1. 1.
    bir sözlük yazarı.hoşgelmiş.
    ... i m from absürdistan
  2. 2.
    Sözlüğe fazlasıyla emeği geçmiş güzide yazar. Şu an batak oyununda batmaya kafayı fena halde takmış durumda*
    ... atipik
  3. 3.
    hayırlı tezkereler dediğimiz yazarımızdır. yazacak daha çok şey, okunacak çok entry vardır. "devrem bi sigara bağla" diyen *askerlerden uzak durması dileğimizdir, allah'a emanet olsundur.
    1 ... redwinemania
  4. 4.
    iyi ki kolay bir nick seçmişim diye düşünmeme yol açan yazardır.o değil entry girecem iki saattir arıyorum adını,thedewil olmasa bulmazdım herhalde.**adını söylemek için çekmediği çile kalmamış hatta kağıda bile yazmıştır. fazla konuşamadık kusura bakmasın,askere gitti mi geliyor mu onu bile bilmiyorum. bir sonraki zirve de daha fazla kaynaşmak istediğim uuserdır.
    ... fewzi1907
  5. 5.
    en sonunda buldum. masada karşımda oturmama karşın bir türlü nickini telafuz edememiştir. Yeni uyanıp geldiğine veriyorum bu olayı.
    ... suran
  6. 6.
    ulan neydi o adamın niki diye düşünüp tahmin üzerinden solda rastladığım, hah heralde bu deyip bu kalbi kadar temiz sayfaya kendisi için yazı yadığım arkadaşımdır. tabu oynarken (2. de) sağ yanımda bulunmuş, rakip olmamıza rağmen tüyolarımla tavan yapmıştır. * * *
    ... don santino corleone
  7. 7.
    bilmek istediğiz bir şey eğer bu yazarda varsa çekinmeyin sorun..tek kelimeyle yardımsever..
    ... sadik 2 dost 1 hayat 1 olum
  8. 8.
    mükemmel adam ne diyim daha..
    ... sadik 2 dost 1 hayat 1 olum
  9. 9.
    saatlerce konuşmaya doyamadığım, rahat ve sevecen uykucu şirindir.
    ... demester
  10. 10.
    sebepsiz yere alınganlık yapıp kafasını şişirdiğimde, alttan alıp, anlayışlı bir tavırla yaklaştığında beni utandıran kibar sözlük insanı.
    ... cernonil