bugün

üzerine resim yapılan kumaş. profesyonel tuval malzemeleri https://www.ozcangencer.com/urun/tuval/
ceşme alaçatı da bulunan,alacatı nın bu kadar ünlenmesinde en büyük paylardan birine sahip olan izmir ve istanbul sosyetesinin ve de ünlülerin alacatı da otrup takıldıgı nerdeyse tek mekan olan gercekten iyi hizmet veren bir restorandır tuval...
yagli boya resim calisma alanidir. germe tuval ve pres tuval olmak uzere iki cesittir. ebat ebattir. pres tuvali daha ziyade yeni baslayanlar icindir.
gece gece erkeklere savaş açmış yazardır, yazdıkları feminizm değil erkek düşmanlığıdır. entrylerinin cinsel içeriğe sahip olması, cinsellik açısından erkeklere savaş açmış olması pek ilginçtir.
onu cok feci terkeden erkege sesleniyorum:
-nolur geri don ya da ezdir kendini bu arkadasa!
erkeklere savaş açmış değil erkeklerin kadınlara laf sokarken o kızın başka erkeklerin kız kardeşi yeğeni kuzeni ablası vs olabileceğini kafalara yazmış yazardır...yavaş araba kullanan kadınlara camdan kafayı çıkarıp yürüsene .rospu diyen, güzel bir kız gördüğünde olm karıya bak bu ne ikilir diyen zihniyete altına imza attığım bir entry döşenmiş yazar...o entry nin nerelere gittiğini geniş düşünmek lazım...
sürekli birilerinin sktir edildiği başlıklar açan yazar.*
(#1774454) nolu entrysi ile takdir ettiğim ama daha sonra yazdığı başka bir entry de kullandığı tabirlerle erken hayalkırıklığına uğratmış yazardır...
erkeklere savaş açmış yazar değildir de, karşılaştığı erkeklerden (fizikzel veya ruhsal ilişkide bulunduğu erkeklerden bahsediyorum) dolayı bütün erkekleri aynı sınıfa koyan bir yazar arkadaştır. 4. nesildir, hoşgelmiştir.

ha bayan mıdır o da bilinmez de, öyle bir hava yarattı. büyüyünce öğrenecek başka doğrular olduğunu da.. hayatın sadece bazı uzuvlardan ibaret olmadığını.. ergenlik çağı sendromu olsa gerek...
bence (bkz: mit).
ayrıca bkz.: a.m, g.t, s.k diyorum, ilgi topluyorum..

aa ben de yazabiliyormuşum bunları.. hayat ne garip, sözlük formatı falan...
(bkz: basim agriyor)
(bkz: bir gecede celebrity olan yazarlar)
stevemcqueen le mutlu bir birliktelik yasayacağına inandığım yazar.
resim dersinden geçebilmek için, badana fırçası ile boyadığım resim çizilen obje.
sanırım kötü bir gece geçirmiş yazar
(bkz: biri yanında uyumakta olan adamı uyandırsın)
kısa sürede yazdığı entry'ler ve açtığı başlıklar ile sol frame'i, "haydar dümen'le hayatın içinden" kıvâmına getirmiş bir çeşit sol frame tecÂvüzcüsü.

Son Girdiği Entryler
1. tuval/#1774606
2. kadinlar icin sevisme haritasi/#1774595
3. siktir edilince adam olan erkek arkadas/#1774558
4. siktir edilince adam olan erkek arkadas/#1774553
5. sevistikten sonra siktir eden kiz/#1774526
6. yapamadiklarini ironi edecek kadar ezik olmak/#1774517
7. hic hatun goturemeden evlenen erkek/#1774494
8. sevistikten sonra siktir eden kiz/#1774482
9. sozlukte yavsakliklarin erkek tekelinde olmasi/#1774454
10. sevgili yerine ikinci anne arayan erkek/#1771962
11. mango indirim gunleri/#1771935
12. salak erkek tripleri/#1771910
13. bir bahane olarak regl/#1769364
14. yakisikli zengin nazik zeki ve iyi sevisen erkek/#1769355
15. bayan suruculer/#1769347
16. yemek yiyen egoist insan/#1768559
17. sozlukteki bayan yazarlarin muhtesem yazilari/#1768486
18. babanin buldugu damat adayi/#1768470
19. yemek yapmak/#1768456
20. vajina icin erkeklerin yaptigi sacmaliklar/#1768451
21. bir kizi etkilemek icin yapilabilecekler/#1680986
22. uc yasindaki cocuga turban takmak/#1678426
23. ankara misket i mastika ile karistiran gereksizler/#1678411
24. izmirli kizlari cekemeyen kizlar/1. tuval/#1774606
25. ilk ask/#1678346

erkek ya da dişi olması s.kimde değil.
ilgi çektin tamam, günün selebritisi sensin. git yat hadi.

erkekleri de bay iyi aşağılamış, birisinin zararı mı dokundu nedir...
bir insan fake account olduğunu ancak bu kadar belli edebilir yazarı.
acilen bir psikologa gorunmesini tavsiye ettigim yazar. hayatta cinsellikten baska seylerin de oldugunu bilmesi gerekiyor.
hergün bugün ne yazacak diye yataktan kalkar kalkmaz bilgisayar başına oturup saatlerce yazmasını beklediğim yazardır.
kafası güzel marmelat. kalemine sağlık uuser. okumaktan zevk aldığım huysuz kişilik. ironi nedir dedirtmeyen eli kolu dert görmeyesice. * * * * *
#2160432 gibi süper bir entry si olan yazardır.
(bkz: #2160432)

hayatım boyunca gördüğüm en gerzek entryi yazan yazarımsı.
hani bırak devrim sehidini, insanların ölümüne gülecek kadar sacmalayan, muhtemel olarak bir reis e baglıymıs gibi davranan sey.
alimallah yerine aminallah yazacak kadar bir dilbilgisi sahibi olmasına rağmen ayar vermeye çalışan kişi.

(bkz: yeni başlayanlar için türkçe)