bugün

arkadaşımın iş yerinde sözlüğün yasaklı site olmasından dolayı(star,cnn,kanal d) entrylerini emaille gönderdiğim , çok sevdiğim ve de güldüğüm yazar.ailecek ilgiyle takib ediyoruz.
babası ve kardeşi kendisinden daha meşhur olan insan..
süper şahsiyet olmak için ne yaptığını merak ettiğim ama bunun yanında entrylerini beğenerek okudugum eksi sozluk yazarı.
gayet içten yazan insan.severek okuyoruz tüm entrylerini.
sözlüğe ait olmayan yazar.

tam 1 yıl sonra gelen edit : artık sözlükle bütünleşmiş olan, bizden biri, esaslı yazar.
hemen hemen tüm entrylerini okuduğum, yazılarında küfürü çok iyi kullanan, babasından bi araba dayak yemiş, kardeşiyle diyalogları yaran 40ına merdiven dayamış eksisozluk yazarı *

edit:keşke başka bir şey dileseydim *
ekşisözlüğün komik burjuva düşmanı.
(bkz: steve mcqueen)
bir sozluk yazari.
küçükken en sevdiğim aktörlerden biriydi.adını unuttuğum bir filmde kullandığı mustangi satın almış bir hız düşkünüymüş.bana çok doğal görünürdü. güzel bir gülüşü vardı. kelebekteki inatçılığı beni hep etkilemiştir.
ayrıca ekşideki için yazacak olursam insanlar farklı görüşlere sahip olabilirler bu onların en büyük ve doğal hakkıdır.bir elin beş parmağı bir değilken diğer parmaklara artislik yapmak abesle iştigal gibi geliyor bana.ne büyütüldüğü gibi ne de küçültüldüğü gibi değil bence normal insan evladı. * * *
bana gunlerdir gozumu bile kırpmadan eksi sozluk okutan, o da yetmezmis gibi pc'de "en beğenilen steve entryleri" diye bi klasor açtıran, yarmış, aşmış, hatta sikip atmış insanüstü!!! kardeşinin ve kendisinin hastasinim ülen.! tanımak isterdim...
http://www.resatcalislar....p?SayfaX=steveelestiriyor
http://www.medyaetegi.com/entry.aspx?i=62
o da bir insan.
yakında eksiye doner dedigim yazar.
ekşi sözlükte çok çok iyi insanlar tanımış uludağ sözlük yazarı.
an itibarı ile uludag sözlük'te online olup imza günü düzenleyen yazar.
(bkz: ahmet kaya solculuğu)
"emitasyondur hoca boşuna o parayı verme" cümlesini armağan etmek istediğim yazar.
fakat markadır,hak vermekteyiz yinede...
ekşi sözlüğün, ülke çapında ün salmış yazarlarından biri. beğenerek takip etmekteyiz kendisini.
(bkz: Celal Onur)
uludağ sözlüğü metres niyetine kullanan kişi. işi düştüğünde geliyor.

(bkz: ya sev ya terket) *
ek$i de o kadar cok kufur ederken* şimdi burda ne yapacak diye merakla bekledigim uludag ve ek$i sozluk yazarı.*
tempo dergisine çıkmış ekşi sözlük yazarı.
ekşiden atılmıs asmıs yazar.inanmayan baksın.gercekten cok üzüldüm ucurulmasına.nazmiye demirel,delikan76 gibi sağlam yazarlarını yitiren ekşinin son zamanlarda cıkardığı en kral yazardı steve.atılması gereken onca kavunkafalı yazar yerine sözlüğe renk katan asi abinin gidisi cok su kaldırır gibi..

edit:yazıları duruyor ancak boyle bir yazar aslinda yok yazıyor kimliğinde..