsın olsun. sıkılmadınız mı badem bıyıklı, pembe yanaklı tosunlardan.

söylediklerini ve hakkında söylenenleri boş verin, gaza gelmeyin, tuğçe iyidir.
hayatında büyük dönmeler mevcut. büyük bir dönüş potansiyeli var. bence yerini bulmuş artık.
KASAR VB BENZETMELRI HAKATMAYEN INSAN. MANKENLIGI PROFOSYONEL OLARAK YAPMIS, ISI GEREGI BELIRLI KIYAFETLERIN TANITIMINI YAPMIS. PROFOSYONELCE DEYIP GECELIM.
AMA CAHILLIK DERSEN 10 NUMARA CAHIL. LAN SEN DIN DEGISTIRIDIGINDE HANGI PARTI IKTIDARDAYDI, KLASIK GERCEK ISLAM BU DEGILCILERIN TVYE CIKAN HALI. IKTIDAR OYLA BIR IKTIDARKI HERTURLU YALAKALIGI KABUL EDEBILIYOR. YENI TURKIYE.
şu yaşadığımız bilgi çağında, tam bir bilgisi olmadığı konularda abuk subuk konuşan dikkate alınmaması gereken gereksiz insan.
şifresini patlatmışlar heralde dediğim eski manken ve polidinci.